• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@leninka75 zatiaľ žiadne...občas cítim trošku, že žalúdok, ale to väčšinou ráno, keď som veľmi hladná...ale pohoda :wink:
21. nov 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ......veru chýbal :wink: :slight_smile: ........poznáš takú lampu, sa to volalo, že horské slnko...nemáš doma?.... ja možno u svokry nájdem, zapneme a slnečné počasíčko ako vyšité :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka..palacinky!! :slight_smile: ..to ti budú detičky krochkať blahom!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........u nás je to nejaká bieda s jedením, najlepšie papá havino :grinning: ......
21. nov 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 určite.............len sa vyhováraj na pc.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@utka ..tak to bude veru obyčajný hlad!! :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 veru budu.........ešte sa aj olizovať za ušami......ale pokial tu budem sedieť sa neurobia :grinning: :grinning: :grinning: .....................................ale ja nechcem horské slnko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja chcem to ozajstné :grinning: :grinning: :grinning: ...žiadne umelé náhrady :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. nov 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....však si to niekto musí zliznúť :grinning: ... a PC má tú výhodu, že neprotestuje :grinning: .....veru aj ja idem variť inak mi budú deti obrýzať suché kôrky, ak teda nejaké nájdu :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Aj u nás je tak všelijako zamračené...ale aspoň nie je až taká zima.
Palacinky asi aj ja budem dnes robiť, ak stihnem, lebo máme o 17-tej to rodičko...Som zvedavá, čo nám povedia ohľadne štrajku. Ale mne to už môže byť jedno...
21. nov 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..si nejaká náročná, umelé sa ti nepáči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...čo by iní za to dali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko...zahmlené...... :slight_smile:
21. nov 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..poítaš s tým, že budeš od pondelka PN?......a je to na 100% s tým štrajkom?
21. nov 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ty čo varíš?....daj tip na zajtra :dizzy_face:
21. nov 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja náročná...ved ja som takááááááááááá skromučká.........čo chcem tak vela.....len slniečko :sunglasses: .............. :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ako sa máte? :dizzy_face:
21. nov 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka telka v izbe..ani ja som nebola moc za...ale zas mala som na výber spálnu....alebo detskú izbu...takže radšej menšie zlo..... :grinning: :grinning: :grinning: ....nie, nezaspáva pri nej, len si skor lahol, urobil pohodlie.....on tiež musí mať na spanie klud a tmu....odjakživa..... :slight_smile: a ja sa aspon dostanem k správam, ked on pozerá vždy v tom čase rozprávky..... :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ..veru sa popravil..aj ked ideálne to nie je...ale proti tomu, čo to bolo...100 a 1.... :wink: ....tatinko nám jazdí teraz celý mesiac stále tú istú trasu..len po Žiline....z jednej firmy na Bratislavskej do Kie.... :angry: ..uvidíme, čo bude dalej...lebo aj ja som strašne nervozna, ked je také počasie a on musí niekam ísť.....nezáleží na tom, aký je opatrný vodič....vždy stretneš nejakého namysleného a rýchleho debila...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka ešte si užívaš posledné dni v práci???...že štrajk...nám zatial nevraveli nič....zas nám to len nechajú vylepené na dverách.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka nenáročná...že :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...ked k vám príde, pošli aspon na obrázku...tu to vyzerá len na dážd..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..idem robiť francuzáky :grinning: ..už si ich robila tento mesiac?? :wink: .....a mám ešte trošku duseného ružičkového kelu, ale to je mňamka pre mňa :wink: .......
21. nov 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...ahoj! :slight_smile: ..však aj ja na to myslím, že jazdia kadejakí blázni :angry: :angry: .......
21. nov 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved ty si dobrá maminka........určite by si mu to nedovolila......... :dizzy_face: ...........že menšie zlo....ja by som Maťka už ani nevidela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................som rada že Simonko už lepšie spáva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......konečne sa riadne aj ty vyspinkáš.........len aby si to neprehal :grinning: :wink: ..................tebe ide ako autoškola :slight_smile: .................o tých debiloch mi hovor :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................mne učka povedala že to v piatok vycapnu na dvere.......ale vraj tri dni pred musia dať vedieť školy......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............................................ak príde podelím sa :sunglasses:
21. nov 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak to som robila.........možem zas rozmýšlať že čo a ako :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko ty čo varíš?
21. nov 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tooooolko palciniek :angry: :angry: :angry: ....pozývam všetky.............. :slight_smile:
21. nov 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ja nevarím...ostala mi polievka zo včera..polvica hrnca....a z obeda jedna porcia mäska s omáčkou, z večer dukátové buchty s krémom a ešte nejaké čisté cestoviny...takže pekne nech sa doje čo je..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....ja nemusím,,,,,,ale pošlem ti moje dieťa..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...palacinkového kráľa...... :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...francúzske som nerobila už dávno...vidíííš..možno zajtra spravím...alebo ešte dnes na večeru.... :slight_smile: ...tatinko bol kdesi pre domáce klobásy....žeby som tam nejakú hned šupla??? :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...bolí ma hlava...... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. nov 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aha.....a zajtra?............nedám pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................ja tiež nemám rada zbytky :wink:
21. nov 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čože bolí hlávka :frowning2: :frowning2: ...................
mnam klobása....................daj si aj za mna :slight_smile:
21. nov 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Deniska čakám...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a kolko kg si už zhodila?
21. nov 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok