Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. nov 2012

@jacka ..pomóc ale som krepá 😅 😅 😅 😅 ...už som pochopila 😀 😀 😀

jacka
20. nov 2012

@leninka75 to skladisko je dôležité.......načo kvety 😠 😠 😠 ........nezááávidím.....nemožeš si urobiť čo chceš ☹ ☹ ............................zááákaz sladkostí 😀 😀 .......

denisenko
20. nov 2012

@leninka75 ..okolo domu?? prečo???...my máme záhradku pri kúpalisku..... 😉 😉 😉 ....viem ja?? kolko mi strop dovolí...... 😀 😀 😀 😀
@jacka ..no to som aj ja zvedavá, že čím si sa vyhrozila 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. nov 2012

@jacka ......aj mne ich zakáž 😀 😀 😀........

@denisenko ..len tak ma to zaujímalo, či si môžeš urobiť okolie domu podľa svojho vkusu 😉

denisenko
20. nov 2012

@leninka75 ..neviem, nikdy som to nezisťovala....ale na farbe fasády domu a na tom že bude viacfarebný som trvala ja.... 😵 😵 😵 😀 😀 😀 ...aj ked zo začiatku boli trošku výhrady...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. nov 2012

@denisenko ....a už si zistila koľko ten strop dovolí 🙂 🙂 🙂 ........neboj zistíš, keď ste teraz na SK....potom mi povieš 😉 😉 😉.. a ja ti budem závidieť super svokru 🙂 🙂.......

leninka75
20. nov 2012

@denisenko ....to máte ako ďaleko záhradku?....a to máte len vy či aj svokrovci??.....

denisenko
20. nov 2012

@leninka75 ...ved už som tu rok.... 😀 😀 😀 ...strop...nooo...ved to poznáš, ako kde...ale PC je pod šikminou, takže moc nevyskakujem...... 😖 😀 😀 😀 😀 ..nee..klop,klop,klop.....nemám dokonalú svokru, ale dobrú..... 😉 ..záhradka je od nás tak niečo vyše 1 km....len naša...svokrovci majú za domom., čo vidíš z balkona..... 🙂

leninka75
20. nov 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ..........na záhradke aj niečo sadíš? 🙂

denisenko
20. nov 2012

@leninka75 ..ešte nie...nebolo času...dali sme tam len vybetonovať základ pod chatku, posadili nejaké stromy..ovocné, ktoré nám polovicu podžrali myši a zajace...a tento rok sme tam urobili studnu...

utka
20. nov 2012

Ahojte...
@leninka75 to mi ani nenapadlo...tak preto mi tá pečienak nechutila 😀...
Viki dnes tiež dostal pečiatku, že pekné písmo. A dve jednotky z matematiky...už má tuším 25 jednotiek a jednu dvojku.
Na plávanie sme nešli. Dosť soplí a má aj červené ľavé očko. Ale vraj si tú jednu hodinu môže potom nahradiť...

denisenko
20. nov 2012

@utka naši známky nedostávajú..len: VDV..velmi dobré výsledky, DV..dobré výsledky....UV..uspokojivé a NV ..neuspokojivé... 😅

utka
20. nov 2012

@denisenko Hmmm...každá škola je iná...mne napr. vadí, že im známkujú aj výtvarnú, hudobnú a telesnú...

denisenko
20. nov 2012

...muž v robote...detičky v posteliach....paráááda..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
20. nov 2012

@utka hmm....aj našich ..hudobnú výchovu...výtvarnú ešte nemal smajlíka a raz dostal pochvalu z telesnej za aktivitu.... 😀

leninka75
20. nov 2012

@utka .....pekná zbierka jednotiek! 🙂 .......tiež si myslím, že tie predmety by sa nemali známkovať... 😒

leninka75
20. nov 2012

@denisenko ... chatka so záhradkou je celkom dobrý nápad 🙂 ....len ešte to chce prašule a čas 😒 ☹ .....kedy sa ti mužík vráti?.... to už aj simko je uložený akože na noc??? 😨

leninka75
20. nov 2012

....my zatiaľ kakavkujeme 🙂......a potom to začne.. 😝 ........

....aby som nezabudla......ak niektoré detičky závisláčia na spievankove, tak už vyšla aj trojka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

....pekné sníčky a dobrú noc!!! 🙂 😔

denisenko
20. nov 2012

@leninka75 ...jasné...Simčo býva v posteli vždy po 18-tej ako prvý...odjakživa...teda...prvý mesiac chodil o 11-tej, ale to som už zrušila..... 😀 😀 😀 ..áááno...nočné spanie...preberie sa..ako kedy, ale väčšinou vtedy, ked prídem do postele ja...potom ho musím zobrať k sebe do postele a spíme...niečo po polnoci papká, trošku a potom ešte raz...niekedy dva krát a potom po 5-tej vstávame.... 🙂 a ked má dobrú náladu, tak býva v noci hore zo 2-3 hodinky... 😝 😝 😝 ale odkedy je tatinko doma tak sa to nestalo....klop,klop,klop..... 😉 aj Denisko dal večeru, umyl zuby a zaliezol do pelechu...puistil si DVD-čko.....a ja mááááááááám klud..... 🙂 🙂 ...mužík príde až ráno....okolo pol osmej... 😉

utka
20. nov 2012

@denisenko keď Nisko pozerá DVD takto večer, tak pri tom zaspí, či musíš zaveliť, že spať a on vypne a ide spať?
Viki ešte nie je v posteli, ale už upratuje a ideme. Ešte mi niečo prečíta...Mužíček ešte nie je doma, dnes bol na služobke v Rakúsku...

denisenko
20. nov 2012

@utka bola som mu to vypnúť...podriemkával pri tom..sme sa dohodli, že ja prídem a vypnem....ale aj tak už bol o pol osmej KO.... 😀 😀 😀 😀 ..to čítanie...dnes to bol hotový des... 😔 😔 😔 aj tak si myslím, že toho mali dosť .... ☹ ..na služobke??? 😕

denisenko
20. nov 2012

idem už....dobrú nocku... 😵

utka
20. nov 2012

@denisenko hej, hej...občas chodí aj na služobky. Príde niekedy v noci a zajtra tam ide zase...My máme zajtra rodičko 😉
Dobrú noc!

jacka
21. nov 2012

ahojte......

vy ste sa včera riadne rozkecali....... 😀 😀 😀 😉

@denisenkom myslíš že je dobré mať v izbe telku?..... 😅 ...........čo pozeral?......tatino už došiel?......chodí spávať k mame dole?........asai by sa pri Simonkovi velmi nevyspal ☹.................to musí byť riadna fuška v noci šoférovať ☹ ☹................a čo tá Moskva?...
@utka ja by som nedovolila aby mi pred telkou deti zaspávali....hnusný zvyk....... 😝 .........pekne do postielky po tme....... 🙂

jacka
21. nov 2012

tak dnes to vyzerá na podobne hnusný den ako tie ostatné.......ja chcem 😎 😎 😎 😎 ..............lebo ma zachvílu chytí depka 😠 😠 😠

utka
21. nov 2012

Ahojte...
@jacka aj ja som proti telke v detskej izbe...zatiaľ. Možno časom zmením názor. My sme mali telku v izbe, keď sme bývali v jednoizbovom byte, myslela som si, že bez nej ani nezaspím, ale teraz som rada, že ju máme iba v obývačke. Aj keď u našich a u svokrovcov máme v izbe kde spíme 😕

jacka
21. nov 2012

@leninka75 kuk 😵 😵

leninka75
21. nov 2012

ahojte!!!..... 😉

@jacka...žiadna depka heš!!! 🙂 🙂......ale tiež mi už chýba 😎 ☹......čo máš dnes v pláne? 😉

@denisenko..podľa toho čo píšeš sa simko ale že fest popravil v spinkaní 🙂 🙂 ...tuším to bolo oveľa horšie ☹ ......kade jazdil včera Peťo??.....hrozná hmla bola 😖 ......môj bol večer pomáhať našim vo Sverepci sťahovať gauč, ale teda bola som riadne nervavá kým neprišiel 😒 .......

@utka ..ako sa cítiš?.....zataiľ žiadne tehu príznaky?? 😉

jacka
21. nov 2012

@leninka75 Simonkovi chýbal tatinko.... 😵 😵 ................................dnes v pláne?.......chcem robiť palacinky...... 😅 😅 ......dúfam že aj budem..lebo sa mi nič nechce......................heš heš depka..... 😀 😀 😀 ale také normálne počasie by som brala 😎 😎 😎

leninka75
21. nov 2012

@jacka ..si nemysli, že si taká rýchla a videla asi ma skoro, to len aj mám pomalý PC 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre