Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. dec 2012

@utka ja ti neviem poradiť?..... ☹ ....................tiež som myslela na uzlinu......len neviem či to aj tak bolí.....ťažko......skoš k dr...uvidíš.............

jacka
4. dec 2012

@letty86 moje zlatinko.....nejaké má zlé obdobie ☹ ☹ ---...........nech sa s toho rýchlo dostane.... ☹ ☹ .....................žeby gény,??........................a Maťulo ako ?........to ste mali riadnu zabíjačku 🙂 🙂 ...z jednej do druhej....,.............striguna si zo zabíjačky vzala to naj...mäsko.....panenku........nech sa zadrhne...... 😀 😀 😀

jacka
4. dec 2012

no dnes ste tomu písaniu vela nedali ☹ ☹ ☹

moji už spinkaju....... 🙂 🙂 ..................vonku kráááááásne sneží...... 🙂 .......konečne mrzne 😉 ...........a ja mám veget 🙂 😀 😉

jacka
4. dec 2012

dobrú noc... 🙂

utka
4. dec 2012

Dobrúúúú...

jacka
5. dec 2012

ahojte..... 😉

leninka75
5. dec 2012

ahojte!!! .......

@jacka..no len dúfam, že keď bude striga jesť tú panenku tak jej bude strašne ale že strašne bleeeee 😀 😀 😀 😀 ...ty si čo včera robila, že si tu bola tak máličko? 😨 ......ako Maťko?

@denisneko.....blbý deň včera??? ☹ ...hádam ten dnešný už bude lepší 🙂 ..aj si niečo upratala?.....či zostalo len pri chcení? 😀 ......ja som mala to striebro 250 ml fľašu......nieviem prečo to predávajú také veľké 😨 ..

leninka75
5. dec 2012

@utka ....som hovorila, že dostaneš mikulášsky darček tehu knižku!!!!! 😵 ..tak oficiálne blahoželáááám!!! 😵 .........s tým boľavým by som ja išla k zubníkovi, ak je to viac pri zuboch....

leninka75
5. dec 2012

@letty86...chúďatko malé taká citlivá zostala ☹....ale hádam to prejde len treba vydržať ....čo som dala Lilke?...to keby som vedela 🙂 ..však aj som rozmýšľala, že by som to mohla zopakovať len nieviem od čoho sa tak rehlila 😀 😀 😀

leninka75
5. dec 2012

@denisenko......vy ste už mali to rodičko?:..... 😕

jacka
5. dec 2012

@leninka75 ahoj......no si moj človek.......nech ju dobre brucho bolí......................včera?:.....riadila som......potom rýchlo do obchodu kúpiť Mikuláša do školky.....pre detičky moje dobručké... 😀 😀 aby nedostali len uhlie a varechu 😉 ............potom mi tu UŽ obe deti ukradli pc......... 😝 ......potom von sme šli dnu a jesť a spať........ale podvečer som tu bola....tu nik ☹

ale dnes mám zas ja fajn den.....už som sa stihla porezať......porajbať.....a ešte aj vajíčko zahodiť na zem......volám mužovi nech ide pre deti....lebo neviem neviem ako by to dnes dopadlo......ale chcela som ísť k dr. nech popočúva Maťula....aj recpet potrebujem .....tak uvidím čo sa ešte stane......napr. zhorí obed......alebo dom 😀 😀 😀

leninka75
5. dec 2012

@jacka ...ste si to s deni vymenili 😝 .......a čo varíš, že sa tak dokaličuješ??? 😕 ...........aká si ti optimistka s tým zhorením 😀 😀 😀 ...........a pôjde s Maťkom muž?,......

jacka
5. dec 2012

@leninka75 žemlovku........či chlebovku...... 😉 ......som zvedavá ako tu bude chutiť 😅 😅 😅
ty čo varíš alebo čo máte?.................................kdeže muž čosi....... 😠 😠

leninka75
5. dec 2012

@jacka ......to akože chlebovku s jablkami??? 😨 ......my máme zasa karfiolové dni 😀 ...zeleninová karfiolová polievka a karfiolové placky s kašou 🙂 ........akurát kukám von, že ako je pekne bielo a dokonca aj slniečko vykukuje 😵 😵 😵 ......keby to už teda chcelo vydržať do vianoc, nech sú konečne zasa biele 😵 😵 😵 .........

jacka
5. dec 2012

@leninka75 namiesto žemlí som dala ten chlebík.... 😅 😅 ..................ale ....už som to koštovala......ja to fajné....... 🙂 ................................nepoteším ťa.....ale na vianoce má byť teplo.............a kdeže máte slniečko.....tak si poprosím 🙂 .............tu je hmla či čo to je 😝

jacka
5. dec 2012

@leninka75 možem sa pozvať.....ja lubim karfiol 🙂

leninka75
5. dec 2012

@jacka .....keď spomínaš ten chlebík 😉 ...chlebovú pizzu poznáš??........ 😵

leninka75
5. dec 2012

@jacka ......fakt má byť teplo? ☹ ☹ ☹ ...škoda........biele vianoce sú krajšie 😵 ......ešte dobre že nie sme v austrálii, že vianoce v plavkách 😝 😝 😝
....chytaj posielam 😎 😎 😎 😎
.....vieš, že sa nemusíš pozývať 😉 ....rovno dobehni 😵 😵 😵 😵

leninka75
5. dec 2012

..ideme von a pre Lilku 🙂

denisenko
5. dec 2012

ahojte.... 🙂 ja zas dneska "stíham"...... 😠 😠 😠 ... @jacka darí sa ti???....mne včera.... 😠 😠 😠 ...dnes zatial..klop,klop,klop.... 🙂 ...fuj, zas som sa obžrala....navarila som kyslú fazulu s klobáskou...a teraz ešte černohor....jak tanier ...už ani káva nevošla.... 😀 😀 😀 😀 ....tatinko našiel recept, urobil cestíčko, mama urobila zvyšok.....obžerstvo je hriech, však???? 😀 😀 😀
@leninka75 my máme ešte bielúúúčko....aha...Denisko sa fotil aj s autíčkom... 😉

jacka
5. dec 2012

@denisenko pekné autíčko.... 😵 😵
tak si zas zhrešila 😀 😀 😀 😀 ............aspon ma hreje na duši že nie som v tom len sama 😀 😀 😀 😀 😉 ..........................................bola som u dr.......jak debil......som sa cítila....dýchanie čisté.....obaja.....Peťulovi dla na soplíky bioparox................Maťulovi stoptusin....a na krčné či nám nenarástla mandla..............len netuším kedy zas tam.......asi aj tak zbytočne 😝

jacka
5. dec 2012

@leninka75 pozývam sa zo slušnosti..si predstav žeby som ti pred dverami zavolala....otvor prišla som na obed 😉 .....................ako bolo vonku?.....a Lilka ako v škole?

utka
5. dec 2012

Ahojte...
Ja mám dnes tiež pracovný deň. Síce som sa ráno nevedela pozbierať z postele a konečne o 10-tej som vstala...
Dostala som chuť na kapustnicu, tak som navarila za hrniec. Aj s klobáskou a hríbikmi. Zožrala som za tanier a teraz mi je zase zle ☹. A dostala som chuť na rezne, tak vyprážam. Zemiaková kaša je hotová. Medzitým som vysávala, prach utierala, zmývala podlahy. Poriadila kúpelku a wecko...Tak teraz keď dovyprážam, idem konečne vegetiť.

denisenko
5. dec 2012

@utka aj ty dnes chuť na rezne????... 😉
@jacka Bioparox???...som mala...a teda...nič..... 😠 😠 😠 teraz som si kúpila ten sprej do nosa Euphorbium...tak som zvedavá......

denisenko
5. dec 2012

@jacka ...aspon tie deti sa vedia z toho mála snehu tešiť..... 🙂 🙂 🙂 🙂 ...aj Denisko bol vonku na dvore...prišiel mokrý ako myš...ale nech si ho užije, pokým je.....posledné dva mesiace nerozprával o ničom inom, len o tom, že na vianoce bude sneh.... 😉 😉 😉

jacka
5. dec 2012

@denisenko ale si ma dobehla...som chcela ešte vytriediť...... 😀 😉 ....................................už je asi aj dr. zúfalá 😀 😀 .....dala som mu ho .... reval že štípe......tak ja neviem......................veru nech si ho užijú pokial je...Maťulo je ešte von .........bude mať aj kostru mokrú 😀 😀 😉 ...na ten kašel akurát 😝 😀

denisenko
5. dec 2012

@jacka ...so snehom alebo bez...doma alebo vonku...kašlú a soplia aj tak..... 😉

jacka
5. dec 2012

@denisenko ved hej máš pravdu...ale nemusí byť od pol druhej vonku.....a ešte stále je..... 😀 😀

utka
5. dec 2012

@denisenko veru, dostala som chuť. Rezne som nejedla už ani nepamätám kedy...Euphorbium mám aj my. To sú homeo...len neviem, či zaberá...
@jacka Bioparox neznášam. Ten smrad...bleeee...

jacka
5. dec 2012

@utka my sme mali teraz v nedelu......a deti by ich jedli od rána do noci.............a znovu............................tiež myslím že bioparox je .....nič......moc.........aj tak ho to štípe.....zajtra idu na výter.....hádam to zvládne aj bezomna 😀 😀

deti si už umyli topánky.........z každej strany......aj z tej vnútornej....... 😝 .........dúfam že to uschne do rána 😉

@denisenko tak teraz som sa obžrala pre istotu aj ja........kozí syr ja zbožnujem......a neviem kedy dosť... 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre