• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
@letty86......to si maťkovi dobrú hračku kúpila!! :slight_smile: .... my sme to minulý rok, ale vyhráva sa s tým aj Lilka :wink: ..a čo máme pre baby?......Lilka chcela Winx bárbinu Techno, knižky, tanečnú podložku (to dostane od mojej maminy), nejaké oblečko, vecičky do vlasov a už ani neviem :confused:, Lolka dostane skladačky a vkladačky, a choré šteniatko lebo sa rada hráva na doktorku a tiež oblečko, knižky :slight_smile:
20. nov 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko
@leninka75 ...............no bohužial dočkala :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: .................som ho počula :grinning: :grinning: ..............a asi aj videla :grinning: :grinning:

aj ja vravím že pekne píše.........neviem čo čakaju :slight_smile: :dizzy_face: .....počkajte o rok ked je budem fotiť :wink:
@denisenko aj moji chodia spať zavčasu.......nechápem...ale aspon si oddýchnu :dizzy_face: :dizzy_face: ...............................ja dráčik tiež neznášam.......a tu vo ZV malý priestor vela vecí....a to sú tu 3 predajne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................
@leninka75 no ako?
20. nov 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 jééj že choré šteniatko....... :dizzy_face: :dizzy_face: nepoznám...ale može to byť sranda....................tú podložku som aj ja kukala.......ale asi ostanem len pri tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko..že logika a chlapi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ešte stále máš ilúzie??? :wink: :wink: :wink: ........noooo lepšíme sa :slight_smile: ...sople som podchytila pamyconom a už nekašle sucho dráždivo, ale začala vlhko, tak neviem či mám zmeniť kvapky alebo nechať :fearful: ....ale poctivo Lolku nalievam majoránkovo-ciboľovo-podbeľovo-bazovo-medovým čajom :slight_smile: .........len koniec sveta :grinning: :grinning: ...včera choroba skosila muža :frowning2: :frowning2: :grinning: .......
20. nov 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že bohužial.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ...počkaj, o chvílu už budeš kupovať kozmetiku a šminky..... :slight_smile:
20. nov 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....jejda,dalšia potenciálna mrtvola..... :grinning: :grinning: :grinning: mojho to skosilo na dva dni...svokrin /mojej maminy/ zázračný čajík mu pomohol.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..dávaš jej stoptussin?...to je že aj na suchý aj na vlhký kašel...aspon tak mi to naša múdra vysvetlila....
20. nov 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...a ja už ani asi nie som úplne kompletná, ked pri 3 chlapoch v dome mám ešte nejaké ilúzie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko@jacka....ja písanie nejako extra neriešim, však o chvíľu bude písať aj tak ako bude chcieť....sa kuknime ako píšeme my :grinning: :grinning: :grinning: .......hlavne aby poznala tie chrobáčiky čo lezú po papieri :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?products_id=4702&pName=Choré šteniatko&osCsid=4a956edc6bf9b4af3acbcf2f994738bd......aha takéto :wink:
20. nov 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko podobne.......tiež sme na tom tak........ale mne teraz brhlu obaja.......s tým že Peťka posadím a hned mi vynadá že chce spať..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................aký to bol čajík?
20. nov 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..a aby som nezabudla, takto :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale už občas :slight_smile: ......
20. nov 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dúfam že tvoj muž neumrie.......... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...................to miešaš tie čaje alebo máš už pomiešaný?...
20. nov 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tomu poslednému som rada..... :dizzy_face: :dizzy_face: ........už je to na dobrej ceste :slight_smile:
20. nov 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..prosím ťa šminky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..už teraz sa machlia farbami na tvár a ak si videla avatar, tak výsledok je podobný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: videla som len ukážky...stačí..... :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka čaj...repík, lipa, mäta, trezalka, podbeľ a ja dávam ešte prvosienku.....a harmanček..trošku :wink:
20. nov 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....no neviem čo to ustojí :grinning: :grinning: .......však si nabral drogy, tak hádam :wink: :grinning: :grinning:........čajík si miešam keď idem variť :wink:.......a ešte som si nachystala cibuľu v mede :slight_smile: ......však som nejaká tá "bába zelinářka" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..dobre, že si povedala s tým stoptusinom, :slight_smile: ...som myslela, že zavolám Dr. či nemám vymeniť kvapky :slight_smile: ......tiež som ešte chcela pridať repík a lipu ale už sa mi to zdalo moc prekombinované :unamused: .....ale asi to máš vyskúšané, tak nabudúce :wink: ...síce radšej keby nebolo to nabudúce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..veru..lepšie je žiadne nabudúce....ale toho ešte bude..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj ti to zjedia?........................moji cibulu na km cítia a vyberaju ešte aj z polievky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............................bez drog ani na krok?...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:....to je ako moj..... ja lieky nejem........ale ked príde na psa mráz ...daj dačo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko wow tak to riadny čajík...........trezalku nepoznám...ale inak mám aj ja všetko......a ešte podbel nemám................to všetko bolo pomiešané?....

ja som si uvarila fajný čajík....cestou domov sme si nazbierali šípky.....a s takých čerstvých...... :dizzy_face: :dizzy_face: ........budem zdrvaá ako repa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 veru keby už nabuduce nebolo..... :wink: ..............ale zvládenme to..........
20. nov 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....no zjedia :slight_smile: ..musia :grinning: ...ale tá cibuľa pustí do medu šťavu, a to im dávam ten sirupček :slight_smile:
20. nov 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no ved aj ja......a ako to robíš?........ja dávam pol cibule a asi 4 PL medu......
20. nov 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak šípky sú super.... :slight_smile: ...všetko pomiešam...trezalka...ľubovník..na nervy... :wink:
20. nov 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka mne tiež Denisko cibuu obíde z 5-tich km...a sirup do neho nedostanem ani náhodou..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
20. nov 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak to by som mala poznať........ :grinning: :wink: ..............musím to pokukať čo to je zač :slight_smile: .....................................vieš že si ma teraz potešila :sweat_smile: :wink: .............takže ani čaj nevaríš z cibule?.....
20. nov 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Takže všade saméchoroby :frowning2:. Aj Viki soplí :frowning2:. Uvidíme, ako na tom bude...či pôjdeme dnes na plávanie, či nie...
@leninka75 ani neviem, čo všetko by mohlo byť zlé...asi rôzne krvácania :frowning2:...
20. nov 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
maminky, k tej včerajšej debate o školke a 3 rokoch...som našla jednu fotku......Denisko, ked začal chodiť do školky......taký drobček...... :dizzy_face:
20. nov 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ja cibulu nedávam ani do jedla...poväčšinou....Simča z nej bolí brucho a Denisko ked ju vidí, tak mi nebude obedovať........ :grinning: :grinning: :grinning: ..kdeto ešte čaj...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko juj to už ani pravda nie je...... :frowning2: :wink: ..............zlatý je..... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok