Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
20. nov 2012

@jacka no on býval tak často chorý, že čo sa týka liekov, či už prírodných alebo "umelých", tak zje všetko ☹

jacka
20. nov 2012

@utka chuda ☹ ☹ .............................ked bol menší sa dobre podobal na tatinka.....že?....

jacka
20. nov 2012

@utka radšej 🙂 🙂 🙂 .................stačí že vonku je depresívne počasie 😉

utka
20. nov 2012

@jacka on je asi taký riadny mix nás dvoch. Mne ako malý skôr pripomínal moju neterku...

jacka
20. nov 2012

@utka .......veru váš je oboch........ale viac tatikov........teda ason pre mna 🙂

ty si v práci?....čo si si dala na obed?

utka
20. nov 2012

@jacka som v práci. Ešte 3 dni...
No dnes nič moc na obed, ale asi si dám restovaná kuraciu pečienku v zemiakovej placke...

leninka75
20. nov 2012

@utka..jej tú čerešničkovú fotečku poznám 😵 😵 😵 ......ale bol krásne bacuľaté bábo 😵 😵 .........už je to po funuse, ale tehošky by nemali papať vnútornosti 😉

denisenko
20. nov 2012

idem sa pochváliť..teda..nie ja...Denisko dostal za úlohu až dvoch smajlíkov...jeden bol málo..... 🙂 🙂 🙂 a dokonca sa stal aj zázrak...robila som včera pliecko s kyslou smotanou a cestovinou....aj to dneska všetko zjedol....dokonca aj zeleninovú polievku...dokonca mäso si kázal aj "dupľu"...že aká som ja dobrá kuchárka..... 😀 😀 😀 😵

jacka
20. nov 2012

@denisenko super.... 😵 😵 😵 ........ved aj tvoja zásluha to je.....nie 🙂 🙂 ..............................pošlem ti aj mojich na mäsko..... 😉 ................tak to máš dobrú náladičku 😵 😵 😵

denisenko
20. nov 2012

@jacka ...pošli, pošli...pokým je.... 😀

denisenko
20. nov 2012

.........fuj......aká hmla......viditeľnosť nulová.............. 😝

jacka
20. nov 2012
jacka
20. nov 2012

@denisenko chytáááááj.....

jacka
20. nov 2012

@denisenko aj u nás....čím dalej tým je to horšie ..........a nechcu ísť ani dnu...... 😝

denisenko
20. nov 2012

@jacka ....sú vonku????... 😕 😕 😕 ...sa máááš..... 😔

denisenko
20. nov 2012

@jacka a kam sa tak vybrali s igelitočkou....??? 😀

denisenko
20. nov 2012

@denisenko Maťko má perfektnú vestu.... 😉

denisenko
20. nov 2012

hehe....zas si posielam sama sebe..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. nov 2012

@denisenko sú ešte stále..........a na ten ich kašel......jáááj ☹ ☹ ☹ .................musí nosiť vestičku ked je takto...Peťko čiapku Maťko zatial vestu..............igelitočke boli korene kvetov..........dala ma suseda....georgíny tuším..... 😉

denisenko
20. nov 2012

@jacka ...veru opatrnosť treba.....a hlavne, ked je takto.... 🙂 ...budeš na jar vysádzať????..tento rok už hádam aj ja nejaké kvietky do záhradky....bude tam konečne niečo iné ako burina..... 😅

denisenko
20. nov 2012

@jacka ..zlatí sú.... 😵 inak, tá vaša ulica mi strašne pripomína jednu ulicu u nás doma...a za tým už len JRD...teraz už dávno nefunguje, ale ked som bola malá.....

jacka
20. nov 2012

@denisenko aj tak jazdia ako debili.... 😠 😠 .....tu by policajti tak fajn zarobili...... 😠 😠 ....................................budem ....vlani mi pomrzli ☹ ...tak som si vypýtala....... 😅 😉 ......však ona ich chcela aj tak vyhodiť..... 🙂 ...........čo tam chceš dať?...

leninka75
20. nov 2012

...kecalky ukecané 🙂 .......

@jacka ..fíha riadne dbáš na bezpečnosť 🙂 🙂 🙂 ........georgíny sú krásne kvietky 😵 ...tu ich volajú "jiřiny" 😉

@denisenko ..tebe svokra dovolí sadiť okolo domu?? .......koľko lietaš nad zemou od tej pochvaly?? 🙂

jacka
20. nov 2012

@denisenko to celkom nie je naša ulica aj ked sa tak volá...........to tam chodíme lebo tam nejazdia autá...kamiony a kadečo iné..........pred domom máme takú fajn cestu že ja mám strach prejsť na druhú stranu s deťmi..........sme tak sprosto v zákrute..........a autá si tu dávajú skratku do BB a hlavne nemusia platiť.....mýto.... 😠 😠 😠 😠

jacka
20. nov 2012

@leninka75 vysoko nevidela si ju 😵 😵 😵 ..............................zbožnujem tie kvetinky 😵 😵 ...................no musím....... ☹ ☹ aj ked im to život nezachráni aspon ich vidia.....

jacka
20. nov 2012

@leninka75 tebe nedovolí?....

jacka
20. nov 2012

tak vyhrážky zaberajú konečne idú dnu 😠 😠

leninka75
20. nov 2012

@jacka .....dovolí so zaťatými zubami 😖 ..takže nemám chuť 😝 😝 ...bolo nám povedané, že žiadne zmeny sa nekonajú, to ako majú urobené im vyhovuje 😢 😢 .....a to majú na dvore skladisko harabúrd z celej dediny 😝 😝 😝

leninka75
20. nov 2012

@jacka ..a čím si sa vyhrozila??? 😀

leninka75
20. nov 2012

@jacka čo je vysoko a nevidela som? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre