Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
6. dec 2012

@jacka ..ukecávam Lolku nech ide trošku von a nejako sa jej nechce...žeby to bolo tým skorým vstávaním? 😕 ......už sa pýtala do postielky 😉 .......zatiaľ leží a pije čajík.........dávaj si pozor!! 🙂

denisenko
6. dec 2012

ahojte.. 🙂
...aký bol Mikuláš??

my sme včera všetci poctivo čižmy poumývali,len Simonko nie...on mal nové..... 😀 😀 😀 😀 a všetci sme dostali sladkosti.... 😵 😵 😵 ....Denisko ešte aj autíčko a Simonko zubnú kefku na tie jeho zubáliky.... 😉 😉 😉 ..zakúrili sme v krbe
a vegetili..... 😉 😉 😉

a dnes sme mali prekvapenie...volala mi učitelka zo školy...že mi zabudla včera povedať, že majú skrátené vyučko....ešteže je tatík doma, rýchlo letel po dieťa..... 😀 😀 😀

jacka
6. dec 2012

@leninka75 už spinkáte???? 🙂 🙂 .............aký čajík jej dávaš?.......

@denisenko ku vám kedy chodil Mikuláš večer?.............krb...romatika 😵 😵 😵

jacka
6. dec 2012

hurá..........aj tu už konečne vyšlo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
6. dec 2012

@jacka u nás chodil ked sme sa kúpali..... 😵 😵 😵 a u vás????...som chcela ešte vidieť tú radosť..... 😵 😵 😵

utka
6. dec 2012

Ahojte...
My sme asi všetci polúchali, lebo sme všetci dostali niečo fajné. Viki nevedel od nervozity zaspať. A ráno pred piatou kričal, že "bol tu". Ale našťastie zaspal. Okolo 6:30 prišiel k nám do postele, to už manžel vstával. Tak sme to išli pokukať, čo sme dostali. My sme s Vikim ešte zaľahli a spali sme do 9:15. Skoro sme nestihli dokinu. Bola som ho dať pre istotu popočúvať, ale dýchanie má čisté. Dostal Pamycon aj do nosa a od kašľa Mucosolvan. Teraz sa trápime s úlohami...

letty86
6. dec 2012

@leninka75 ale noooo, aké tam zapisovanie 😀 ved ja som dobručkááááá 😎
@denisenko ani vikuš nečistila, rovno tam fukla novú čižmičku, ktorú ešte nemala na nôžke 😉

ideme do mesta na medovinku - to bude náš dospelácky Mikuláš.. 😵 😵 pozrieť stromisko a hlavne vymrznúť 😨 ...matulko ide k babke a vikinka s nami....ideme pozriet aj coca cola kamión, vraj má byť dnes v meste

tak sa majte 😵

leninka75
6. dec 2012

@jacka .....Lolke dávam ovocný a bylinkový čajík, tak na striedačku 🙂 ....aký bol Mikuláš v škôlke? 🙂

@denisenko....prečo mali skrátené vyučko?....Mikuláš? 😕...

@letty86 😀 😀 😀 😉 😉 ......aká bola medovinka? 😉

@utka..niekto vám nosí úlohy či volávaš učke? ...

leninka75
6. dec 2012

..inak sila, všade v školách mali dnes Mikuláša a u nás bude chodiť až zajtra 😠 😠 😝 😝 😝

.....idem ja pripraviť občerstvenie per nášho "domáceho" Mikuláša ako to nazvala Lilka 🙂 🙂 .......príde ujo v mikulášskom a moja mama bude za anjela 😀 😀 😀 ...tak ideme čakať....majte sa krásne 🙂

jacka
6. dec 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 mama za anjela........... 😀 😀 😉 😉 😉 .... 😉 ........................................v školke bola za anjel tá koza hlúpa........mala ísť za čerta.... 😠 😀 ...............vytešený obaja 🙂 🙂 ......................v sobotu pojdeme na parný vláčik tam bude chodiť mikuláš............ale len poobede.....ráno ide muž do práce.....hurááá 😀 😀 😀 ............a vyzerá to tak že ho uvidíme až na vianoce...... 😀 😠 😠 😠 😝
čakajte... a potom si prosíme fotočky 😵

jacka
6. dec 2012

@denisenko u nás dnes ráno.... 🙂 🙂 ...................a tiež tak ako Viki....Maťko behal do pol 9 stále chodil kuk do okna či prišiel.....a stále nič....tak som mu povedala že ked ešte raz príde tak zmiznu čižmičky......... 😀 😀 😀 😉 ..........šla som si k nemu lahnuť zachvilu spal 🙂 🙂 ........................... 🙂 .....................

utka
6. dec 2012

@leninka75 chodím k susede...Vikiho naj kamoška od malička je aj jeho spolužiačka. Ale matiku povedala učka, že každý deň, keď majú, tak urobia jednu stranu. Tú si urobil už aj za zajtra, ale to písanie...ale tak klamala by som, keby som napísala, že je to škaredé, lebp fakt sa snaží 😉.

leninka75
6. dec 2012

@jacka ....no vidíš, čo som ti povedala?! 😅 ...učky vo vašej škôlke chodiaci anjeli 😀 😀 😀 😀 .......a bol aj čert? 😉 ......zajtra idú chalpci do škôlky či nem? .........juj sa vyzimíte na vláčiku ☹ ..ale zasa chlapci budú mať zážitok 😵 😵 😵 .........muž bude darček pod stromček? 😀 😀 😀 ..............

leninka75
6. dec 2012

@utka ...a chce sa Vikinkovi robiť úlohy keď nechodí do školy? 😉

leninka75
6. dec 2012

...Lilka bola dobrá 🙂 .....Mikuláš sa jej pýta "a povedz mi poslúcha dedko?".....Lilka, že áno...potom sa ku nej Mikuláš nakonil a, že pošepkaj mi ako je to naozaj, poslúcha ten dedko babku?....a Lilka šepkala " no ani moc nie" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. dec 2012

....dobrú noc a pekné sníčky ! 🙂

jacka
6. dec 2012

@leninka75 Lilka nemá chybu 😀 😀 😀 😀 ................... 😀 😀 😀 😀 detská úprimnosť... 😵 nadovšetko 🙂 😉 .........................no vyzimíme...aké divné slovo 😕 😕 😀 😀 😀 ........ale tých 10 min vydržia 🙂 🙂 ..............dúfam teda že tam pojdeme........ 😉

jacka
6. dec 2012

@leninka75 aj tebe dobrú noc.... 🙂

jacka
6. dec 2012

zas nám nový sniežik padol.......deti budu mať radosť... 😵 😵 😵 😵 ........

@leninka75 idú idú......ved učka vie najlepšie kedy je choručký.......... 😀 😀 😀 😉 ..............

jacka
6. dec 2012

dobrú noc.......

utka
6. dec 2012

Všade toľko snehu a u nás stále nič...
@jacka kam idete na vláčik?

utka
6. dec 2012

Dobrú noc.

jacka
7. dec 2012

ahojte.....

@utka vo Zvolene 😉 ....
http://www.kht.sk/index.php?menu=11

leninka75
7. dec 2012

ahojte!!!!............aj u nás napadol 😵 ...ale cesty sú katastrofálne 😠 ....muž včera tak nadával!!...a kamoška mi ráno hovorila, že včera viezla detina tréning, išla 15 km rýchlosťou a aj tak urobila hodiny, našťastie autá boli ďaleko a o chvíľku musela vybehnúť na chodník inak by do nej vrazilo auto 😠 😠 😝 😝 😝 😝 .........

leninka75
7. dec 2012

@jacka .....jaaj som zabudla, že vaše učky sú okrem iného aj dokiny 😀 😀 😀 😀

jacka
7. dec 2012

@leninka75 .....brrr ani nemyslieť........... ☹ ................a už to máte lepšie?...tie cesty?..........to aj u vás je -12.........to nejak skoro zima 😕 😕 😕 takáto..........ešteže je sneh....deti maju radosti 😵 😵 😵

to ako možeš zabudnuť..... 😀 😀 😀 😀 😀 .................tie sú všestranné 😀 😀

leninka75
7. dec 2012

@jacka ........hej už sú lepšie .....akurát mi volal muž, že sa išlo lepšie, ale aj tak som vždy nervavá keď je na ceste ☹ ..........fíha vy máte až taký mráz!!! 🤐 🤐 😨 😨 😨.......brrrrrrr....u nás je príjemných -4 🙂........Lolka sa hrá na mačku a mňauká o dušu 😀 😀 😀 😀.........sa môžu aj mačky u deni učiť od Lolky 😀 😀 😀 😀......

leninka75
7. dec 2012

..práve ma Lolka hladkala a že "moja mamita, moja" 😵 😵 😵 😵 😵 😵..........

jacka
7. dec 2012

@leninka75 😵 😵 Lolka to je pokladík 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....................................fakt nemáte len 4?......nechápem ved ste vyššie?.... 😕 😕 .....................možno zle vidím 😉 ..............ale slniečko svieti....to stačí 🙂 🙂

leninka75
7. dec 2012

@jacka ..vieš ako to hreje pri srdiečku !!! 😵 😵 😵 ..........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre