Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. nov 2012

@denisenko ..čo to?....aký minitalent??....aký vlk??? 😕 ........zlatý ten tvoj mužík 🙂 🙂 🙂 .......

jacka
22. nov 2012

@leninka75 v triede je ich .....oficiálne 10.....ale tolko tam NIKDY nebolo najviac polovica.......

jacka
22. nov 2012

@leninka75 nechceš aj ty občas zhrešiť 😀 😀 😀

leninka75
22. nov 2012

@jacka..nejaká malá trieda 😕 ....tak už sa nedivím, že zostal Peťko sám, keď ich tam chodí máličko ......a to nie je blbé rodičom zaberať miesto iným deťom, ktoré by možno chodili pravidelne?.......

leninka75
22. nov 2012

@jacka ..ja ti mám toľko hriechov, že moja duša sa raz bude smažiť v tom najväčšom kotli 😀 😀 😀 😀 .........takže z toho mi vychádza, že hor sa veselo hrešiť ďalej 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. nov 2012

....som vám chcela, že akú mi máme prísnu triednu ☹ ...napísa 1. poznámku Jojovi a presne vypísala, aké body školského poriadku porušil, nepamätám si všetky, ale jedna pikoška, že nezdvihol ruku keď chcel niečo povedať 😅 😅 😠 😠 .....to sa mi zdá už príliš, však to je malý krpec, čo na duši to na jazyku .........

jacka
22. nov 2012

@leninka75 hej malá trieda....vraj plný počet..................................no vidíš ...tam sa stretneme 😀 😀 😀 😀 😀 ......... 😀 😀 😀 ..............................juj chuda dieťa ☹ ☹ ☹ ................takto sa pestuje odpor k škole 😝 😔 ☹

leninka75
22. nov 2012

@jacka .....jaaaj to si pokecáme, celú večnosť 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
22. nov 2012

@jacka..maťko už nemal zvýšenú teplotu? ......čo mu dávaš na ten kašeľ?

jacka
22. nov 2012

@leninka75 ie už nemal....ani večer.......neviem čo to bolo.............a už mu nedávam nič....dobral calciový sirup.......a skočím do lekárne niečo poradiť............lebo neviem čo mu mám dať 😝

jacka
22. nov 2012

@denisenko ..vidím ťa.....kuk 😵 😵 😵

jacka
22. nov 2012

@leninka75 veru z očí do očí.....až nás jazyk bude bolieť 😀 😀 😀 ...............a kde sa aj deni pridá.......nás aj odtial vyhodia 😀 😀 😀

denisenko
22. nov 2012

ahojte.. 😉 😉 ..kecalky.... 🙂
....dneska som bola zaniesť Deniska do školy ja, lebo svokra šla k doktorovi....a tatinko by ho vzal, ale aj tak som chcela vyvenčiť seba aj Simonka, pokým neprší..tak jednou ranou...Denisko do školy, my na nákup a šupky domov.....už som aj vyvesila prádlo...tak dám na chvílku kavičku a potom hádam konečne začnem aj niečo robiť lebo december sa nebezpečne blíži..... 😠 😠 😠
@jacka ...jedno dieťa???...ááááá.....tak sa mi zdá, že pani učitelka vyštvala všetkých rodičov...... 😠 😠 😝
@leninka75 ....no, Denisko budú mať 28.11. nejakú súťaž...Minitalent...tak si mali nieo nacvičiť....v škole na TV nacvičujú nejaký tanec, potom vraj pani učitelka vyberie najlepších a kto chce, mal sa naučiť Karkulku a vlka......len DFenisko zabudol zobrať ten papier, tak som ho včera vypýtala...akože dneska mi už odrapotal po ceste do školy aj Karkulku, aj vlka...ale to on vždy vie všetko, aj ked mali program v školke...tak odrecitoval aj ostatné deti..... 😀 😀 😀 má perefektnú pamäť..len škoda, že len na to, čo chce..... 😝 😝 😝 😝 .
@utka za jednu chybu v diktáte ?????? naši majú povolené na najlepšieho smajlíka s poznámkou VDV.....to je asi jednotka....možu mať 2 chyby...... 😅 ....u vás to fakt nejako prísne berú...... 😕

denisenko
22. nov 2012

@jacka kto by nás vyhadzoval????? 😀 😀 😀 😀 ...zas si vezmi, keby nás klebetníc nebolo, tak táto téma je odsúdená na zánik...... 😔 😔 😔 😔

jacka
22. nov 2012

@denisenko ...no aká si ty šikovná 😵 😵 ................... 🙂 .................to ste kedy vstávali............ 🙂 .............tak aj ja sa pochválim....mám už navarené 😀 😀 .......tekvicovú polievku a špenátik.........mnam....... 🙂
vieš že s tou poondiatou školkou mám taký istý pocit........aj som to mužovi vravela.....,,však ja ho nechám doma....ale nech mi vrátia prachy za pobyt v školke ked tam nie nie.......nie???

jacka
22. nov 2012

@denisenko hej hej to máš pravdu....totálny zánik 😉 .................aspon nám tam bude teplo 😀 😀

denisenko
22. nov 2012

@jacka ...ale ved ty si ešte šikovnejšia ako ja.... 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 ...a to vám nevratia peniažky, ked tam nie je??? 😕

denisenko
22. nov 2012

@jacka ved hlavne o to ide.....to teplúúúčko.......čo na čertoch, sme si už zvykli, že? ...ved ich máme doma...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. nov 2012

..jééj, práve mi ťuká sýkorka na okno..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
22. nov 2012

..idem...Simon vykrikuje z kočíka...akože ...spali sme blbo v noci...tak prečo by to malo byť inak cez den???? 😝 😝 😀 😀 😀

jacka
22. nov 2012

@denisenko nooo ja som len navarila......... 😀 😀 ale kludne ma možeš pochváliť...... 😉 😉 😉 ...............................nie nevrátia..........hnusoby......... 😝 ...........................................

😀 😀 😀 .....a hned troch naraz 😀 😀 😀 😀 že 😀 😀 😀 ............síce Simonko je ešte drobec...ale bude aj on 😉 😉

jacka
22. nov 2012

@denisenko čo si dala sýkorke?.............................ale ešte prídi 🙂

leninka75
22. nov 2012

@denisenko .. a musia ísť na minitalent aj ostatné deti??? 😀 😀 😀 😀 😀 .......u vás neprší? 😝 ...u nás tak jemne 😝
@jacka @denisenko ..obe ste šikovnice šikovné 😵 😵

utka
22. nov 2012

Ahojteee....
@denisenko aj u nás to bolo zo začiatku, že drzosť, ale asi prišla na to, že to tak nemyslí...Tú jednu chybu mal v prepise, či odpise textu a tam nie je povolená ani jedna. V siktáte má ešte za jednu chybu jednotuk, za dve už dvojku.
@leninka75 tak smažiť a kecať prídem aj ja s vami...
@jacka takže fakt super škôlka...

denisenko
22. nov 2012

@leninka75 ...nie, ešte neprší...ale bude.-....dala som prádlo na balkon....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....na Minitalent pojde len ten, kto chce....možu hrať na nejaký nástroj, spievať, recitovať....čo chcú.....ale nemusia.... 😅
@jacka ..sýkorke?..ešte nič...ale ak mi okaká okno, tak je niečo dám....kocúra...... 😀 😀 😀 😀 ....u nás vracali peniažky za tie dni, ktoré sme v školke neboli.....tak som prekvapená, že u vás nie...... 😕 😕 😕 ....a Simčo je čertík najväčší..... 😀 😀 😀 ...zas mi tu rozoberá klávesnicu...niektoré klávesy už padli za obeť úplne..... 😀 😀 😀 😀

jacka
22. nov 2012

@denisenko ale Denisko je šikovný ked si všetko zapamätá 😵 😵 😵 😵 .....................ved to je len dobre 🙂 ..........................chudá sýkorka..... 😀 😀 😀 😀 😀 ......ty si ale si 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................vracali vám peniažky?......tak to sa popýtam 😠 😠 😠 ............len nech ma skúsia vytočiť ....... 😠 😠 😠 ..........................aj u nás chýbaju klávesnice...a niektoré ani nejdú 😀 😀 😀

jacka
22. nov 2012

@utka len prídi.....čím viac nás tam bude tým lepšie 🙂 😀 😀 ..............................................ale ved poznáš zv.....vieš aký sú tu ludia...stačí sa kuk na europu....... 🤐 😠 😠

jacka
22. nov 2012

@leninka75 u nás mrholí čo čo robí.............zas hnus.........už toho mám dosť 😝 😝 😝

denisenko
22. nov 2012

@jacka ...hej...vždy nám vracali na další mesiac za tie dni, ktoré sme v školke neboli...ale teraz ma napadlo...vlastne, kedže bol predškolák, tak sme platili len stravu ....takže neviem, ako je to so školným...ale aj tak...za Maťka by ti vratili...

denisenko
22. nov 2012

@jacka @utka čo máte s tou europou???? 😕 😕 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre