• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@denisenko ahoj.....no aký ste mali víkendík..........................tu už nie je bielo......máme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: roztopilo sa... :unamused:
3. dec 2012 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko u nás tiež nie je bielo... a ani nebolo...
3. dec 2012 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka ako u dr.?
3. dec 2012 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
strašný vetrisko fúúúúka............severák studený.....som chcela von s nimi......no neviem neviem,,,..... :sweat_smile:
3. dec 2012 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ....no jasné, že musíš za čerta :wink: ....nie je pomoci, lebo u vás v škôlke čo učka to chodiaci anjel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko..čo vypratujete?.......svokrovcov??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka..nehundrali, že maťko kašle?......
3. dec 2012 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 som ani nechcela písať......... :angry: :angry: :angry: Maťkova nič.......Peťkova šomre že má soplíky..... :angry: :angry:

no ked musím tak musím :grinning: :grinning: :grinning: ani oblek nepotrebujem :grinning: :grinning: ..................................no učky to hej...ale tie sú prezlečené....teda jedna určite.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
a my máme stále pekne bielúčko a sneží..... :slight_smile:
@jacka učky sú za bosorky??? :confused: :confused: :confused: ..víkend..taký....čo ja viem...včera sme boli u švagrovcov a v sobotu bol tatinko pre Deniska, tak už máme veselo..... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...svokrovcov??....čo si.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...kto mi bude strážiť Simonka???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nie, ale tatinko robil poriadky v kumbále a na povale.... :slight_smile: ..teraz sa mi išiel pozrieť na nejakú "šunočku" do Nového Mesta nad Váhom... :sweat_smile:
3. dec 2012 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko .....denisko sa u starkej vyliečil či ešte kašle? ..........jaaaj veru som zabudla, že ich ešte potrebujete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........šunočka s levom v predu? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............
3. dec 2012 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka..však čo iné si mohla čakať?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2012 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ...noo..potrebujeme.. :sweat_smile: :sweat_smile: ...ale..soplí furt.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a všetci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...bez levíka....idem rozbiť niečo lacnejšie...... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..našla si tie linecké?... :slight_smile:

@denisenko ..a čo to bude?? :wink: ........a čo ty chceš hneď rozbíjať??? :angry: ........no, no,no :angry: ..pekne pomaličky treba jazdiť:slight_smile:
3. dec 2012 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 nie nestihla som :grinning: :grinning: :grinning:

sme šli trošku von a som myslela že odbila moja posledná hodina....taký vetrisko.......studený.....fúúj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2012 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak vraj už mi Ježiško dovezie.... :wink: :wink: :wink: ...jeden Opel nám straší na dvore, druhý parkuje švagriná u frajera...tretí bude pred domom..... :grinning: :grinning: :grinning: .....šunočka Corsa..... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko chcelo sa mu do školy???
3. dec 2012 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ...práve som nad tebou rozmýšlala....vy chodíte vonku v každom počasí???...ťa obdivujem...ja som dneska ani nos nevystrčila...tatinko bol aj nakúpiť, aj pre Deniska.....Denisko sa chystal vonku, ale verím tomu, že bude viac mokrý ako suchý... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2012 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: .........už ste vybrali???.............. :slight_smile: to v bazáre či kde kupujete?
3. dec 2012 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko veru som vadná.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......aspon ich som nababušala...........taký teplučký bol Peťulo.......ja som myslela že sa rozbijem :angry: :angry: :angry: ...................................ale neboli sme dlho asi len 45min........................ :slight_smile:
3. dec 2012 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..tiež sme boli s Lolkou vonku, neskutočne blažená, že môže behať po "mláze" (sneh) :grinning: a po kalužiach :slight_smile:.......je hnusne, ale dobre padne aj mne aspoň polhoďka vonku nie stále medzi 4 stenami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2012 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ..že vadná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ..tak corzička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....a natrepeš tam kočík??
3. dec 2012 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 ale celkom je fajn vonku....čerstvo.....len ten vietor .......brrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ja rada chodím von.... :wink: ..........................myslíš žeby tam deni nenatrepala kočík...... :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ...si bola ako cencúl, ked si sa bála, že sa rozbiješ??..... :grinning: :grinning: ...no, Denisko práve vyfrčal odhrnať sneh....ešteže je čoskoro tma, dlho tam nepobudne.... :grinning: :grinning: :grinning: ...len ich dobre zababuškaj, nech sú teplúčky... :wink: ...nie, nie v bazáre...ale na inzerát, u nejakého starého pána... :wink:
@leninka75 ..kočík???...tak to je tá väčšia, 5 dverová..a golfáč tam hádam natrepem..... :wink: ...ked nie, Vivaro to istí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka hlavne že natrepem deti...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to stačí.............................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................bojí sa tmy??? :wink: ...a už ju máte????
3. dec 2012 o 15:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...
U Dr. sme dostali Florslamin do hrdla a Pamycon do očiek. Na kontorlu máme prísť v pondelok, ale ak by mu bolo dobre, pôjdeme v piatok, nech veľa nevymeškáva v škole...Volala som už aj s učkou, tak v pohode...Len si má v duchu opakovať básničky, čo majú na vianočnú besiedku...
@jacka takže Corsička...aj mne by taká stačila, v pohode...No ja mám Fabiu Combi, ale tiež starú šunčičku.
3. dec 2012 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ..len tak sa pýtam, mne sa to zdá také malé autíčko :slight_smile: ....ale golfáče hádam :wink: ..deti isto :slight_smile: ,ale čo s Peťom? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka ..fuha takže Viki je riadne chorý :frowning2: ..nech je rýchlo fit :slight_smile: ......
3. dec 2012 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok