Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
19. nov 2012

a ešte som zabudla dodať...tatinko konečne zavesil deniskovi do izby telku, aj ked nemá ešte prípoj na satelit, ale tak zas DVD a USB funguje, takže kedže kašle a musí sedieť domna, zavrie sa do izby a celý den neviem, že je doma.... 😀 😀 😀

leninka75
19. nov 2012

@denisenko ....teeda riadny nákupca z teba 😀 😀 😀 ......ale určite ťa potešilo, že už máš čo to kúpené 😉 😉 .......ale nespomenula si seba 😉 ..či bude nejaké prekvapko od tatinka? 😵 😵 .......vieš čo my sme svokrovcom prispeli na kúpeli a tým sme ich vybavili 😀 ......už budú mať len nejakú drobnosť kôli deťom 😉

jacka
19. nov 2012

@denisenko ........tak s tým zdúvaním......nooo.......Maťko fajnovo.........tresne dverami 😠 😠 ....Peťko opica jedna opičí...... 😝 ..................a.mne je to strašne smiešne.........aký kukuč hodí na mna 😀 😀 😀 😀 škoda že sa nemožem smiať 😀 😀 😀 😉 ..................takú plachu som aj ja kupila.........na nervy................................ 😠 😠 😠 škoda prachov................no sol preto lebo som varila a v kuse som dosálala.....a nič..... 😝 .......

jacka
19. nov 2012

@leninka75 stále nie je dobre ☹ .................škoda že sa niektoré veci nedaju vymazať 😒
svorka mala radosť zo soplíkov....ale ty asi väčšiu že sa ulavilo 😉 ............................no a ostatné som zabudla čo som chcela napísať 😝

jacka
19. nov 2012

fuj aj u vás je taký hnus vonku............................. 😠 😠

jacka
19. nov 2012

nikto nikde??? 😕

utka
19. nov 2012

Ahojte...
Konečne som sa sem dostala a dočítala vás. Bola som dnes na hematológii. Moje doštičk začali štrajkovať, mám len 25tisíc. A doktorka ma poslala hneď ku gynekológovi s doporučením, že mi má dať PN ako rozikové tehotenstvo. Ale ja som neporiadna a nebola som u neho. Nechám to do piatku, vtedy som k nemu objednaná na odbery a UZV.
Teraz som ešte bola na UZV na kariológii. Tam je všetko OK.
Už som aj pokúpila darčeky. Už mám skoro všetko. veľmi sa vytešujem...

utka
19. nov 2012

@jacka ja som tuuuuuu...

jacka
19. nov 2012

@utka mala by si myslieť na svojho drobčeka v brušku.............

jacka
19. nov 2012

@utka čo si pokúpila?..... 😉

už ste to niekomu povedali?

jacka
19. nov 2012

@utka a čo to znamená pre teba a pre maličkého? 😕 😕

utka
19. nov 2012

@jacka však ja myslím na fazuľku v brušku 😉. Ale bojím sa, že doma to bude horšie, zbláznim sa tak dlho. Vie to len pár ľudí u mňa a u muža v práci. Teraz ideme cez víkend k našim, tak im to povieme...aj kôli tej PN-ke. Nebudem môcť nikde chodiť. Bude to kruté. Aj cez sviatky ☹...

jacka
19. nov 2012

@utka prosím ťa...vobec sa nezblázniš.....oddýchneš si...čo potrebuješ......... 🙂 ...........................a vychádzky mať určite budeš......daj si ich..........a pochybujem že príde kontrola...............hlavne cez sviatky............ja som tiež bola vypísaná ........a nikto neprišiel...... 🙂

denisenko
19. nov 2012

.....kocúrikov škrabopis....,.Deniskova úloha...dnešná 😅

jacka
19. nov 2012

@denisenko že škrabopis...........ved zas nebud aj ty prísna na Deniska.... 🙂 🙂 🙂

utka
19. nov 2012

@jacka pokúpila som veľa...jedna neterka chce peniažky, lebo si šetrí na nejaké topánky, dvom neterkám ohlávky na kone+sprcháče, ďalšej kozmetiku a deku, ďalšej mikinku a ešte najmenšej takéko psíka, čo vydáva zvuky, puzzle a tričko. Naším som kúpila taký bodový luster do obývky a svokrovcom ryžovar. Mne a Peťovi som kúpila pyžamá, ja som si ešte tričko a Peťovi musím niečo ešte vymyslieť. No a Vikimu: Ubongo junior, Bakuganov, Lego Ninjago, Hero Factory, Star Wars planétu, tričko, puloer, čiapku a rukavice. Ešte by chcel Beyblade arénu a Transformers Kre-o. Ale to pre Vikiho bude aj za našich a svokrovcov...No a švagrovci a súrodenci si nekupujeme 😉.
Je mi už teraz ľúto, že nebudem vidieť u našich a u svokrovcov ako sa Viki teší z darčekov ☹...

utka
19. nov 2012

@denisenko krásne píše...čo chceš??? Asi sme náročné maminy ☹.
@jacka však tak aj rozmýšľam, že to asi risknem cez sviatky...

jacka
19. nov 2012

@denisenko
@utka veru náročné ste........................................ak budem niečo takéto písať aj ja tak ma tiež zrušte 😵

@utka len chod pekne s nimi........ 🙂 ....vianoce sú vianoce.... 😵 😵 😵

letty86
19. nov 2012

@utka držím palce, aj ja si myslím, že neprídu.....ved majú isto dlhodobo chorých a tak...tie darčeky, ved ja vobec neviem, čo si písala...hádam, kým matko vyrastie, tak budem v obraze 😅
@denisenko ved je to pekne napísané 😉 ozaj 😵 ......kúpila si toho Fischer price psíka? Ja som kúpila od nich riekanky 😵 sa z nich vytešujem a matulkovi aj taký velký nákladiak s traktorom a bagrom...muž mi hovorí, že na tú knihu ani nekukne, ked zbadá mega auto 😀 to nič....budú riekanky aj pre mna 😅 ...ešte mám pre neho oblečko, príborik, puzzle a takú drevenú hračku, takú skladačku...ale to prerozdelím aj moje mamke
mojej mamke a svokre sme kúpili masážny prístroj na nohy
@leninka75 čo si pokúpila babám.ja už mám oblečko, farby na sklo a nejaké drobnosti....a asi jej kúpime zlaté náušnice..
@jacka u nás je pekné počasie....tebe manzel odtajnil jeziska, co si stihla schovať?...ale ja nebudem z tých názvov v obraze, tak daj rovno aj vysvetlenie 😅

jacka
19. nov 2012

@denisenko vidím ťa 😵 😉

denisenko
19. nov 2012

@utka @jacka @letty86 ....no náročné veru sme....akurát dneska moj muž prvý krát videl ako to píše...a hovorí, že čo chceš, ved to má dobre.....áno, má to dobre ked sa snaží, ale kolko plaču nás to stálo v septembri..... ☹ ☹ ☹

@letty86 hej , toho psíka, čo spieva..... 🙂 aké riekanky???? 😕 ....ešte chcem pre neho tie velké penové puzzle....nejaké máme, ale len tak 1m x 1m...a kedže on sa plazí po celom byte, tak by som ešte chcela.....a určite sa budú všetci úpýtať, že čo jemu, tak aspon nekúpia blbosti....

denisenko
19. nov 2012

@jacka ...teba to všetko ešte len čaká.....neboj, my ti to potom vrááátime..... 😀 😀 😀 😀

jacka
19. nov 2012

@letty86 pošli pekné počasie.........my tu už od 14h svietime....lebo Peťko nevidí 😝 😉 ........................odtajnil len jednu tašku........aj to oblečko ....ale aspon že teraz maju s toho radosť...iné nechcú..................... 🙂

jacka
19. nov 2012

@denisenko ... bez plaču to nejde........ ☹ ............ked chceš z neho niečo mať............to asi čaká skoro každú ☹

denisenko
19. nov 2012

@utka fíha...Viki asi moc poslúchal...tolko darčekov.... 😵 😵 😵 inak, mne sa zdá kopa penazí za tú arénu...... 😝 😝 😝 Denisko má len takú malú, kupovali sme to spolu so 4 kotučmi a jeden odpalovač a vyšlo to na 6 E..... 😀

denisenko
19. nov 2012

@jacka čo si zatajila??? hračky????

jacka
19. nov 2012

@denisenko len mi nič nevracaj...... 😀 😀 😀 😀 ...........................moj bude písať pekne hned od začiatku...... 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ..................aj počítať aj čítať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

jacka
19. nov 2012

@denisenko nič som nezatajila............teda aspon neviem o tom 😀 😀 😀 😉

denisenko
19. nov 2012

@jacka no dobre.....tak bude písať hned krásne...že si to ty.... 😀 😀 😀 ....nemusíš mi hned kaziť škodoradosť.... 😀 😀 😀 😀

letty86
19. nov 2012

@denisenko Fisher Price Učíme sa riekanky -učí abecedu, čísla, farby, detské riekanky a pesničky.
Hraj sa a uč sa riekanky s hovoriacou a spievajúcou knižkou. Pri otočení strany začne knižka spievať príslušnú riekanku a malá húsenička s blikajúcim noštekom na ňu ukáže. Tri tlačidlá na jej brušku naučia dieťa prvé tri písmenká abecedy, počítať do šesť a poznávať farby a veci na obrázkoch.

Tie hračky sú super, len tie ceny 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre