• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
@utka mne na to pomáhali len suché rožky...grahamové pečivo je ťažké na žalúdok....chrumkaj čistý biely.... :slight_smile:
@jacka ved je, žiaden omyl...a čo potrebuješ vedieť? ...kludne sa spýtaj...... :slight_smile:
28. nov 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ako ste na to prišli,.........?........vadila mu nejaká potravina?.......nechcem vyzerať u dr. ako fakt už šiši.......... :angry: .................príjemnu jazdu :slight_smile: :slight_smile:
28. nov 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no nezávidím........ja som toto nepoznala ani pri jednom.......neviem ti poradiť,,,......už len vydržať....aspon vieš že si tehoška :dizzy_face: :dizzy_face:
28. nov 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko keď ja veľmi pečivo nechcem jesť...Nejedla som ho od leta, tak sa bojím, že by som teraz veľmi pribrala :frowning2:...
@jacka no ja som to tiež nepoznala, ani do teraz nie, tak som myslela, že už bude dobre, že už to nepríde...
Kúpila som si pepsi, dala som si pol pohárika, tak sa mi trochu uľavilo, ale ani kofeín nechcem a hlavne mi to dvíha kyselinu :frowning2:...
28. nov 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka najzdravšie pečivo je tmavé...ale nie kakaové.........ale ved suchár možeš nie?..............mylsíš že z bieleho pečiva velmi priberieš? :confused: :sweat_smile: .....tak to ja by som musela byť ako Ružičková :grinning: :wink:
28. nov 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja mám pocit, že ja priberiem aj z vody... :frowning2:
28. nov 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Takže Viki už ide zajtra do školy...
28. nov 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby pomoc...zas sa ma snaží vytočiť VŠZP..... :angry: :angry: :angry: ..prišiel mi liebesbriefe.....že od 3.4. mám nedoplatok....ešteže som na RD....už som bola robiť poriadky......zbytočne mi zvyšujú krvný tlak....... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. nov 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :angry: :angry: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ........................radšej nedostávať takéto listy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ako sa ti jazdilo?.........inak...zas sme vonku zmokli :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............slniečko nedorazilo :frowning2: ....tak zajtra... :wink:
28. nov 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..u nás ani kvapka.... :confused: aj slniečko bolo.... :confused: :confused: :confused: ...jazdilo....nooo....ušlo to..... :slight_smile: vraj o čosi lepšie ako včera, tak som rada... :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka zajtra idete do školky??? :confused:
28. nov 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nie........ :dizzy_face: :wink: ............. :slight_smile:
28. nov 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vidíš zlepšuješ......sa......... :dizzy_face: vravím že to do vianoc stihneš......ved si šikovná,...kedy máš další termín.....
28. nov 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..až budúci týžden a aj to mi jedna hodina zas odpadá, lebo niekto má skúšky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...čo už..ved ja sa neponáhľam.... :slight_smile: ...toto milujem....padnú 3 hodiny a vonku je tma.... :angry: :angry: :angry: ..teda...skoro.... :confounded: ...ako dopadli medovníčky???
28. nov 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ........kde si dnes jazdila?.................nech ťa drahý vezme na jazdu..... :wink: ............................
neznášam toto obdobie tma od večera.....do rána a potom zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............................mnam mnam...... :dizzy_face: :dizzy_face: vyrástla som .....detičky ich jedli ešte aj neupečené....potom skončili na wecku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................aj von si vzali.....možeme piecť zas :slight_smile: :slight_smile: .............dám aj foto.....
28. nov 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...to papali neupečené??,..akoby som toho mojho videla.... :grinning: :grinning: :grinning: ..super, že im chutia...tá vona mi vždy pripomenie, že sú vianoce..... :dizzy_face: :dizzy_face: ...dneska...išla som z Rajca do žiliny, potom tam na koniec mesta natankovať...LPG....a odtal na druhý koniec mesta na cvičisko a tam som skúšala zaparkovať /zacúvať/ do vyrobených garáži a slalom medzi kúžele....a tak.... :unamused: :unamused: :unamused:
28. nov 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to je zábava parkovať, čo? Ja som to vedela na výbornú, ale dnes mám s tým trošku problém. Pozdĺžne zaparkujem len vľavo...vpravo mi to nejako nejde :frowning2:
@jacka čo im bolo zle zo surového cesta?
28. nov 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak mne to nejde nijako.... :grinning: :grinning: :grinning: ale kúžel som netrafila, našťastie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka
@denisenko tak to ja parkujem zdaleka od aut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj tak sa dá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka neviem či s toho....ale kedže boli naraz tak si myslím že asi áno....
28. nov 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no šikulka....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................surové surové.........fuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ja to nemožem :unamused:
28. nov 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko uč sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ani ja surové...bléé....ale tatinko s Deniskom to radi okoštujú za mna....im to nevadí..... :grinning: :grinning: :grinning: ...inak, ked sme boli naposledy cez vianočné sviatky u sestry, tak jej moj milovaný manžel zjedol všetky medovníčky, čo mala na stole....chutili mu viac bezlepkové ako lepkové.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. nov 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...učííím, učíííííím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved sladké bezlepkové je výborné :slight_smile: :slight_smile: ..........................bože chlapi.......ešte aj surové zjedia..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............

uč.....uč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................ty ideš tiež piecť ?.......aký máš recept?..
28. nov 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Peťulo sa strieskal zo stoličky.....iba ticho.............pýtam sa žiješ?:.....ticho.........ešte raz žiješ.......odpoved...nežijem....bolí ma ritka :grinning: :grinning:
28. nov 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...ja sa tiež vždy pýtam, či žije...... :grinning: :grinning: :grinning: ...moc sa udrel? :confused:
28. nov 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a to kakali, či zvracali? Zlatý, že nežijem, bolí ma riťka :wink:
28. nov 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a kde sa nám stratila @leninka75 ??? :confused:
28. nov 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok