• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@denisenko to si možu podať ruky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka chalani....tuším sú všetci rovnakí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak aj ja pridám......mala som aj takú lepšie len ju neviem nájsť :frowning2:
20. nov 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ......rovnaký len obal je inakší :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka...ano aj ja robím ten sirup podobne :slight_smile: ..ja to nemeriam, od oka :wink: :slight_smile:

@denisenko ..juj to je presne to čo sme včera rozoberali, drobček malý :frowning2: :slight_smile: ........zlatučký je :dizzy_face: ....ale ten čas letí :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka.......tiež už dlhšie soplíte, že? :frowning2: .......
20. nov 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aký sú krásny..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru letí...daj aj ty...nejakú neaktuálnu spred 3 rokov..... :sweat_smile:
20. nov 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no ani nie, že dlhšie...ono to prejde a potom zase príde...tak to vyzerá akoby to bolo v kuse tie sopliská...
20. nov 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz....
20. nov 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :wink:
bola som sa odkrviť, vstávala som 6.15 :confused: skorý budíček pre mna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ešte nikdy ma tak ruka nebolela po odbere, to tak štipalo, ešte teraz ma ruka boli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ešte stále sa rieši moja pečen, mám ju stukovatenú, neviem, či som písala a vo stvrtok idem zas do poradne, hadam budem vediet viac
@leninka75 super je ten havino :dizzy_face:
@denisenko
@jacka viki cibulu tiez neznesie....ani ryby a huby...ale ostatné dobroty :sweat_smile:
20. nov 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dakujem :slight_smile:
20. nov 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..že mám aj lepšiu!!..ty si !!..veď táto je nádherná!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...mucinkovia dvaja, posielam pusinky :slight_smile: .....ja keď vidím takéto fotky, tak si vždy prajem, aby to tak bolo aj keď nám vyrastú :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka už len čakať na jar kedy to prejde :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..aj na druhej sú na spapakanie :dizzy_face: :dizzy_face: ...a kukám, že s plotom sa urobilo aj nové pieskovisko :wink:
20. nov 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ešte že máme fotky.....mostalgia istá.......... :dizzy_face: ..................daj aj ty :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dobre kukáš :slight_smile: ......konečne.......teraz na 6 rokov zas pokoj :angry: :angry: :angry:
20. nov 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka toto máme ja my...prídu...trvajú dlho potom zrazu odídu a za pár dní tečú zas..zakliaty kruh..ja už som povedala, že už na to kašlem...včera bol aj na futbale....2 týždne nebol a soplí stále, tak nech ide....asi o nič neprídem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@letty86 ani u nás huby neprejdu...ryba..nooo..ako kedy...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jeeej...Maťko už nemá oba zúbky???....u nás asi ostanú natrvalo len také myšacie...sa im nechce ísť von.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@denisenko krasna nostalgia, že :dizzy_face:
@leninka75 ja ten stoptusin mením, ked už nemá suchý kašel...tak to robí aj moja mudra...potom davam niečo špeci na vykašliavanie, prípadne odhlienenie :wink:
20. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ....a z čoho to máš?........na aké vyšetrenia chodíš?....... :frowning2: ..................
detto.....huby....vobec......ryba ....len oklamenie nepriatela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........
20. nov 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...sa nerobte....dajte aj vy fotky slečien.... :slight_smile: ..vidíš, kolko múdrych, tolko iných názorov.... :angry:
20. nov 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 veru nostalgia......daj aj ty... :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko že myšacie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , neboj, za chvílu bede mat riadne hlodáčiky :sweat_smile:
@jacka ha..že na oklamanie nepriatela.... :grinning: :grinning: :grinning: ja som kedysi schovavala do jedla, to čo nelubi...myslíš že aj ked to nevidel, tak to nenenašiel??? .....koťuha..našiel..vyhrabkal jazykom a vyplul...potvora...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 sa bojím, že to budú lopaty..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..juj musím pohľadať na CD,muž to hneď likviduje z PC :unamused:

@utka..veru veru bludný kruh tie choroby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@letty86..no supiš a teraz čo ja :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........že vyber si, ktorá rada je lepšia :unamused:
20. nov 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Maťko má už skor celú pusinu prázndu...5 zubov je vonku....a rastu poooomaaaaliiičky spodné dva..........chuda zle sa mu papá :frowning2: ...........................počkaj ked pojdu von......som zvedavá ako zareaguje pri vytrhávaní.......... :wink:
20. nov 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...a tak rozmýšlam.../.a sa čudujem, že ma to dnes nebolí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: /...nemala by som ísť aj niečo robiť??...Simčo už vstal a robá rally v bežke...to sa zas niekto fajn vyspí, že ? ...už ako keby som počula:......tu sa nedá spať, je to tu ako na vlakovej stanici..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka neviem, ale nemalo by to byť nič važne :wink: bola som na ultrazvuku a tam všetko o.k., nie je ani zvačšená, iba obalená tukom...chodím do hepatálnej poradne..a zistilo sa to pri preventívnej kontrole....tam som mala zvýšené hodnoty pečen. testov
idem niečo pohladať
20. nov 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...to bude další adept na umretie... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok