• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@denisenko noooo...poslúchal :grinning:
29. nov 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
búúúúúrka..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
29. nov 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko máša a medved.......pekná rozprávka.....deti sa učia po rusky :grinning: :grinning: :wink: .................pekne spravená..... :slight_smile:
29. nov 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kuk....... :slight_smile:
29. nov 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. nov 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..ešte aj ty???.... :grinning: :grinning: :grinning: ...akoby nestačilo že mi tu moj drahý omieľa, že bude musieť oprášiť ruštinu.... :angry: :angry: :angry: :grinning: .....jááj, niet nad staré rozprávočky.... :wink:
29. nov 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ááááááááále ved je to pekné..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................................máš pravdu staré dobré rozprávky.....moji nedýchali ked som im pustila no počkaj.... :dizzy_face: :wink:
29. nov 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, herečky, zas ste toho popísali, ani nestíham čítať...ja som bola včera ešte na nákupe v tescu, mali toho hava za 19,90, no nekúp ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tešííím sa z neho :dizzy_face: ale najprv som musela rozdýchavať...ach, tie predavačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pýtame sa s kamoškou na informáciach, že ich nikde nevidíme(boli sme tam o osmej ráno), tak reku, dúfam, že ich už nepredali...tetuša volá kolegyni z hračiek a tá jej povedala, že neprišli...tak už sme nerv mali, že šalia ľudí....isli sme sa pozrieť na dojčenské oblečko, kamoska ide na krst, tak chcela niečo pozrieť a zrazu sme zbadali psíkov...nerozumiem, boli vyložený v regáli, kde bežne býva oblečko :angry: ...ani som sa netešila v prvej sekunde, sme schmatli havov a nabehli ukázať tetke tých havov, čo akože neprišli :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...akurát tam nebola, ale druhá kolegyna habkala niečo v tom zmysle, že už sa nasli a teraz to kolegyni povedala....a to nebolo všetko, pýtame sa na detský počítač, tiež mal mat lepšiu cenu, tak tam im pre istotu nechce natiahnuť tú akciovú cenu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak som sa zrána nabila adrenalínom :sweat_smile:

zajtra idem na pohreb, zomrel bratranec mojho tatíka :frowning2: taak sa mi tam nechce z viacerých dovodov :frowning2:
29. nov 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 takže deň ako vyšitý-Tesco :wink:. No pohreb? Nič moc :frowning2:
29. nov 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 no super..ja som ho už kúpila a drahšie..čo už....inak, baby sa tu na MK bavili, že niektoré sú kazové....tak si radšej doma odskúšaj.... :slight_smile: ...pohreby...ja nechodím.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
29. nov 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vraj ani nie sú kazové, ale treba vybrat vzadu poistku, nejaký štítok, aby hral všetky pesničky...musím pozrieť...ty si to pozrela?

idem, žienky, dobrú noc
29. nov 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 hej, ja som to vybrala....a ide to....ale vraj niektoré baby ybrali a nešlo to aj tak...čo ja viem...len som to tu čítala :wink: máte toho dvojjazyčného???
29. nov 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pozriem, dúfam, že to bude o.k....áno, dvojjazyčný, asi ani iného už nevyrábajú...ináč to bude darček aj pre mna :dizzy_face: pre malé veľké dieťa :dizzy_face: :sunglasses:
29. nov 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no, aj u nás tak....a rátam tam aj Deniska...už to vidím, ako bicykel ostane bokom a on sa bude hrať s mackom...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ak to chodí.......všetko bude Deniskove :wink: :wink: :wink:

taký klud.....ticho......až ma uši s toho bolia.........detičky krásne spinkajú........muž preč.......gauč celý moj.......a.....aj telka... :grinning: :grinning:
29. nov 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dobrú nocku..... :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mne je dnes ešte horšie ako včera...ale prečo celý deň :frowning2:???
29. nov 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc. Zajtra ma čaká o 7:00 endokrinológia...
29. nov 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :slight_smile: :slight_smile:

@utka .držím palčeky.....ozvi sa.... :slight_smile:
30. nov 2012 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!...

..ja by som tú moju svokru :angry: :cry: :confounded: :confounded: ........ona si ešte napiekla záviny, že keby dačo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: .........nabudúce sa jej vykašlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka...dúfam, že bude všetko OK!!! :slight_smile:
30. nov 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no paráda........... :frowning2: ......................vieš čo...kašli na nu....nabuduce budeš vedieť....
a ty sa takto z ráno rozčúliš :frowning2: :frowning2:
30. nov 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Endokrinológia v pohode. Výsledky mám dobré, ale pre istotu mi trošku zvýšil dávku lieku...Na kontrolu zase o dva mesiace...
@leninka75 to ti nezávidím...aspoň vieš, že na budúce sa jej na to vykašleš!!!
30. nov 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka
@utka ..veru vykašlem a z vysoka!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:....
30. nov 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ...teším sa, dobré správy!! :slight_smile: ......stále ti je bleee... :frowning2:

@jacka........čo robíte??:......
30. nov 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru je, ale prišla som na to, že mi dosť pomáha žuvačka...
Obed navarený-Granatiersky pochod+paradajková polievka. Môžem ísť na poštu a do obchodu a o 11:40 po Vikiho do školy...
30. nov 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :slight_smile: ..dnes tu nie som...lebo potom zas nič neurobím.... :grinning: :grinning: :grinning: ...dneska idem na rodičko...tak som zvedavá....prvý krát...lebo to prvé som nestihla, kvoli autoškole.... :slight_smile:
30. nov 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..víkendujete v BA?

@denisenko..ahoj!......ja som tu jedným očkom :wink: ..a už som kopec roboty urobila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........som zvedavá čo nám povieš o rodičku :slight_smile:
30. nov 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aj ja som tu jedným očkom...........druhým kontrolujem čertíkov vonku :wink:
30. nov 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
išli sme do obchodu.......zabudla som zatvoriť okno....máme tu 17st... :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............
30. nov 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. nov 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok