• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................dobre si to vystihla.....páčiš sa mi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak zas vy ste už v tom súrodeneckom vzťahu o level dopredu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...počkaj, ked bude delba práce.....kto, čo, ked ..uprace.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. dec 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................to sa zas budu predbehovať kto bude posledný :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...........................neboj nič.......aj vás toto pekné obdobíčko čaká :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....toho sa obávam.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ááááááááááááááááááááááá pozeráš predpoved počasia???????????????
3. dec 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ojojoj akú zimu na noc hlásia......... :confused: :confused: :confused: :confused:
3. dec 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko hej........................ :confused: :confused: :confused: :confused:
3. dec 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...keby len na noc...... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....................
3. dec 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ale ako zrazu prišla zima....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................a moje autíčko nemá zimnú vodičku......ked príde muž može ísť vymeniť vodu za nemrzku............ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nemáš ešte????......no rýchlo pošli muža vymeniť...... :rolling_eyes: ...vozíš drobcov do školky, že?
3. dec 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved nie je doma.................ale teraz chodím na "jeho".........chodil na služobnom....................vozím.....vozím :wink: ............niekdy aj ráno....ale to je des s Peťulom..... :pensive:
3. dec 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...ved až ked príde...som mala na mysli....Peťko nerád???? :confused:
3. dec 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nerád......stále nejak vymýšla....ale aspon neplačká ráno.............teda ked nejde somnou :frowning2: ...........Maťulo bol úplne inakší ten ešte aj v cez víkend by šiel :wink:
3. dec 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ty si sama?....drahý pracuje?
3. dec 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak zajtra na mňa myslite...idem na UZV.
3. dec 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka budeme.....daj nám rýchlo vedieť......čo a ako....

dobrú noc..... :slight_smile:
3. dec 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!!.....celkom sympatický mrázik :slight_smile:

@denisenko..jaaaj korejská kuchyňa to je iné kafe :dizzy_face: :dizzy_face:..chutná a dokonca vieš o nej 2x, keď papáš a keď ide von :grinning: :grinning: :grinning: ...môj muž tiež nie je prieberčivý, ale veľakrát už prišiel, že to čo im dali na tanier v slovenskej kuchyni je des :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..kvapalina vymenená? :slight_smile:

@utka..myslíme,a sme zvedavé!!! :slight_smile: :wink:
4. dec 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....kuk......ahoj :slight_smile:
4. dec 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....čo s vami?? :fearful: :fearful: :fearful: .....to akože sa mám ísť fakt pustiť do kuchyne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Na UZV dobre...mimi má 11,1mm. Podľa MS som 8+1tt, podľa UZV 7+2tt. Už mám aj tehu knižku a aj foto :wink:
4. dec 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte.....
@utka jééj, super.... :slight_smile: gratulujem.... :wink:
@leninka75 už upratuješ???..aj ja pojdem...sa vyventilovať...dneska mám totál den BLBEC......radšej bez komentára.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ..pýtala som sa v lekárni na to koloidne striebro, u nás majú ale pollitrové balenie..... :confused: :confused: :confused: dá sa to kúpiť aj v menšom???
4. dec 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ďakujem...veľmi sa teším...
4. dec 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.............................

@utka super...... :dizzy_face:
@denisenko kvapalinka nie je....prišiel o 22 h......vieš čo urobil???......preparkoval ho......niečo dolial....a.......hodil na neho deku...........a našťastie nezamrzlo nič.......podvečer ide vymeniť :wink:
4. dec 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@jacka detičky neboli na zabíjačke...nerobili sme ju priamo u svokry, svokra nechová svinky....kúpili sme prasiatko vo vedlajšej dedine, potom sme ho odviezli do dalšej vedlajšej dediny :grinning: kde je masiar a ten to prasiatko spracoval, manžel si už išiel po rozporcovanú svinku....a u svokrušky sa potom robili jaterničky, klobáska, tlačenka
viki v škole dobre, ale je najaká precitlivená :pensive: :pensive: :pensive: celý víkend preplakala...ešte aj v pondelok.....v škole jej kamoska povedala, že mozno bude mat strojček na zuby, tak si potom aj vikus začala namýšľať, že aj ona....a že sa boji....moja mama už bola z nej hotová :frowning2: :frowning2: lebo ešte nikdy taká nebola....všetko nejak vážne berie :confounded: asi gény nepustia :angry: :angry: ..tak som z toho taká rozhodená, lebo všetci jej vravíme, že nemá krivé a teraz pred mesiacom sme boli u zubára a všetko o.k...ešte aj včera, ked sme došli na tanečnú...zrazu sa oblieka a place, lebo si na to spomenula
4. dec 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 zisti mi, čo si šupla lilka, ked sa tak smiala :grinning: nch posuniem aj vikuške :pensive:
4. dec 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Potrebujem poradiť. Od včera ma bolí v ústach vľavo dole, akoby mi rástol zub múdrosti. Ale je to aj bolesť akoby sa mi tam robila afta. Ale najhoršie je, že ma to hrozne bolí aj od vonku dole pod sánkou. Mám tam takú hrču. Už ma z toho bolí aj ľavá strana hrdla. neviem, čo mám robiť, kam s tým ísť??? :cry:
4. dec 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka a nebolí ťa dolu pod sánkou uzlina???..mna tak bolieva a niekedy sa mi zdá, že ma až reže v krku....a mávam tam len taký malý pupáčik..tiež neviem, od čoho... :confounded: :confounded: :confounded: ..popozeraj dasná....mne robili šarapatu v obidvoch tehu..... :confounded: :confounded: :confounded:
4. dec 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj na to som myslela,či nie uzlina, ale to by som ju mala dosť zväčšenú :frowning2:. Neviem, čo mám robiť? Dala som si na to trochu Florsalminu, to mi pomáha na to ďasno, ale čo dám od vonku?
4. dec 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ak je to uzlina..octan ti pomože... :wink:
4. dec 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok