Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
20. nov 2012
@jacka ..pomóc ale som krepá :-N :-N :-N :-N ...už som pochopila 😃 😃 😃
jacka
20. nov 2012
@leninka75 to skladisko je dôležité.......načo kvety ]-( ]-( ]-( ........nezááávidím.....nemožeš si urobiť čo chceš 😞 😞 ............................zááákaz sladkostí 😃 😃 .......
denisenko
20. nov 2012
@leninka75 ..okolo domu?? prečo???...my máme záhradku pri kúpalisku..... 😉 😉 😉 ....viem ja?? kolko mi strop dovolí...... 😃 😃 😃 😃
@jacka ..no to som aj ja zvedavá, že čím si sa vyhrozila 😃 😃 😃 😃
leninka75
20. nov 2012
@jacka ......aj mne ich zakáž 😃 😃 😃........

@denisenko ..len tak ma to zaujímalo, či si môžeš urobiť okolie domu podľa svojho vkusu 😉
denisenko
20. nov 2012
@leninka75 ..neviem, nikdy som to nezisťovala....ale na farbe fasády domu a na tom že bude viacfarebný som trvala ja.... x-) x-) x-) 😃 😃 😃 ...aj ked zo začiatku boli trošku výhrady...... 😃 😃 😃 😃
leninka75
20. nov 2012
@denisenko ....a už si zistila koľko ten strop dovolí 🙂 🙂 🙂 ........neboj zistíš, keď ste teraz na SK....potom mi povieš 😉 😉 😉.. a ja ti budem závidieť super svokru 🙂 🙂.......
leninka75
20. nov 2012
@denisenko ....to máte ako ďaleko záhradku?....a to máte len vy či aj svokrovci??.....
denisenko
20. nov 2012
@leninka75 ...ved už som tu rok.... 😃 😃 😃 ...strop...nooo...ved to poznáš, ako kde...ale PC je pod šikminou, takže moc nevyskakujem...... :-S 😃 😃 😃 😃 ..nee..klop,klop,klop.....nemám dokonalú svokru, ale dobrú..... 😉 ..záhradka je od nás tak niečo vyše 1 km....len naša...svokrovci majú za domom., čo vidíš z balkona..... 🙂
leninka75
20. nov 2012
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 ..........na záhradke aj niečo sadíš? 🙂
denisenko
20. nov 2012
@leninka75 ..ešte nie...nebolo času...dali sme tam len vybetonovať základ pod chatku, posadili nejaké stromy..ovocné, ktoré nám polovicu podžrali myši a zajace...a tento rok sme tam urobili studnu...
utka
20. nov 2012
Ahojte...
@leninka75 to mi ani nenapadlo...tak preto mi tá pečienak nechutila 😃...
Viki dnes tiež dostal pečiatku, že pekné písmo. A dve jednotky z matematiky...už má tuším 25 jednotiek a jednu dvojku.
Na plávanie sme nešli. Dosť soplí a má aj červené ľavé očko. Ale vraj si tú jednu hodinu môže potom nahradiť...
denisenko
20. nov 2012
@utka naši známky nedostávajú..len: VDV..velmi dobré výsledky, DV..dobré výsledky....UV..uspokojivé a NV ..neuspokojivé... :-N
utka
20. nov 2012
@denisenko Hmmm...každá škola je iná...mne napr. vadí, že im známkujú aj výtvarnú, hudobnú a telesnú...
denisenko
20. nov 2012
...muž v robote...detičky v posteliach....paráááda..... x-) x-) x-) x-)
denisenko
20. nov 2012
@utka hmm....aj našich ..hudobnú výchovu...výtvarnú ešte nemal smajlíka a raz dostal pochvalu z telesnej za aktivitu.... 😃
leninka75
20. nov 2012
@utka .....pekná zbierka jednotiek! 🙂 .......tiež si myslím, že tie predmety by sa nemali známkovať... :-|
leninka75
20. nov 2012
@denisenko ... chatka so záhradkou je celkom dobrý nápad 🙂 ....len ešte to chce prašule a čas :-| 😞 .....kedy sa ti mužík vráti?.... to už aj simko je uložený akože na noc??? 😕
leninka75
20. nov 2012
....my zatiaľ kakavkujeme 🙂......a potom to začne.. :-p ........

....aby som nezabudla......ak niektoré detičky závisláčia na spievankove, tak už vyšla aj trojka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

....pekné sníčky a dobrú noc!!! 🙂 |-|
denisenko
20. nov 2012
@leninka75 ...jasné...Simčo býva v posteli vždy po 18-tej ako prvý...odjakživa...teda...prvý mesiac chodil o 11-tej, ale to som už zrušila..... 😃 😃 😃 ..áááno...nočné spanie...preberie sa..ako kedy, ale väčšinou vtedy, ked prídem do postele ja...potom ho musím zobrať k sebe do postele a spíme...niečo po polnoci papká, trošku a potom ešte raz...niekedy dva krát a potom po 5-tej vstávame.... 🙂 a ked má dobrú náladu, tak býva v noci hore zo 2-3 hodinky... :-p :-p :-p ale odkedy je tatinko doma tak sa to nestalo....klop,klop,klop..... 😉 aj Denisko dal večeru, umyl zuby a zaliezol do pelechu...puistil si DVD-čko.....a ja mááááááááám klud..... 🙂 🙂 ...mužík príde až ráno....okolo pol osmej... 😉
utka
20. nov 2012
@denisenko keď Nisko pozerá DVD takto večer, tak pri tom zaspí, či musíš zaveliť, že spať a on vypne a ide spať?
Viki ešte nie je v posteli, ale už upratuje a ideme. Ešte mi niečo prečíta...Mužíček ešte nie je doma, dnes bol na služobke v Rakúsku...
denisenko
20. nov 2012
@utka bola som mu to vypnúť...podriemkával pri tom..sme sa dohodli, že ja prídem a vypnem....ale aj tak už bol o pol osmej KO.... 😃 😃 😃 😃 ..to čítanie...dnes to bol hotový des... |-| |-| |-| aj tak si myslím, že toho mali dosť .... 😞 ..na služobke??? =-)
denisenko
20. nov 2012
idem už....dobrú nocku... x-)
utka
20. nov 2012
@denisenko hej, hej...občas chodí aj na služobky. Príde niekedy v noci a zajtra tam ide zase...My máme zajtra rodičko 😉
Dobrú noc!
jacka
21. nov 2012
ahojte......

vy ste sa včera riadne rozkecali....... 😃 😃 😃 😉

@denisenkom myslíš že je dobré mať v izbe telku?..... :-N ...........čo pozeral?......tatino už došiel?......chodí spávať k mame dole?........asai by sa pri Simonkovi velmi nevyspal 😞.................to musí byť riadna fuška v noci šoférovať 😞 😞................a čo tá Moskva?...
@utka ja by som nedovolila aby mi pred telkou deti zaspávali....hnusný zvyk....... :-p .........pekne do postielky po tme....... 🙂
jacka
21. nov 2012
tak dnes to vyzerá na podobne hnusný den ako tie ostatné.......ja chcem 😎 😎 😎 😎 ..............lebo ma zachvílu chytí depka ]-( ]-( ]-(
utka
21. nov 2012
Ahojte...
@jacka aj ja som proti telke v detskej izbe...zatiaľ. Možno časom zmením názor. My sme mali telku v izbe, keď sme bývali v jednoizbovom byte, myslela som si, že bez nej ani nezaspím, ale teraz som rada, že ju máme iba v obývačke. Aj keď u našich a u svokrovcov máme v izbe kde spíme =-)
jacka
21. nov 2012
@leninka75 kuk x-) x-)
leninka75
21. nov 2012
ahojte!!!..... 😉

@jacka...žiadna depka heš!!! 🙂 🙂......ale tiež mi už chýba 😎 😞......čo máš dnes v pláne? 😉

@denisenko..podľa toho čo píšeš sa simko ale že fest popravil v spinkaní 🙂 🙂 ...tuším to bolo oveľa horšie 😞 ......kade jazdil včera Peťo??.....hrozná hmla bola :-S ......môj bol večer pomáhať našim vo Sverepci sťahovať gauč, ale teda bola som riadne nervavá kým neprišiel :-| .......

@utka ..ako sa cítiš?.....zataiľ žiadne tehu príznaky?? 😉
jacka
21. nov 2012
@leninka75 Simonkovi chýbal tatinko.... x-) x-) ................................dnes v pláne?.......chcem robiť palacinky...... :-N :-N ......dúfam že aj budem..lebo sa mi nič nechce......................heš heš depka..... 😃 😃 😃 ale také normálne počasie by som brala 😎 😎 😎
leninka75
21. nov 2012
@jacka ..si nemysli, že si taká rýchla a videla asi ma skoro, to len aj mám pomalý PC 😃 😃 😃 😃 😃