Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 to by s ti páčilo..................škodoradostnica jedna 😀 😀 😀 .......................................už len teraz budem dúfať že všetko do roka zabudneš 😀 😀 😀

jacka
19. nov 2012

@letty86 toto poznám........mali sme to v nemocke ked sme boli s Peťkom.........to bola jedná hračka s ktorou sa hral 😉 ...................je to velmi milé 🙂 🙂 🙂

letty86
19. nov 2012

@jacka tak to som rada, dufám, že aj matko to chytí...autíčok má dost, tak som chcela aj niečo na učenie 😉 a kúpila som to za dobrú cenu, tak som sa tešila dvakrát 😀

jacka
19. nov 2012

@letty86 verím že sa mu to bude páčiť 😵 😵 .............potom daj vedieť 🙂 ......................pre koho kupuješ radšej? 😵 😵 😵

jacka
19. nov 2012

Maťko sa mi zdul 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....nemožem z neho....s akou vážnou tvárou 😀 😀 😵 😵 😵 😵

letty86
19. nov 2012

@jacka 😀 ťa pobavil 😀 😀 😀 ....teraz už radšej matkovi 😅 vikinke už neviem, čo 😕 a blbiny nechcem kupovať 😝

ideme na tanečnú 😉 pa

jacka
19. nov 2012

@letty86 bežkaj ...ešte prídi 😵 😵 😵

jacka
19. nov 2012

@letty86 spon trošku som sa zasmiala......v tomto pochmurnom počasí 🙂

denisenko
19. nov 2012

@letty86 toto máme...Simčo pot om trieska jedna radosť...hlavne že hrá.... 😀 😀 😀 ....máme aj ten hrniec a tých spievajúcich slimákov, či čo to je...všetko sme to dostali od sestry po deťoch...nezničitelné hračky.... 😀 😀 😀 ako sama by som za to asi toľké euráče nedala...a tak som si dovolila toho psíka, kedže som dávno žiadnu hračku nekupovala... 🙂

denisenko
19. nov 2012

@jacka a za čo sa zdul???

jacka
19. nov 2012

@denisenko robili sme si z neho s Peťkom srandu 😀 😀 😀 😀 ................fuj hanbím sa 😀 😀 😉

jacka
19. nov 2012

@denisenko to sú aké nezničitelné 😀 😀 😀 .......................neboj nič Simonko do nich vyrastie 😉 ..... 🙂

jacka
19. nov 2012

nikto nikde::?????

denisenko
19. nov 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 ....a to sa robí, sranda z vlastného dieťaťa???? 😀 😀 😀 ...to poznám...vtedy plieskajú dvere aj u nás...... 😀 😀 😀

denisenko
19. nov 2012

som sa obžrala....manžel robil "bramboráky"...a ešte k tomu som dojedla jablkovo orechovú štrudlu zo včera..... 😝 😝 😝

jacka
19. nov 2012

@denisenko ved vravím že sa hanbím 😀 😀 😀 😀 ..............zárubna ešte drží? 😀 😀 😉

ty máš doma muža?.............pošli ho.......ak sú bramboráky zem. opacky tie zbožnujem.........aj štrúdlu by som si dala 😉 aj ked orechovú velmi nemusím....lepšie ako zákusky od...........havino si pochutí 😉

denisenko
19. nov 2012

@jacka ...zárubna...ešte hej...horšie je, že dvere majú kusok sklenenej výplne...a to neviem dokedy vydržííííí 😠 ....hej, muž ide až na nočnú......bramboráky...zemiakové placky.....neviem, či si pozerala nebíčko v papulke, ked to robili...také nahrubo nastruhané a chrumkavé...tak také urobil....ved vravím, že som sa obžrala.... 😀 😀 😀 ..tak ti ho nabudúce pošlem..... 😉

denisenko
19. nov 2012

@jacka havino má zas hody????...... 😀

utka
19. nov 2012

@denisenko ja som našla na nete takú lacnejšiu arénu. V Dráčiku majú za 36€, to nedám...
http://www.toyfactory.sk/hracky/spolocenske-hry...

jacka
19. nov 2012

@denisenko havino má hody..........chuda moje 😀 😉 ...............................no tak nabuduce na mna nezabudni....prosím 😉 .........................nekukala som nebíčko........ale vraj je to dobré......u nás frčí minimax........a kde nie tak sa hraju a tv je vypnutá......... 🙂 ......................................................sklenená výpln.....noooo odvaha tresnuť 😀 😀 😀

jacka
19. nov 2012

detičky sa pýtali spinkať.....čo pre ne neurobím...tak som si ich umyla......obliekala......vypusinkovala .....pomojkala.......uspala..... 😵 😵

jacka
19. nov 2012

idem........možno aj muž príde..... 😀 😀 😀 ....

dobrú noc.... 🙂 🙂

jacka
20. nov 2012

ahojte...... 🙂 🙂

denisenko
20. nov 2012

dobré ránko.... 😉 😉 ... mamky...zobudím sa niečo po 5-tej..jasné že Simčo už buntošil...a kukám...cez sklo vidím, že sa svieti ....niekde v byte...hádam moja drahá polovička prišla z práce skor...a čakáááám, čakám...a nič...a stále sa svieti..tak som vstalal, že čo to straší...a to Denisko sa hral v izbe...akože už od 5-tej....... 😀 😀 😀 ...inak, teraz chodia obajaj skoro spať...Simonko o pol siedmej a Denisko o siedmej.....kedže nespáva poobede, viac nezvláda..... 😀 😀 😀
@jacka čo..muž prišiel??... 😀 😀 😀 ...chudák havko..... 😝 😝 😝
@utka u nás majú tú arénu v Tescu a aj v Alltoys za 17,90...skoro mi sánka padla že za vyše 30..... 😝 😝 😝 😝 ja už do dráčika ani nechodím, lebo v poslednej dobe som tam mala problém nájsť nejaké normálne autíčko, alebo kamion...dva druhy a dosť...ale tých zvyšných blbostí....neúúúrekom...podla mna je lepší výber Alltoys..aj Lego mávajú takmer všetko a hračky...autíčka a podobne,Denisko nevie, čo vybrať..... 😉

denisenko
20. nov 2012

jááj, Simčo v posteli, manžel v posteli...Denisko v škole...upratané, požehlené a polievka buble na sporáku....to sa s radosťou koníkuje... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. nov 2012

ahojte!!

leninka75
20. nov 2012

@denisenko ...a vieš čooo???........ Nisko píše pekne!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...si nás naschvál zavádzala, že škriabe 😝 😝......

leninka75
20. nov 2012

utka......drž sa! 😉 ....čo všetko môže byť zlé v závislosti od tvojich krviniek? ....

leninka75
20. nov 2012

@jacka..dočkala si sa včera muža??? 😀

denisenko
20. nov 2012

@leninka75 ...no zas až také super to nie je..... 🙄 vy ako???..ešte soplíte??? my sme mali v noci záchvat..teda Denisko...kašlal asi pol hodinu, som čakala, či aspon vstane alebo si v tej posteli sadne, aby ho to nedusilo....no, mohla by som čakať aj do rána..ja neviem, prečo chlapov nenapadnú také logické veci?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre