• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@jacka vraj dobrý...ale moc tomu neverím...dooobeda pišťal...ale moja svokra vždy tvrdí, že aj Denisko býva dobrý :grinning: :grinning: :grinning: ...ešte nespí, práve sa doplížil k nejakej škatuli a obhryzkáva ju...... :grinning: :grinning: :grinning: ...to znamená, že radšej asi pojdeme spať...aj ked vstal o 17.30 :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. nov 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ako ste na tom s kašlom? :confused:
27. nov 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sú nápady......zabaliť auto do plastelíny :angry: :angry:

@denisenko ....spinkal?:...a ty ho ideš ešte dať?.......to aj zaspinká?.................. :confused: :confused: :sweat_smile: ............musí byť chutnučký :slight_smile: :slight_smile: ............. :dizzy_face: ....................kašel?....cez den velmi máličko........mu nič nie je......desím sa zas noci......mokré uteráky okolo posteli to istia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko asi nechce byť sááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............len si ho pekne pomojkaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a Denisko nebýval dobrý....ved on je ešte stále----.............nie :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..zlobrík zaspinkal v polovici fľaše s kašou.... :grinning: :grinning: :dizzy_face: ..je zvyknutý chodiť spať o polhodinku skor.... :grinning: :grinning: :grinning: ...no Denisko....aj teraz starká tvrdí, že je dobrý..aj ked nie je..takže beriem aj Simonka s nadhľadom, lebo viem, že je upišťaný lebo mu ide další zub.... :confounded: ..mokré uteráky?...na suchý vzduch?...tiež si myslím, že tie kašlosople či nie sú kvoli kúreniu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mám na radiátore aj takú mačku s vodou a v nej tú sol čo nám dala na naparovanie...a účinok som si nevšimla..... :pensive: :pensive: :pensive:
27. nov 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..idem pospratovať to "upratané" po malom chlapovi a práve sa mi dopiekli francuzáky na večeru.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vážne zaspinkal?:...pokladík :dizzy_face: :dizzy_face: .................Denisko sa ako má?..... :slight_smile: .........................dr. vravela že mokré uteráky mám dať.....ale tiež úúúúčinok nevidím......to len preto že som aspon niečo urobila :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ....................................................to už kolký zúbok mu ide?......sa to nejak rozbehlo :wink: ......................................... to nejak neskoro večeru..........som aj zabudal že som jedla :grinning: :grinning: :grinning: :wink:................................ mne už spinkaju..... :slight_smile: .....tak dobrú chuť.....
27. nov 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@jacka nudiť sa? To čo je? Však v škole sa štrajkuje a Vikiho mám doma :wink:. Včera som mala rozlietaný deň, tak som sa nudiť nestihla a dnes sme síce boli doma, ale aj tak som sa nenudila...A poobede sme boli skoro dve hodiny vonku.
27. nov 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.... :slight_smile:
28. nov 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...zaspinkal...a spal do pol jednej a potom už len vymýšlal.... :angry: :angry: :angry: ...ide mu 4-tý zub...a sa mi zdá že idú dva...ale nedovolí mi urobiť kuk do pusinky.... :angry: :angry: :angry: :angry: ...ako ste spali vy???..uteráky pomohli?
@utka ..to poznám....s deťmi sa nudiť nedá.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2012 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!
28. nov 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..dobre si pochopila :slight_smile: ..len nechápem čo má Lolka proti vani s vodou :unamused: ..v bazéne nemá problém, so sprchou nemá problém, ale kúpať sa vo vani ani za svet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :slight_smile:
28. nov 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak si mala super noc :pensive: ........dlho bol hore?......škoda že ti nedovolí do pusiny...aspon by si mu to vymasírovala.....................................ja neviem či uteráky pomáhaju........maju ich tam 4 dni.......a kašle stále...... :frowning2: :frowning2:
28. nov 2012 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...už viem..máte malú vaňu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2012 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..dlho..ani nie...najskor zaspal..potom bol hore o pol tretej...zaspal a od tretej do paitej sa chcel hrať...potom sme zaspali a spali do siedmej...beriem s rezervou...je spln.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja som sa pýtala maminy, či Denisko kašle, vraj len sem tam....som prišla na to, že vždy niečo zaberie na pár dní...teraz inhaloval, tak je pár dní klud....predtým pomohli kvapky...predtým pamycon.....ale dlhodobý efekt nemá nič...... :pensive: :pensive: :pensive:
28. nov 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak veselá noc...... :frowning2: ..............nič nezaberá......hádam len ked bude leto :slight_smile: :sunglasses: .............dúfam :wink:
28. nov 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .... :grinning: :grinning: :grinning: ..a sakra muž bude rád keď bude musieť meniť vaňu za bazén :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ..dúfajme.... :wink:
28. nov 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jéééj..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......kto chce???
28. nov 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko jáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....................tu prší.vymením
28. nov 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka prší?????....to neposielaj....ja idem jazdiť..... :angry: :angry: :angry: ....chytáááááááj...tak fučí...aspon ti rýchlejšie príde..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...pošlem po vetre.... :wink:
28. nov 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko slniečko pošli...........ale vietor si nechaj.......... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..................Simonko spinká?
28. nov 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kedy ideš jazdiť?......poobede?
28. nov 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko počuj .....Denisko má atopický ekzém?....
28. nov 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko kde je to slniečko??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. nov 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...no..spinká...ha ha...mrnčí v postielke...asi tam zas niečo nadelil do plienky..... :grinning: :grinning: :grinning: ...idem jazdiť o 11-tej... :slight_smile: ..jáj, moja ...bez vetra ani slniečko..... :slight_smile: ...Denisko je atopik, prečo?...ale už to máva len zriedkakedy....klop,klop,klop :slight_smile:

a čo robia tvoji čertíci, ked mamy sedia za PC???
28. nov 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a neviem taký som mala pocit že je Denisko........omyl.... :sweat_smile: ....................lebo Peťulovi sa niečo vyhodilo....a má to tam dosť dlho.....tak preto som chcela čosi vedieť :pensive:

nooo....pečieme medovníky :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Mne je čím ďalej, tým horšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A aká som bola rada, že nemám žiadne tehu príznaky. Pri Viktorkovi som toto nepoznala. Je mi bleeee na žalúdok. Cítim, že som hladná, že si musím niečo dať, ale na nič nemám chuť. Dnes ráno som si dala na silu kúsok grahamovej bagetky, ale po jedle mi je tiež bleee...dúfam, že to nebude dlho trvať. A okrem toho ma už dva dni bolí hlava. Ideme do obchodu, kým mám vychádzky, lebo nebude obed :wink:
28. nov 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok