• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@denisenko prídem prídem.....ak budem pri plnom vedomí tak aj v nedelu večer.... :slight_smile: :wink:
16. nov 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko pa pa..... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a robila si pizzu?
@jacka dobrú a držkaj sa!
16. nov 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteeee...
Dnes tu budem asi sama, čo???
17. nov 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo.... :slight_smile: .....žeby víkend?? :grinning: :grinning: :grinning:
@utka robila som pizzu...ale nakoniec kysnuté cesto..... :slight_smile: už je po nej.... :grinning: ...sme boli trošku povymetať obchody...bez deniska, lebo pred ním človek neutají nič.... :angry: :angry: :angry:
17. nov 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ja som ani nerobila, ani neobjednávala...Tiež sme boli trochu po obchodoch, ale aj s Vikim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,......

konečne doma....huráááááá.............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

detičku už asi hodku búvaju..........ja pojdem za nimi zachvilu načerpať energiu......... :slight_smile: :slight_smile:..................dobrú nocku....pekné sníčky :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte..... :slight_smile:
19. nov 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :wink:
19. nov 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..... :slight_smile:
19. nov 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@letty86 ......ako sa máte dievčatá??..detičky OK?.....
19. nov 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
do štvorice...ahojte.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
niečo som chcela...len kým som sa sem preklikala, tak som zabudla, že čo.... :grinning: :grinning: :grinning: hehehe...demencia útočí...... :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ako??? všetci ste v poriadku????..aká bola oslava???
19. nov 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...tiež máte tak krásne ako my??? sakra, ani mačky von vyhnať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..inak, mne sa darí už od rána...Simčo vstal o piatej...ved načo spať..netreba..ide mu horná jednotka, horšie ako tie dva spodné....a potom sa mi podarilo vyliať skorocelový sirup v kuchyni...už som to 3x umyla a stále lepí....a že....ked sa darí, tak poriadne........ :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 celkom fajn, vy ako? aký ste mali víkend?ja som upratovala ako ďas :sweat_smile: :sweat_smile: ani neviem, kto to je, ale bola som snaživá, mám už okná umyté, periny prezlečené a pustila som sa aj do kuchyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ešte som neskončila..ešte si vás musím prečítať...teraz som inde iným očkom...hladám si matracový chránič...už chcem dávnejsie a zákon schválnosti funguje :angry: ...matko má na noc plienočku a ráno je riadne napiškaná, lebo sa ešte zvykne budit na mliečko...teraz najnovšie okolo5-6tej a nezvykne sa precikať, neviem, kedy sa to stalo naposledy...ale minule sa zabudil, dala som ho k nám do postele, vypil mlieko a ráno bol precikanýýýýýý a moj matrac mokrý :angry: ...tak snorím
19. nov 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ja som sa stále nedozvedela na čo tá uniforma..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
19. nov 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ?????? :confused: ...v práci???
19. nov 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty si taká zvedavá ako ja :grinning:
19. nov 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.tak to je už na dnes ozaj vrchol........Lily sa mi pustila do mrazenej brokolice.......mača jedno nevychované...... :angry: :angry: :angry:
19. nov 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: tak nás už nenapínaj...... :slight_smile:
19. nov 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ozaj, ideš už nahlásiť Maťka do školky????
19. nov 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko máš ip...ano, chcem prihlasit matko do školky, už teraz mi čudne...maje malé :frowning2:
19. nov 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 díky... :wink: ...mne to ani tak neprišlo, že 3 roky je málo.....ale teraz, ked vidím spätne tie fotky...tak sa čudujem sama sebe že som ho tam takého maličkého dala.....ja viem, že všetky naše detičky šli v 3 rokoch...ale mne to teraz príde také.......krkavčie????? :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ....mamky, cítili ste to niekedy tak aj vy???...aj ked viem, že pre nich je to len fajn, aspon sa majú s kým hrať a zas na pár hodín...to nie je až taká tragédia....
19. nov 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka vidííím ťa.... :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj ja si prosím ip.....dakujem :slight_smile:
19. nov 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. nov 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko oslava....... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
19. nov 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak ja som potom čo?.....som doma a deti v školke :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..................ale musela som dať Peťka.....tu sa nemá s kým hrať :frowning2: :frowning2:
19. nov 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no kde si???
19. nov 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok