• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@jacka ...do zajtra ešte daleko..... :grinning: :grinning: :grinning: ...ale asi budem robiť plnenú papriku.....mám chuť.... :wink: ...chlapi mi žerú nervy že by chceli slivkové gule..ale nejako sa mi do toho nechce...nerada varím, ked viem, že ja to nebudem..... :grinning: :grinning: :grinning: ...pošlem ich k svokre, ked bude robiť ona....... :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko mnam paprika :slight_smile: :slight_smile: .................................nemáš rada slivkové knedle?:......ved súúúú takééééé fajnéééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .............................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že svokre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Simonko ešte spinká?
21. nov 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ja sladké obedy nemusím.... :frowning2: ...a k svokre ich posielam vždy, ked má niečo od cesta.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...alebo im ona donesie na tanieri.....
21. nov 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..že ešte spinká...už .... :wink: vstali sme o 6-tej , tatinko šiel spať o 7.45 a Simonko 8.15.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved to je ešte...nie :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
ja tiež sladké nemusím..trošku si dám .......ale prežijem :slight_smile:
21. nov 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....môžem ti trošku helfnúť so sladkými obedmi :grinning: ...nahovorím svokru nech spraví slivkové gule, pošlem tvojim chlapom a v živote ich už nebudú pýtať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..vyžente ma odtialto.....treba začať aj predvianočne upratovanie... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 ......tak veríš svokre???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ma tak ešte napadlo...celkom mám chuť aj na bryndzové halušky.....a hlavne....to robí moja polovička.... :slight_smile:
21. nov 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......fíha a to ťa prečo napadlo? :grinning: :grinning: :grinning: ......vieš čo nezakázala si mi sladkosti, tak ani deko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........ale posledné 2 týždne asi 1,5 kg...pomaly ďalej zájdeš :wink:
21. nov 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..že verím :grinning: :grinning: :grinning: ...to sú tvrdé životné skúsenosti :grinning: :grinning: :grinning: ......prípadne ak by si niekomu chcela rozbiť okno alebo nedajbože hlavu, tak aj na to sú dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:............kam by si chodila, do vianoc ešte času a času :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vidím na foto..... :slight_smile: :dizzy_face:
21. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..neváhaj!! :grinning: :grinning: ...ak je šanca, že nemusíš variť, tak voľ halušky!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
maminky..idem....už fakt musííím..... :slight_smile:
21. nov 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to som bola tak prefíkane oblečená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...tak bežaj, a prídi :wink:
21. nov 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 le telo sem tam potrebuje sladké tak som ti včera dovolila....dnes ešte nemáš zakázané......to nesmieš počúvať ako moje deti aby som zatrhla :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to určite..............klamoška......zakazujem sladké :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ale ešte prídi :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......jaj pomóc a to ide byť mikuláš a vianočné koláčiky :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........keď spomínam mikuláša, včera muž hovoril, že dostal v Kii lístky na firemného mikuláša a budú tam v rámci programu aj podhradská a čanaky :dizzy_face: :dizzy_face: ....už vidímako budem štuchať do báb, aby sa sem tam nadýchli :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jéééj.................zbožnujem toto obdobie.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...... :slight_smile: :slight_smile: .....normálne si ma potešila :slight_smile: :slight_smile: ..........................neboj nič........na vianoce sa može...ale....všetko s mierou :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...aj ja to mám rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......teraz majú v Kiku kadejaké vianočné svetielka, tak sme nakúpili...a tuším tento rok bude u nás svietiť všetko :grinning: :grinning: ...ešte aj deti :grinning: .........už mám naplánované, že tento víkend pozberám všetku jesennú výzdobu, nachystám poličky a okná na vianočnú a už mám dohodnuté so školníkom, že mi naláme tuju na adventný veniec, tak si nachystám matroš lebo 2.12. je už 1. adventná nedeľa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......od známej som dostala recept na vraj hneď mäkké medovníčky, tak bude vypekať :slight_smile:
21. nov 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..akurát mi doniesla poštárka balík s chorým šteniatkom a tanečnou podložkou, tak už môžu prísť aj vianoce :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 no u mňa je to isté, že od pondelka som PN. Totižto od piatka...Už som nemala byť v práci ani teraz. Hematologička mi nakázala, že mám ísť hneď za gynekológom, nech mi dá PN a do roboty už nemám ani páchnuť, ale mne to nedalo :wink:...nerozlúčiť sa a tak...
@denisenko veru, užívam si posledné dni...
21. nov 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka a práci to vedia????
21. nov 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty si robíš sama veniec......šikovná si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......................to len ja som také drevo.......................už advent.....pánečko :frowning2: :frowning2: :wink: ................ja sa tiež chystám piecť....ale počkám ked bude aj Maťulo domka.....chce vykrajovať....a pomáhať.... :dizzy_face: :dizzy_face:
sa aj ty tešíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko čaf......čo ty tu?? :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ááále...ešte spia...tak ich nechcem budiť buchaním.... :grinning: :grinning: :grinning: dala som si obed...zaliala kafčo a som zas tu....a potom že čo ma bolí hlava, ked od rána kukám do PC..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....tak nič...Simčo si už vykecáva...aj ked on toho vela nepovie....vlastne nič...len vydáva pazvuky..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok