• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@jacka no on býval tak často chorý, že čo sa týka liekov, či už prírodných alebo "umelých", tak zje všetko :frowning2:
20. nov 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka chuda :frowning2: :frowning2: .............................ked bol menší sa dobre podobal na tatinka.....že?....
20. nov 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka radšej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................stačí že vonku je depresívne počasie :wink:
20. nov 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka on je asi taký riadny mix nás dvoch. Mne ako malý skôr pripomínal moju neterku...
20. nov 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka .......veru váš je oboch........ale viac tatikov........teda ason pre mna :slight_smile:

ty si v práci?....čo si si dala na obed?
20. nov 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka som v práci. Ešte 3 dni...
No dnes nič moc na obed, ale asi si dám restovaná kuraciu pečienku v zemiakovej placke...
20. nov 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka..jej tú čerešničkovú fotečku poznám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......ale bol krásne bacuľaté bábo :dizzy_face: :dizzy_face: .........už je to po funuse, ale tehošky by nemali papať vnútornosti :wink:
20. nov 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
idem sa pochváliť..teda..nie ja...Denisko dostal za úlohu až dvoch smajlíkov...jeden bol málo..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a dokonca sa stal aj zázrak...robila som včera pliecko s kyslou smotanou a cestovinou....aj to dneska všetko zjedol....dokonca aj zeleninovú polievku...dokonca mäso si kázal aj "dupľu"...že aká som ja dobrá kuchárka..... :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
20. nov 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko super.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........ved aj tvoja zásluha to je.....nie :slight_smile: :slight_smile: ..............................pošlem ti aj mojich na mäsko..... :wink: ................tak to máš dobrú náladičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...pošli, pošli...pokým je.... :grinning:
20. nov 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.........fuj......aká hmla......viditeľnosť nulová.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. nov 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko chytáááááj.....
20. nov 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj u nás....čím dalej tým je to horšie ..........a nechcu ísť ani dnu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....sú vonku????... :confused: :confused: :confused: ...sa máááš..... :pensive:
20. nov 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a kam sa tak vybrali s igelitočkou....??? :grinning:
20. nov 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Maťko má perfektnú vestu.... :wink:
20. nov 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hehe....zas si posielam sama sebe..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko sú ešte stále..........a na ten ich kašel......jáááj :frowning2: :frowning2: :frowning2: .................musí nosiť vestičku ked je takto...Peťko čiapku Maťko zatial vestu..............igelitočke boli korene kvetov..........dala ma suseda....georgíny tuším..... :wink:
20. nov 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...veru opatrnosť treba.....a hlavne, ked je takto.... :slight_smile: ...budeš na jar vysádzať????..tento rok už hádam aj ja nejaké kvietky do záhradky....bude tam konečne niečo iné ako burina..... :sweat_smile:
20. nov 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..zlatí sú.... :dizzy_face: inak, tá vaša ulica mi strašne pripomína jednu ulicu u nás doma...a za tým už len JRD...teraz už dávno nefunguje, ale ked som bola malá.....
20. nov 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj tak jazdia ako debili.... :angry: :angry: .....tu by policajti tak fajn zarobili...... :angry: :angry: ....................................budem ....vlani mi pomrzli :frowning2: ...tak som si vypýtala....... :sweat_smile: :wink: ......však ona ich chcela aj tak vyhodiť..... :slight_smile: ...........čo tam chceš dať?...
20. nov 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kecalky ukecané :slight_smile: .......

@jacka ..fíha riadne dbáš na bezpečnosť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........georgíny sú krásne kvietky :dizzy_face: ...tu ich volajú "jiřiny" :wink:

@denisenko ..tebe svokra dovolí sadiť okolo domu?? .......koľko lietaš nad zemou od tej pochvaly?? :slight_smile:
20. nov 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to celkom nie je naša ulica aj ked sa tak volá...........to tam chodíme lebo tam nejazdia autá...kamiony a kadečo iné..........pred domom máme takú fajn cestu že ja mám strach prejsť na druhú stranu s deťmi..........sme tak sprosto v zákrute..........a autá si tu dávajú skratku do BB a hlavne nemusia platiť.....mýto.... :angry: :angry: :angry: :angry:
20. nov 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vysoko nevidela si ju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............................zbožnujem tie kvetinky :dizzy_face: :dizzy_face: ...................no musím....... :frowning2: :frowning2: aj ked im to život nezachráni aspon ich vidia.....
20. nov 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tebe nedovolí?....
20. nov 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak vyhrážky zaberajú konečne idú dnu :angry: :angry:
20. nov 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....dovolí so zaťatými zubami :confounded: ..takže nemám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...bolo nám povedané, že žiadne zmeny sa nekonajú, to ako majú urobené im vyhovuje :cry: :cry: .....a to majú na dvore skladisko harabúrd z celej dediny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. nov 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a čím si sa vyhrozila??? :grinning:
20. nov 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka čo je vysoko a nevidela som? :confused:
20. nov 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok