Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. nov 2012

@denisenko prídem prídem.....ak budem pri plnom vedomí tak aj v nedelu večer.... 🙂 😉

jacka
16. nov 2012

@denisenko pa pa..... 😵 😵

utka
16. nov 2012

@denisenko a robila si pizzu?
@jacka dobrú a držkaj sa!

utka
17. nov 2012

Ahojteeee...
Dnes tu budem asi sama, čo???

denisenko
17. nov 2012

halooo.... 🙂 .....žeby víkend?? 😀 😀 😀
@utka robila som pizzu...ale nakoniec kysnuté cesto..... 🙂 už je po nej.... 😀 ...sme boli trošku povymetať obchody...bez deniska, lebo pred ním človek neutají nič.... 😠 😠 😠

utka
17. nov 2012

Ja som ani nerobila, ani neobjednávala...Tiež sme boli trochu po obchodoch, ale aj s Vikim 😝

jacka
18. nov 2012

ahojte,,,,......

konečne doma....huráááááá.............. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

detičku už asi hodku búvaju..........ja pojdem za nimi zachvilu načerpať energiu......... 🙂 🙂..................dobrú nocku....pekné sníčky 😵 😵

jacka
19. nov 2012

ahojte..... 🙂

letty86
19. nov 2012

ahojte 😉

leninka75
19. nov 2012

ahojte..... 🙂

leninka75
19. nov 2012

@jacka
@letty86 ......ako sa máte dievčatá??..detičky OK?.....

denisenko
19. nov 2012

do štvorice...ahojte.... 🙂 🙂 🙂

denisenko
19. nov 2012

niečo som chcela...len kým som sa sem preklikala, tak som zabudla, že čo.... 😀 😀 😀 hehehe...demencia útočí...... 😀 😀 😀

denisenko
19. nov 2012

@jacka ako??? všetci ste v poriadku????..aká bola oslava???

denisenko
19. nov 2012

@leninka75 ...tiež máte tak krásne ako my??? sakra, ani mačky von vyhnať..... 😝 😝 😝 😝 ..inak, mne sa darí už od rána...Simčo vstal o piatej...ved načo spať..netreba..ide mu horná jednotka, horšie ako tie dva spodné....a potom sa mi podarilo vyliať skorocelový sirup v kuchyni...už som to 3x umyla a stále lepí....a že....ked sa darí, tak poriadne........ 😀 😀 😀

letty86
19. nov 2012

@leninka75 celkom fajn, vy ako? aký ste mali víkend?ja som upratovala ako ďas 😅 😅 ani neviem, kto to je, ale bola som snaživá, mám už okná umyté, periny prezlečené a pustila som sa aj do kuchyne 😝 ale ešte som neskončila..ešte si vás musím prečítať...teraz som inde iným očkom...hladám si matracový chránič...už chcem dávnejsie a zákon schválnosti funguje 😠 ...matko má na noc plienočku a ráno je riadne napiškaná, lebo sa ešte zvykne budit na mliečko...teraz najnovšie okolo5-6tej a nezvykne sa precikať, neviem, kedy sa to stalo naposledy...ale minule sa zabudil, dala som ho k nám do postele, vypil mlieko a ráno bol precikanýýýýýý a moj matrac mokrý 😠 ...tak snorím

denisenko
19. nov 2012

@letty86 ja som sa stále nedozvedela na čo tá uniforma..... 😕 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
19. nov 2012

@utka ?????? 😕 ...v práci???

letty86
19. nov 2012

@denisenko ty si taká zvedavá ako ja 😀

denisenko
19. nov 2012

.tak to je už na dnes ozaj vrchol........Lily sa mi pustila do mrazenej brokolice.......mača jedno nevychované...... 😠 😠 😠

denisenko
19. nov 2012

@letty86 😉 😉 😉 😉 😉 tak nás už nenapínaj...... 🙂

denisenko
19. nov 2012

@letty86 ozaj, ideš už nahlásiť Maťka do školky????

letty86
19. nov 2012

@denisenko máš ip...ano, chcem prihlasit matko do školky, už teraz mi čudne...maje malé ☹

denisenko
19. nov 2012

@letty86 díky... 😉 ...mne to ani tak neprišlo, že 3 roky je málo.....ale teraz, ked vidím spätne tie fotky...tak sa čudujem sama sebe že som ho tam takého maličkého dala.....ja viem, že všetky naše detičky šli v 3 rokoch...ale mne to teraz príde také.......krkavčie????? 😔 😔 😔 😔 ....mamky, cítili ste to niekedy tak aj vy???...aj ked viem, že pre nich je to len fajn, aspon sa majú s kým hrať a zas na pár hodín...to nie je až taká tragédia....

denisenko
19. nov 2012

@jacka vidííím ťa.... 🙂 🙂

jacka
19. nov 2012

@letty86 aj ja si prosím ip.....dakujem 🙂

jacka
19. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀

jacka
19. nov 2012

@denisenko oslava....... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

jacka
19. nov 2012

@denisenko tak ja som potom čo?.....som doma a deti v školke ☹ ☹ ☹ ..................ale musela som dať Peťka.....tu sa nemá s kým hrať ☹ ☹

jacka
19. nov 2012

@denisenko no kde si???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre