• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@jacka ..akosi sa toho zosypalo :confused: ..včera som svokre piekla zákusok na dnešnú dôchodcovskú párty...pišťala tu, že ona si to už tak nevie dobre upiecť a bla, bla, bla...klasika psycho vydieranie..a keďže ja nie som voči takému odolná, tak teda, že dobre upečiem.......a celkom sa vydaril a aj bol rýchly..len či to tie mlsné huby ocenia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........potom tu prišla moja babka, to je vždy na dlho a poobede mamina, lebo sa jej nechcelo byť samej doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:......aspoň bolo aj mne veselšie :wink:......a teraz varím a chcela by som aj spálňu upratať, už tak vianočne :dizzy_face:
29. nov 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka..aha kým som dopísala tak si ma predbehla :slight_smile:
29. nov 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka.. chlapcov máš doma ešte na doliečenie?....
29. nov 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....hurá dovarené!!..už len Trixovi kožky dovariť a ende!! :slight_smile:
29. nov 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :slight_smile:
@leninka75 nezúfaj..práca šlachtí...... :grinning: :grinning: :grinning: ..aj ja som sa konečne odhodlala, že idem niečo robiť a Simonko ma zrušil....od piatej je hore a nejako odmieta spať....už som ho bola aj kočíkovať...pospal 20 minút a že ako dosť... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..tak zas z upratovania nič nebude.. :angry: :grinning:
@utka...nevymeníš sa???? :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka....dočkala som sa..... :dizzy_face: ..chcela som že pojdem robiť medovníčky ale tatinko ma hned zrušil, že Denisko sa teší, ako bude vykrajovať..tak až neskor.... :angry: :angry: :angry: ...ani variť sa mi nechce...Simčo má od včera a ja niečo pohladám v chladničke.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja by som sa s nou tiež vymenila........ :slight_smile: :grinning: ...................................Simonko štrajkuje?....nechce sa mu nijak spať....ten odvar.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...............
29. nov 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 doma sú..........ale dnes večer ide muž k strige na zabíjačku........a ráno by som musela s nimi......fakt sa mi nechce......... :pensive: .................pozerať na tie učky nemám chuť dva krát za den :angry: :angry: :grinning: :wink:
29. nov 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka vidíš..odvar...úplne som zabudla....a bola som v Tescu...... :grinning: :grinning: :grinning: ...vy neidete na zabíjačku???? ...len muž?...áááááááááááááá...u nás leje...slnko svieti...leje...slnko svieti....leje...nech obraciam kalendár z oboch strán, na apríl mi to nevyšlo ani tak, ani tak........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....veru tatinko má pravdu, však budeš mať takého úžasného pomocníčka ako jacka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..len pekne počkaj s pečením na Deniska :wink: .......

@jacka ..teraz neviem či ti na tú zabíjačku dať toto :dizzy_face: alebo toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: keď je to u strigune..bude to jedlé??? :confused:
29. nov 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@denisenko ..nevymýšľajte so spaním budete prespaté a čo potom s vami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....však november je veeľmi podobný aprílu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...si môžu ruky podať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aj ja som sa chcela spýtať, či niečo jedlé donesie.... :grinning: :grinning: :grinning: ..možno majú dobrého mäsiara..... :wink:
29. nov 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..sakra...čo je dneska s tým koňom????
29. nov 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..blbne ti kôň? :confused: .....mne ide v pohode :wink:
29. nov 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ideme trošku von a potom rovno pre Lilku :slight_smile:
29. nov 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
@denisenko ja nejdem k striguni......ani moje deti........ale hádam mäso nepokazia.......či aj to sa dá?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................inak to ja naše prasiatko....sme kupili ....o mesiac pojde znovu....... :grinning: :grinning: :grinning: bez nás.............................

aj tu je také počasie.....slnko.....dážd...slnko....dážd...vietor.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko daj receptík na medovníčky...........veru len na neho pekne počkaj.........ber foták a pofoť :slight_smile: :slight_smile: :wink:
29. nov 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prúser....nejdem zohnať oblátky............. :cry: :cry: :frowning2: :frowning2:
29. nov 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..vy máte 2 prasiatka???...... :confused: :sweat_smile: ...tak na mäsku určite nič nepokazia...a robíte aj tlačenku, klobásku a podobne????...jáááj, také čerstvé.....dala by som si... :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: ..ešte neviem, aký recept vyskúšam.... :slight_smile: ..bezlepkové oplátky???..a minulý rok si mala odkial??
29. nov 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nešiel mi...vyhodilo mi to že porucha nie je v mojom príjmači..... :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....no nie......ale striguna vybavila na družstve prasiatko ...také 1OOkg...len pre nás....za fajn cenu................bože vidíš to.......tlačenku musím zatrhnuť.......... :angry: ....klobásky....ja som mužovi vravela že budu nejedlé....a jesť ich ani nebudem :angry: :angry: .......že si kúpim..........vraj si dá svoj recept.....kt..ešte nemá .....a určite mu budu hovoriť daj toto ...a henot......a budem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,............a jaternica je celkom jedlá :grinning: čo sa divím :grinning: :grinning:
v tescu....ale kedže to nik nekupoval vyradili zo systému.....aj tu aj v BB......ani v terne nemaju.............hádam ešte do zdravej výživy skočiť......... :frowning2:
29. nov 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo robí sestra tie medovníky...tiež sú také sypké ?....chcem vyskúšať ešte jeden recept.......či nebudu také...
29. nov 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka sypké?...mne sa nezdali.... :confused: :slight_smile: ....no, v tej zdravej výžive by to asi mali mať...ked idú vianoce.... :slight_smile: ....doteraz lialo a zas svieti...... :angry: :angry: :angry: :angry: som volala s Deniskom, tak oni že majú krásne, hral sa u babky v piesku.....a tiež že idú akurát piecť, si práve obliekal zásteru..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...tak už to bude mať nacvičené, ked budeme robiť doma..... :grinning: tvoji čertíci čo robia, ked nie sú v školke?
29. nov 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..jáááj..Simonko si našiel novú zábavu...na 3 zúbkoch obhýzať prštek....celý ho má červený..... :angry: :angry: :angry: :angry:
29. nov 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak potom je chyba niekde inde.... :angry: .....................aj tu svetlo tma..... :angry: :angry: :angry: ............................................................Denisko pojde kedy domov?............to už bude vytrénovaný pomocník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......................Simonko nemá chybu......len škoda že neobhrýza nie iné :wink:
ale čertíci sú satial v pohode...pekne sa hrali....teraz kuk máša a medved.......potom pojdeme von..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............vy čo robkáte?...
29. nov 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nemáte čo závidieť...nespala som. Začala som baliť darčeky. Potom som bola na pošte-zbytočne, padol im systém. Potom v obchode a teraz som už konečne dobalila darčeky...
29. nov 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka aj ja sa chystám baliť darčeky....len som si zabudla kúpiť papier.... :grinning: :grinning: :grinning: o tej pošte som to už dnes čítala... :wink: ...čo si pokupovala Vikimu??..už sme sa ťa to tuším pýtali...ale aj tak... :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ..Máša a medved??,...nepoznám....dobrééé????? :confused: ..už som aj videla...krásne medovníčky napiekli...šikovný ten moj syn..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko je toho dosť. Ešte uvidím, čo dám naším a svokrovcom pre neho z toho: beyblade aréna, gormit, bakugan, lego ninjago, lego hero factory. lego star wars, ubongo junior a oblečko-tričko, pulover, čiapka, rukavice, monterky a monter. overal...
29. nov 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....fíha, ten poslúchal... :wink: :wink: ..veru, treba to porozdelovať.... :slight_smile:
29. nov 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok