• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by s ti páčilo..................škodoradostnica jedna :grinning: :grinning: :grinning: .......................................už len teraz budem dúfať že všetko do roka zabudneš :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 toto poznám........mali sme to v nemocke ked sme boli s Peťkom.........to bola jedná hračka s ktorou sa hral :wink: ...................je to velmi milé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak to som rada, dufám, že aj matko to chytí...autíčok má dost, tak som chcela aj niečo na učenie :wink: a kúpila som to za dobrú cenu, tak som sa tešila dvakrát :grinning:
19. nov 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 verím že sa mu to bude páčiť :dizzy_face: :dizzy_face: .............potom daj vedieť :slight_smile: ......................pre koho kupuješ radšej? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maťko sa mi zdul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....nemožem z neho....s akou vážnou tvárou :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: ťa pobavil :grinning: :grinning: :grinning: ....teraz už radšej matkovi :sweat_smile: vikinke už neviem, čo :confused: a blbiny nechcem kupovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ideme na tanečnú :wink: pa
19. nov 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 bežkaj ...ešte prídi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 spon trošku som sa zasmiala......v tomto pochmurnom počasí :slight_smile:
19. nov 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 toto máme...Simčo pot om trieska jedna radosť...hlavne že hrá.... :grinning: :grinning: :grinning: ....máme aj ten hrniec a tých spievajúcich slimákov, či čo to je...všetko sme to dostali od sestry po deťoch...nezničitelné hračky.... :grinning: :grinning: :grinning: ako sama by som za to asi toľké euráče nedala...a tak som si dovolila toho psíka, kedže som dávno žiadnu hračku nekupovala... :slight_smile:
19. nov 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a za čo sa zdul???
19. nov 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko robili sme si z neho s Peťkom srandu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................fuj hanbím sa :grinning: :grinning: :wink:
19. nov 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to sú aké nezničitelné :grinning: :grinning: :grinning: .......................neboj nič Simonko do nich vyrastie :wink: ..... :slight_smile:
19. nov 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nikto nikde::?????
19. nov 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a to sa robí, sranda z vlastného dieťaťa???? :grinning: :grinning: :grinning: ...to poznám...vtedy plieskajú dvere aj u nás...... :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som sa obžrala....manžel robil "bramboráky"...a ešte k tomu som dojedla jablkovo orechovú štrudlu zo včera..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved vravím že sa hanbím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............zárubna ešte drží? :grinning: :grinning: :wink:

ty máš doma muža?.............pošli ho.......ak sú bramboráky zem. opacky tie zbožnujem.........aj štrúdlu by som si dala :wink: aj ked orechovú velmi nemusím....lepšie ako zákusky od...........havino si pochutí :wink:
19. nov 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...zárubna...ešte hej...horšie je, že dvere majú kusok sklenenej výplne...a to neviem dokedy vydržííííí :angry: ....hej, muž ide až na nočnú......bramboráky...zemiakové placky.....neviem, či si pozerala nebíčko v papulke, ked to robili...také nahrubo nastruhané a chrumkavé...tak také urobil....ved vravím, že som sa obžrala.... :grinning: :grinning: :grinning: ..tak ti ho nabudúce pošlem..... :wink:
19. nov 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka havino má zas hody????...... :grinning:
19. nov 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja som našla na nete takú lacnejšiu arénu. V Dráčiku majú za 36€, to nedám...
http://www.toyfactory.sk/hracky/spolocenske-hry/beyblade/beyblade-arena-extreme-beystadium/
19. nov 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko havino má hody..........chuda moje :grinning: :wink: ...............................no tak nabuduce na mna nezabudni....prosím :wink: .........................nekukala som nebíčko........ale vraj je to dobré......u nás frčí minimax........a kde nie tak sa hraju a tv je vypnutá......... :slight_smile: ......................................................sklenená výpln.....noooo odvaha tresnuť :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
detičky sa pýtali spinkať.....čo pre ne neurobím...tak som si ich umyla......obliekala......vypusinkovala .....pomojkala.......uspala..... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem........možno aj muž príde..... :grinning: :grinning: :grinning: ....

dobrú noc.... :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...... :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko.... :wink: :wink: ... mamky...zobudím sa niečo po 5-tej..jasné že Simčo už buntošil...a kukám...cez sklo vidím, že sa svieti ....niekde v byte...hádam moja drahá polovička prišla z práce skor...a čakáááám, čakám...a nič...a stále sa svieti..tak som vstalal, že čo to straší...a to Denisko sa hral v izbe...akože už od 5-tej....... :grinning: :grinning: :grinning: ...inak, teraz chodia obajaj skoro spať...Simonko o pol siedmej a Denisko o siedmej.....kedže nespáva poobede, viac nezvláda..... :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka čo..muž prišiel??... :grinning: :grinning: :grinning: ...chudák havko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka u nás majú tú arénu v Tescu a aj v Alltoys za 17,90...skoro mi sánka padla že za vyše 30..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja už do dráčika ani nechodím, lebo v poslednej dobe som tam mala problém nájsť nejaké normálne autíčko, alebo kamion...dva druhy a dosť...ale tých zvyšných blbostí....neúúúrekom...podla mna je lepší výber Alltoys..aj Lego mávajú takmer všetko a hračky...autíčka a podobne,Denisko nevie, čo vybrať..... :wink:
20. nov 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
jááj, Simčo v posteli, manžel v posteli...Denisko v škole...upratané, požehlené a polievka buble na sporáku....to sa s radosťou koníkuje... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!
20. nov 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...a vieš čooo???........ Nisko píše pekne!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...si nás naschvál zavádzala, že škriabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:......
20. nov 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
utka......drž sa! :wink: ....čo všetko môže byť zlé v závislosti od tvojich krviniek? ....
20. nov 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka..dočkala si sa včera muža??? :grinning:
20. nov 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...no zas až také super to nie je..... :rolling_eyes: vy ako???..ešte soplíte??? my sme mali v noci záchvat..teda Denisko...kašlal asi pol hodinu, som čakala, či aspon vstane alebo si v tej posteli sadne, aby ho to nedusilo....no, mohla by som čakať aj do rána..ja neviem, prečo chlapov nenapadnú také logické veci?
20. nov 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok