• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

7. decembra 2016 
@jacka ..na domček formičky nepotrebuješ....to si len nožom vyrežeš z cesta obdĺžniky a štvorce, upečieš, zlepíš a ozdobíš ....vyskúšaj, však si šikulka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2012 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka..aké cesto?... na medovníčky? :dizzy_face:
27. nov 2012 o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ha ha...vraj šikulka....čím to zlepím?.... :confused: :sweat_smile: ...................to dlho v tej kúpelni nepobudli.... :frowning2:
cesto tu raz aninka dala............tak mám ten......velmi dobré..... :wink:
27. nov 2012 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..nooo moja sestra raz lepila domček kanagónom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ale bežne sa to lepí takou tou cukovo- bielkovou zmesou čo sa ňou aj zdobí :slight_smile: ...........nechce sa ti ten recept napísať? :wink:
.....veru nepobudli..aaaaale už sa tam Lolka za sa pýta :slight_smile: ..tak idem s nimi :wink:
27. nov 2012 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 ak som tu sama... :cry: :frowning2: :wink:
sestra nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ....aha.....ty si to už skušala????
27. nov 2012 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka ...veru, poklad v plienke.....Simonko ostáva so starkou...už teraz ju ľutujem..... :pensive: :pensive: :pensive: ....je strašne upišťaný už tretí den..... :cry: :cry: :cry: :cry: .....ach tie zuby..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@leninka75 a dala si im tam aj vodu??? :grinning:
27. nov 2012 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
už fakt bežím...pekný den :wink:
27. nov 2012 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 tu je.:
650 g......múka
250g maslo....alebo hera
250g....cukru
3....vajcia
3PL ...medu
1KL.....sody bikarbony..
1KL......perníkového korenia
1 ..vajíčko na potretie
postup:........vajíčka.......s cukrom....+ maslo.......+ostatné suroviny......vymiešať....urobiť cesto....do chladu..........vyhriata rúra na 180st.....asi 10min......

extra pre teba...........:slight_smile:
27. nov 2012 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko aj tebe pekný den.....a ozvi sa ako bolo..................chuda starká :pensive: :pensive: ..ale určite to zvládne... :wink: :wink:
27. nov 2012 o 08:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte :wink:
@jacka ten receptík mám aj ja odskúšaný...fakt sú dobré....ináč, aninka sa neozvala? ešteže je aktívna na fb, aspon vieme, že sa má :dizzy_face:
@denisenko držkaj sa :wink:
@leninka75 ja upratujem vo velkom, ked je tatík doma, lebo ináč mám jeden kutik uprataný a v druhom si upratuje matko :angry:
27. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka ..domček som ešte nerobila, nejako ma to moc neberie :unamused: ...robieva ho švagriná a nosí svokrovcom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........mne sa viac páči ten stromček :wink: ....ďakujem za receptík!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko ..voduuuuu??!!!...čo si :confused: :confused: :confused: .......to by dopadlo....Lilku by som odtiaľ nedostala ani do večera a keby tam Lolka zbadala vodu to by bol zasa neutíšiteľný rev :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@letty86 ......mne sa lepšie upratuje keď mám doma len jednu a to Lolku, ona je samostatná jednotka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....Lilka potrebuje stále spoločnosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2012 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 ten stromček si pamatam z minulého roku, bol krááásny, hod aj tento rok foto, nech sa pokocháme :dizzy_face: :dizzy_face:
joooj, zlatá lolka, že je taká chápavá :dizzy_face: :dizzy_face: moj matulo mi bud asistuje nesprávnym sposobom, alebo sa zlostí a volá má pozerat toho borka, barnyeho...poviem vám, ten jim jam mi lezie na nervyyyyyy :angry: vkuse to má zapnuté :confounded: a ráno len okále vyvalí, príde do postele a jim jim, jim jimmmm :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ideme sa vyvetrat
27. nov 2012 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...tento rok by som ho chcela inak ozdobiť :wink: ........ja mám výčitky, že u nás tak veľa beží jim jam...... :pensive: :pensive: :pensive: ......ale zasa väčšinou je to ako zvuková kulisa ...

..ideme aj my pokiaľ nezačne pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
27. nov 2012 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 aha...vyhodím muža nech sa v tescu pokuká.........ale už viem ako to skončí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................mne sa najlepšie upratuje ked nikto nie je doma :wink: :wink: ......čo je len fakt výnimončne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@letty86 tak vypni telku :wink: :wink: ....................len sa chodte vyvetrať....ja s nimi pojdem poobed........ak vobec.... :pensive:
27. nov 2012 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 pekne zas som tu sama....len čo prídem :grinning: :grinning: .........................ale aspon mám požehlené....cesto v chladničke.......
27. nov 2012 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@leninka75 ešte som tu...matulo dostal za úlohu, dat autíčka do garáže(provizórnej :grinning: , nooo, snaži sa :dizzy_face:
ved práve aj u nás je to často ten jim jam ako zvuková kulisa, ale musí byť, ostatné rozprávky nepozerá, nebavia ho, ale beda prepnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ideme, mladý je hotový :sweat_smile:
27. nov 2012 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Ahojte...
@leninka75 však ja sa na to nespolieham, ale čo mám robiť. Bojím sa, že prídu, ale do hudobnej Viki ísť musí :frowning2:. Však mám dobrú dr., tak ak by niečo, ona mi to nejako vybaví :wink:...
27. nov 2012 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
kuk........ :slight_smile:

ideme von....... :wink:
27. nov 2012 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Jejda,autobus ma wifi:grinning: ...nikoho som nezrazila,ale smrť v očiach....
27. nov 2012 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko šikovnica :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás je tak fajne vonku, že sa o chvílu vyberieme von :dizzy_face:
27. nov 2012 o 14:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka medovníčky upečené?
27. nov 2012 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že šikovnica... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pohotový inštruktor.... :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 Lolka nemá rada vodu, či ako som to pochopila?...u nás vždy Simčo vrieska, ked ho povyzliekam, a nejdeme sa kupkať....ale len prezliecť..on vodu zbožnuje, ale neposedí ani nepoleží tam v klude ani minútu...tak sa to snažím čo najskor mať za sebou, lebo je jak úhor.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka super fotky.... :slight_smile:
27. nov 2012 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka to sú také hned na jedenie??? :confused:
27. nov 2012 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86
@denisenko ...len cesto som robila.... :slight_smile: ...................vlani som musela robiť ešte jedny... :wink:

@denisenko tak vravíš že dobre za volantom?.......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kolko jázd ťa ešte čaká?.....
27. nov 2012 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...len cesto? budeš piecť zajtra?.....no, čaká má..ešte dosť...a ked bude málo, čo isto bude...budem si musieť zaplatiť dalšie....ale nech, hlavne aby som to vedela.... :slight_smile: ...ale ti poviem, dať ma šoferovať po žiline...tiež odvaha.... :grinning: :grinning: :grinning: ...zajtra máme cvičisko a ide so mnou tá kočka, čo bola na prvej jazde...a ona odvtedy ešte nebola...tak som zvedavá, či jú nechá na blink šoferovať až na cvičisko..tak ako naposledy mna..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. nov 2012 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko ale ty si šikulka a superžena a supermama, tak ty zvládneš aj jazdy a celý vodičák :wink:
27. nov 2012 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko no vidíš šikulka........ved niekde sa musíš naučiť.......no ne :dizzy_face: :dizzy_face: .....................počuj a stihneš to do vianoc?.........
zajtra budeme piecť......ak stihneme..... :pensive: ...........................starká ako zvládla Simonka....?.......

@utka tebe je ako doma?
27. nov 2012 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka do Vianoc???....čo som Coperfield???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja radšej pekne v klídku..... :grinning: :grinning: :grinning: ...hmmm...tak u vás to bude zajtra rozvoniavať....ja spravím asi v piatok...zajtra idem ešte na jazdu a vo štvrtok zas na oplátku pomožem starkej umyť okná.... :slight_smile: ..tak až potom..... :wink: :wink: :wink:
@utka no ved sa pochvál...nenudíš sa???
27. nov 2012 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko jasné že si... :dizzy_face: :grinning: :slight_smile: .....................čím skor ho budeš mať ......tým skor budeš páliť gumy :slight_smile: :grinning: :wink: ....................................Simonko už spinká?..... :slight_smile: ...aký bol dnes?
27. nov 2012 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
....už x.tý krát sa mi Simonko doplazil z detskej izby sem za mnou.....kam by som ho tak ešte dala?????? :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
27. nov 2012 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok