• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. augusta 2017 
22. nov 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka @denisenko..však to ja v dobrom :wink: ..mňa teší, že má Nisko takú dobrú pamäť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......len nech mu to vydrží :wink:
22. nov 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak toto si zistím..........ved platím za Peťka............no nech si ma neprajú dnes........... :angry: :angry: :angry: ...........fajne som nabrúsená :wink:
22. nov 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko okrem toho že oc je úúplne zbytočné a škaredé................postavili to div nie na námestí......
22. nov 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak naša školka vstupuje do štrajku na tri dni...... :slight_smile: .....akurát som si to našla :wink:
22. nov 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vy ste nejaký extra...že na tri dni........... :confused:
22. nov 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko prečo extra?...
22. nov 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to čo sa už deje???Ufff
@denisenko europa je obchoďák vo ZV...proti nej nič, len proti ZV :wink:
22. nov 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no neviem, musím zistiť ako je to so štrajkom u nás.... :unamused:
@utka tak to si ešte nebola tu v Rajci.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

....infááááááááááááááááárkt....vyvesila som vonku prádlo...ešte stále neprší, ale aj tak je dosť vlhko, v noci lialo....a nejaký priblblý sused začal niečo mokré páliť....pomooooooooooooooooc......dymí to, zrejme bude tlieť celý den a moje vonavé prádlo....sa už na to fakt možem...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko fajn to poteší :angry: :angry: :angry: ...............................takže si si ho zvesila?...
22. nov 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...nie....mám ho na sušiaku na balkone, takže som ho len presunula dovnútra..... :grinning:
22. nov 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vidíš to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....................... :grinning: :grinning: :grinning: ..........................čože robí Simonko? :slight_smile:
22. nov 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..a akoby to nestačilo...volal mi inštruktor, že budúci týžden či možem jazdiť..jasné, že možem...dohodli sme termíny a on na mna vyblafne, že či mi je ale jasné, že sa musím dostaviť do žiliny.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak toto ma vobec nepotešil...sakra, človek si vyberie autoškolu v rajci, aby nemusel dochádzať a aha čo sa z toho vyklulo...sakra...nejako to budem musieť poriešiť....sa mi to vobec nepáči...kvoli 2 hodinám jazdy zabijem pol dna ........ :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...Simčo..jeduje sa v postielke.... :grinning: ..ale len trošku, sem tam povykríka..... :grinning:
22. nov 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zlatinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............................
22. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko noo super................a ako pekne ti to povedal........ :confounded: .....................neboj muž ti určite pomože..... :wink:
22. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...nepomože...má budúci týžden dennú...čiže od 7 do 19..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....musím sa spoľahnúť na svokru.... :sweat_smile:
22. nov 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no paráda....... :confounded: ................si sa mala dohodnuť na ten další......ale ak svokruša pomože,,,,,........ :wink: ........
22. nov 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...no dúfam...budem si ju musieť zajednať už dnes..... :grinning: :grinning: ..ale tak, ona ak nemá niečo súrne, tak vždy vypomože....aj robotu si prehodí, ked treba....
22. nov 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dnes pizza...mňaaam. Ale vegetariánska :wink:
22. nov 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko no vidíš akú dobrú máš svokru..... :slight_smile: .......a ako to robíš so Simonkom....odstriekaš mliečko...alebo vydrží?.........................................už vidím tú moju ako by si nohy dolámala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ty si dnes posledný den v práci že?.......aj si im niečo doniesla?...
22. nov 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem sa nachystať..........som zvedavá aké budu cesty....určite kvoli tej strelbe bude obchádzka.............
22. nov 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hej, posledný deň. Nič som nikomu nechystala, však idem na PN, nie ešte na materskú...No nie? Ale dostala som od dvoch kolegýň anjelikov :wink:. Už sme si aj poplakali a ešte budeme...Teraz ideme na "rozlúčkový obed"
22. nov 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka potom daj vedieť, čo a a ako tá streľba...
22. nov 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...nerada to hovorím, ale moja svokra....vždy pomože, ked može...... :slight_smile: ....niekedy máme odsaté mliečko, niekedy nie...ale tak zas...obed už papá príkrm, desiatu tiež...dovtedy si pocucká a potom už na normálnej strave..... :wink: ...len kým ona do neho niečo dostane..musím uvariť, čo viem, že isto zje a bude otvárať aj ústa, nielen pluť...... :grinning: :grinning: :grinning: ...daj si pozor na ceste..u nás je všetko akési mokré a šmyklavé... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a u vás zas jak na divokom západe.....
@utka ....sa asi aj tešíš, že???....aspon budeš mať kopu času na iné veci.... :dizzy_face: :dizzy_face: ....ja stále kukám fotky, tehuliek a miminiek...a je mi tak lúto, že už je to za nami...... :pensive: :wink:
22. nov 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...jééjda..dávala som rezne do pácu a Simonko zatial "poupratoval"......v rámci hesla: ani kamen na kameni....baby, nechcite vidieť ako vyzerá náš nanovo vymalovaný krb.....vyjazdená biela čiara vo výške chodítka.....kto to spravil???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...uff....som si priložila dalšie polienko pod kotol..... :grinning: :grinning: :grinning: ....kapustová polievkla s klobáskou na údené rebrá.....kuracie prsia v cestíčku a ryža....................ešte caro a už sa ani nehnem...... :grinning: :grinning:
22. nov 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka vraj to bolo na zlatáku.........niekde na Jilemnického? :sweat_smile: :sweat_smile: neviem presne :rolling_eyes: ...................ja si zlaták zo západom furt miešam..........som myslela že sa to stalo niekde pri metre............. :grinning: som blbá..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko no že akú fajnotku si ty vyváraš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................ak budeš aj v pekle takto tak sa tam teším :grinning: :grinning: :grinning: ......................Simonko je riadny umelec :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nebodaj by si ešte chcela byť tehu?.........úprimne .............ruku na srdiečko :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
22. nov 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok