Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@utka prečo....mne dali jedno kolečko a bolo vybavené 😀 😀

utka
21. nov 2012

@jacka no ja som nemala zlé jazdy, ale mala som jednu takú dosť zložitu križovatku. Ale často chodím cez ňu a príde mi taká samozrejmá...malo to niečo do seba 😉

jacka
21. nov 2012

@utka no ja som cez krížovatku ani nešla.....cez Podborku k nemocke a nazdad.........asi jeden kruháč som mala..... 😀 😀 😀 ..............to som ani minisuknu nemala 😀 😀 😀 ............asi videli ako sa klepem 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@denisenko kde je to slniečko ☹ 😎 😎 😎

denisenko
21. nov 2012

@jacka neprišlo???.....žeby sa niekde po ceste zabudlo???? 😕 😕 😕
@utka no, my tých križovatiek budeme mať viac...skúšky sú v žiline..... 😝 😝 😝

denisenko
21. nov 2012

Denisko sa učí na Minitalent..vlka z červenej čiapočky...10 minút mu trvalo, kým sa naučil svoju úlohu..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

...hmmmmm....škoda že sa nedá poslať vôňa....varím kapustu ...udené rebierka a klobáska..... 😵 😵 😵

leninka75
21. nov 2012

@jacka .....dúfam, že si sa nedala a povedala si jej svoje 😠 😠 😠 ....

@denisenko...mám sa obliekať?...už máš dovarené? 😀 😀 😀

leninka75
21. nov 2012

tu sú tie medovníčky:

400 g hl. múky
120 g medu
160 g práš. cikru
60 g tuku (palmarín)
2 vajcia
1 kávová lyžička perníkového korenia
1/2 citróna nastrúhaná kôra
1 kávová lyžička sódy
Najskôr zmiešať sypké prísady, potom mokré, všetko spojiť, spracovať cesto, ktoré sa nechá cez noc odpočívať v chladničke. Na druhý deň cesto rozvaľkáme na cca 1/2 cm hrúbku a vykrajujeme. Poukladáme na masťou vymastený plech a pečieme v dobre vyhriatej rúre do slabo ružova asi 6 min.

..sama som na ne zvedavá 😉

denisenko
21. nov 2012

@leninka75 ...uuuuž.... 😀 😀 😀

leninka75
21. nov 2012

@denisenko... 😀 😀 😀 ......ale vieš čo?..odlož mi na zajtra, kým by som prišla je päť a to ja už nejem 😉 .......

jacka
21. nov 2012

vieš čo ..nemala som na nu náladu........nejdem si ju kaziť takou ......kr.....vou..............nechám to na muža 😉
@leninka75

jacka
21. nov 2012

@denisenko aj ja mám dobrý receptík.......mäkké sú v kuse.....len neviem či aj z lepkovej múky 😉

jacka
21. nov 2012

spáchala som hriech......................totálne som sa obžarala...............suseda nám za jablčka doniesla čerstvá kozí syr............deti ho hned vypluli..........škoda.............ja som sa šla zabiť....... 🙂 ................................sme ani von neboli.........Maťko mal zvýšenu teplotu.......ale už nemá....uvidím aká bude noc........asi ich už zajtra nechám doma............a Maťkova učka mi vraví .......že si mám kuk na nete stránku školky o štrajku od kedy do kedy.....krááása......však mne je to jedno.....som doma...ale tí čo nie sú..........

denisenko
21. nov 2012

@leninka75 díky za recept.... 🙂 ...a s tou kapustou...zajtra bude ešte lepšia... 😵 😵 😵
@jacka ..jáááj..tak to ja hreším v kuse...si možem dovoliť...pre prípad potreby mám suseda farára...len neviem, či by mi rozhrešenie na boľavé brucho pomohlo...... 😀 😀 😀 😀 😀 ...šak daj aj ty receptík.... 🙂 ...

denisenko
21. nov 2012

@jacka a mal moc?? 😕 ...Denisko piští, že ho bolí ucho..vraj..hlavne, že pokým hral na PC tak ho nebolelo nič.... 😠 😠 😠

denisenko
21. nov 2012

...a som zabudla..bola som sa kusok povoziť s mojou polovičkou...ako...mám naozaj super muža.... 😵 😵 😵 ..obaja vieme, že na 2 jazdy mi to nemože ísť, ale predsa len ma pochválil, že náááhodou, ved ti to ide dobre...zlaté moje..... 😵 😵 😵 ...ale porovnávať rozjazdenú benzínovú Fabiu s velkým dieselovým Vivarom......1000 a 1

jacka
21. nov 2012

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .............aké máš dobrého mužíka........nedaj si ho 😵 😵 😵 😵 .....................................no ja neviem či ti farár pomože.....skor si myslím že nie 😀 😀 😀 ............soda bikarbona s octom to istí 😀 😀 😀 ............................to vieš ked je zaujatí možu aj bomby padať............a fakt ho bolí?.................................nemal moc len 37,6.....ani by som nebola merala ale mal červené líčka.......a už mu nič nie je......normálne sa bojím dať Peťka do školky...... 😝 😝

denisenko
21. nov 2012

@jacka ..tiež som mala na mysli tú sódu..... 😀 😀 ..nie, nemyslím si, žeby ho bolelo.... 😀 😀 ..ale je možné, že top tak cíti, kedže stále soplí..... 😒 ......veru, dobrého mužíka mám...som sa bála, že bude mudrovať, ale zachoval sa super...len mi jemne a nenápadne jedným prstom ukazoval, do ktorej strany mám viac točiť, kedže moj najväčší problém je trafiť cestu..... 😀 😀 😀 .....že..neboooj, zavoláme traktor na vytiahnutie z pola...keby niečo...... 😀 😀 😀 😀 ..prečo sa bojíš??? 😕 ..kvoli učkám???.....som si istá, že keby si bola zamestnaná, tak ani nepípnu....viacmenej si myslím, že ich asi štve to, že si doma a chodia do školky.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
21. nov 2012

..nikde nik..idem aj ja...dobrú nocku.... 😉

utka
21. nov 2012

@denisenko no ja som mala tiež skúšky tu, v BA. Asi je tu tiež dosť križovatiek 😉...

jacka
21. nov 2012

@denisenko .......zlatý je ....a aký je vtipný 🙂 🙂 😵 😵 😀 😀 .......................a aké má soplíky?........................veru velmi im vadí že som doma a deti v školke..........aj kašel má hrozný........ale len ked leží a ja už neviem aké drogy mu mám dať..........asi ich už v piatok nechám doma.......ved ešte uvidím ako mu bude.......................ja som tu stále.....len muž prišiel ked som deti dávala spať....tak sa mi sem natrepal 😀 😀 😀 a už som sa sem nedostala

dobrú nocku... 🙂 🙂

jacka
21. nov 2012

@utka však aj tu vo ZV sú križovatky.......a niektoré že fuj......ale aspon ma ušetrili
dobrú

utka
21. nov 2012

Takže dnešné rodičko trvalo 2 hodiny. Sme sa zakecali...Všetko je OK. Viki je vraj ako to nazvať...???Vždy sa vo všetkom vynájde, na všetko má odpoveď, ale nie v zlom 😉...Dnes dostal chúďatko zase dvojku zo SJ z prepisu. Mal jednu chybu ☹...Budú mať vianočnú besiedku a vianočné trhy. V máji idú na týždeň do školy v prírode do Starého Smokovca. Stále soplí, tak uvidíme, čo zase zajtra s plávaním ☹.
No celkom som spokojná 😉
Dobrú nôcku.

utka
21. nov 2012

@jacka ja vieeem ZV poznám 😉...a niekedy sú tie križovatky horšie ako tu, lebo tu sú väčšinou semafory...

jacka
22. nov 2012

ahojte.......

jacka
22. nov 2012

teda....Peťko ostal sám v triede.......učke sa darí.... 😀 😀 😀 ...................tak ho dali do inej triedy........asi ho fakt zajtra nechám doma.... 🙂

leninka75
22. nov 2012

ahojte!!! .......hriešnice 😀 😀 😀

leninka75
22. nov 2012

@utka ...to je v pohode, že sa vie vynájsť 🙂 ..dobre, že to učka berie s pochopením 🙂..naša by to klasifikovala ako drzosť 😝

leninka75
22. nov 2012

@jacka ..koľko má vlastne Peťko spolužiakov??:...........to nie je normálne, aby učke zostalo v triede jedno dieťa 😨 😨 😨

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre