• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@denisenko vedia...povedala som to iba pár babám, ale roznieslo sa to :wink:. Včera som bola aj za riaditeľkou. Popriala mi všetko dobré a povedala, že im budem chýbať, že či nemám miesto seba niekoho šikovného...
21. nov 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...človek to aspon nemusí hovoriť každému zvlášť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zlatíčko......sa ti pekne budí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................
si ako myška doma že?....a ked si Denisko doma......ako je to ked Simonko spinká?....nebudí ho?
21. nov 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka a ako je to s robotou ......budu držať fleka?
21. nov 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka..veniec robíme celá familly :slight_smile: ..muž strihá vetvičky, ja viažem a dievčatá zdobia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...juj tá vôňa čo tu bude :dizzy_face: :dizzy_face: ......u nás niektoré baby už vypekajú :fearful: ......

@denisenko....máš nejaký posunutý deň, že obed spapkaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........aj u vás platí, že malému dieťaťu ani vlastná matka nerozumie? :grinning: :grinning:

@utka......interný telefón funguje 100% :grinning: :grinning: :grinning: ...budú ti držať miesto?
21. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..čo sa predbiehaš :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...Simonko je nastavený na Deniskov hlások...ako na budíček.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ideš ty pre deti??? :confused: :confused: ..v takej hmle.... :confounded:
21. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...ja tak obedujem pravidelne....len čo padne10 hodín.....to vieš, ked ranajky pred 6-tou....alebo o 6-tej...o 10-tej som už hladnááá...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....náááhodou...ja niekedy rozumiem.....také hrdlové grrrrrrrr.....to je Denisko.... :grinning:
...máš ten recept na tie medovníčky, čo sú hned jedlé????...pošli dalej...dakujem....
21. nov 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko juj veru idem.........a začína sa mi sťahovať žaludok..... :frowning2: ............mokro hmla.....zlá kombinácia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ty kde si sa schovala...ha :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...u nás sa už začína nejako rozvidnievať..... :confused: :confused: hmla vyšla hore na kopček...normálne dnes vidím aj koniec záhrady....... :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty si už piekla medovníčky?..............sa bojím že ked začnem vypekať teraz tak zachvilu budem znovu :wink:
21. nov 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Veru, tamtami fungujú. No snáď mi budú miesto držať. Však prepustiť ma nemôžu. Iba ak by sa rušilo moje miesto, čo sa asi nebude. Ale však bohvie čo bude o 3 roky...
@denisenko ako ste dokázali odohnať hmlu?.... :wink: :wink: ..............................konečne aj záhradu vidíš po týždni...že :slight_smile:
U nás našťastie hmla nie je...
21. nov 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...no veru neviem, ako...asi ju už nebavilo počúvať, ako na nu už tretí den nadávam...... :grinning: :grinning: :grinning: .........v spálni podozrivé ticho....to neveští nič dobré...... :angry: :angry: :angry: :angry: ...už sa lúčim.... :slight_smile:
21. nov 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ha...tak idem znásobiť nadávky aby aj tu zobrala caky paky................................
v postielke je ticho......asi zaspinkal....nie? :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...pošlem, ale nemám vyskúšané, tak neviem :pensive: ......

@jacka..nepiekla som ešte..tiež by sa mi do toho pustili a 2x sa mi nechce :grinning: :grinning:

..idem Lolka sa už nudí, aj tak dlho vydržala sa sama zabávať :slight_smile:

@jacka ..dávaj si pozor! :wink:
21. nov 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem aj ja..............ešte prídem... :slight_smile:

@leninka75 dakujem :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja som si v robote objednala od kolegyne 1kg suchých koláčikov, ale som to zrušila. Však keď budem doma, budem mať času a času vypekať...
21. nov 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ticho v postielke po prebudení ´= katastrofa v plienke..... :grinning: :grinning: :grinning: ...veru...dávaj pozor na ceste... :wink: ň

mamky, závidte mi.....vidííím kúsok slniečka....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
21. nov 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko no dnes ti ani nezávidím... :wink:. Tak si našla poklady v plienke???
21. nov 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ............ :grinning: :grinning: našla si poklady............tie sú drahocenné :dizzy_face: :wink: ...................závidíííím....a velmi velmi :sunglasses: :sunglasses: .........................................dakujem...debili na ceste...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ty ako s autoškolou?.......
21. nov 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko však nebud labud...............pošli slniečko :sunglasses: :sunglasses:
21. nov 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prišla som pre Peťka do školky.....otvorím dvere.....vidím dve deti....z toho jeden Peťko.........tak som čakala kedy spustí že má soplíky......ani som nedomyslela a spustila......čo mu dávam že má soplíky.....celý den mu utierala noštek..........a že mužovi to nechce hovoriť ked na nu vtedy vyletel........tak som si to ja zlízla..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............................v pondelok táto učka zasatupovala pri Maťkovi ....zakašlal.....hned sa do neho pustil že ked je chorý má ostať doma......v utorok už bola jeho...tá nič...............................nie je vadná???......................................................ale asi je lebo verí tomu e bude koniec sveta pre vianocami...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....máme dosť... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...chytáááj..... :slight_smile: ...koniec sveta???....pedagogická osoba a koniec sveta?????? :confused: :confused: :confused: :confused: .....ja nemám slov..... :pensive: :pensive: :pensive: ..autoškola...minule som zrušila a teraz sa zatial inštruktor neozval, tak ho asi hned zajtra zd..kám,lebo tiež nemienim robiť autoškolu celý rok.... :angry: :angry: :angry: ...len neviem, ktoré číslo je jeho a či ho vobec máááám..sakra...som si neuložila a včul...hľadaj..... :angry: :angry: :angry:
@utka poklad v plienke.....tortu..... :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko vážne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: -..................pošli vo velkom :slight_smile: ........................................tiež som bez slov

ty si od vtedy nebola na jazde?..............len pekne obvolaj.........a zistíš ktoré číslo je jeho..... :slight_smile: :wink: :grinning:
21. nov 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to je asi nejaká divná učka...
@denisenko veru rýchlo si odjazdi, kým sú dobré cesty...
21. nov 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka som robila vodičák pre vianocami.....a je lepšie sa naučiť na zlých cestách......aspon poradia :wink:
21. nov 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka hmmm, to je pravda, jazdy mať aj hej, ale skúšky by som nechcela...
21. nov 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok