• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@leninka75 verím ti.....a závidím.......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................v dobrom......uži si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............................tak sa teraz teším na deti ked prídu.... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..občas sa dejú aj nepochopiteľné veci :wink: .......začína snežiť....neviem prečo, ale cítim sa ako na silvestra :sweat_smile: .......rozmýšľam do čoho pichnúť :confused: ...nevarím, mám polievku zo včera, a baby chcú cestoviny...upratané je ......žeby žehlenie? :confused: ...
7. dec 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..o chvíľku ich máš doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a potom víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...užívam si to, Lilka toto nikdy nerobila a aj teraz si také musím od nej vynútiť :frowning2: ..potvorka malá :wink:
7. dec 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru máš pravdu............ :slight_smile: :slight_smile: ......................však oddychuj..... :slight_smile: :slight_smile: ja mám vianoce ..robím cesto na linecké a na vanilkové rožky :slight_smile: ....................čo s cestovín??
7. dec 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ani sa nenazdám :slight_smile: :slight_smile: ...moji boli teda sú obaja......aj ked mám pocit že Peťulo viac :slight_smile: :slight_smile: .......................
7. dec 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 víkend....mám pocit že budeme celú sobotu doma.....neviem prečo.... :pensive: :pensive:
7. dec 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jeeej už pečieš!! :dizzy_face: :dizzy_face: ... u teba bude krásne voňavúčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........ja začnem asi v pondelok, musím toho teraz napiecť viac maminu bolia ruky, nosí ich zabandážované a chodí aj na nejaké injekcie,ale moc nepomáha :frowning2: .....potom ešte dávam aj svokre trošken a švagrovi........takže sa musím činiť, ani neviem či mám nakúpenú múku :confused: ......
7. dec 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..buď rada, že ich máš taký tulkoškov :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......o chvíľku ich to prejde, tak nech máme na čo spomínať :wink:
7. dec 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..myslíš, že muž bude celú sobotu makať?
7. dec 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...nie nie...len cesto robím.....musím čakať na chalanov:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................................a mám obavy či my múka vystačí...som sa neskoro zobudila s objednávaním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som rada......ja sa s nimi rad tulkam........to je taká kráásne.....poteší na duši :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 myslím lebo vravel že to asi nestihne dnes dorobiť...to zn že pojde zajtra a ešte bude musieť urobiť to slúbené na sobotu...............však mne by to nevadilo......len ten Mikuláš...:frowning2:
7. dec 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..kde objednávaš múku v lekárni? .......samej sa ti s detičkami nechce ísť?...
.....keď je deň blbec až tak dobre padne sa s detičkami pomojkať :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..a tie cestoviny :wink: ... u nás strašne jednoduchá záležitosť......len uvarené, polovicu Lilka zje len také čisté a do druhej plovice si zamieša trošku kečupu :slight_smile: :slight_smile: ...a Lolke vmiešam syrokrém a hotovo :slight_smile:
7. dec 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 v lekárni ale recpet od dr.............to máme mesačný limit...vieš...........................ja by som šla...ale Peťko je neudržatelný.......ved ešte niečo vymyslím...nevzdávam to :slight_smile: :slight_smile:

aha.......rýchly obed :slight_smile:
7. dec 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cesto odpočíva.........v chlade......obed v rúre..............zachvílu pre deti.... :slight_smile: :slight_smile:
7. dec 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..koľko máte prídel na mesiac?....veru nehádž flintu do žita :wink: ..šikovná si ty, detičkám si robotu nachystala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...
....ideme aj my von a pre Lilku má 4 hodiny :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 bežte pokial je pekne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
na mesiac má Peťko 5kg muky aj s pečivom dokopy........a Maťko 6kg aj s pečivom...beriem im aj rožteky....tak to musím odrátať :wink: ....a vždy si nechávam rezervu keby niečo :wink: :wink:

ved aj ja pojdem o chvilu.........veru robotu...ale až na zajtra :slight_smile:
7. dec 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Musím sa vám pochváliť za Vikiho. Včera sme mali v schránke lístok na poštu na jeho meno. Z čiech. Tak sme dnes šli na poštu a on vyhral kotúč Beyblade. To bola asi pred dvomi mesiacmi taká súťaž, posielali sa dva čiarové kódy. Už sme na to aj zabudli a aha...On vyhral! taký je hrdý :wink:.
@jacka ten Mikuláš a vláčiky, to môže byť super.
@leninka75 zlatá Lolka-prítulné :wink:.
Viktor by sa tiež stále mojkal, som zvedavá do kedy.
U nás je len nejakých -1,5...
7. dec 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka paráda---....................potešil sa že?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................................ten vláčik je super.........chodíme už asi 3 roky......... :slight_smile: ...........
ty sa ako máš???,...................................to je super že sa mojkaju a túlkajú....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka veru sa potešil. Jeho prvá výhra...
A mne ujo kurier doniesol nový mobil, tak sa zabávam :wink:. Mám sa celkom fajn....
7. dec 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ty nás pekne zanedbávaš?.... :frowning2: čo sa deje?? :confused: :confused:
7. dec 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj...zabudla som... Huráááá piatooook!!!
7. dec 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..hm 11 kg múky, stačí ti to? :confused: .....alebo sa stane, že ešte musíš dokupovať? .........dúfam, že chlapi budú makať, až sa im bude z kečky pariť a ty vyložené nožky pri kávičke s foťákom v ruke :wink: :slight_smile: :slight_smile:
7. dec 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ...jeej to je pekné!!..blahoželám Vikinkovi!!! :slight_smile: :slight_smile: ...a nekupovala si si nedávno nový mobil? :confused: ......že piatok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...pekný víkend žubrienky!! :slight_smile:
7. dec 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ďakujemeee...nie, mobil mám dva roky... :wink:
Tak pekný víkend...
7. dec 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte... :slight_smile:
@jacka ..že zanedbávam???....sa ani nečudujte....Simonkovi ide 5-ty zub.....horšie ako všetky 4 dokopy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes sme boli na Mikuláša na námestí....vydržali sme 2 hodiny v -8 stupnoch...potom som to vzdala, a s omrznutými rukami som šla domov...chalani prišli asi polhodinku po mne.....ako...bolo divadielko a trošku program...celkom fajn....len tá kosa..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 teba som chcela...mám tie kvapky ...ako sa to riedi???.... :confused: :confused: :confused: ...myslím, tie očné....
7. dec 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..jeej a mne sa to zdá ako včera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko..vám sa tie zubále začali nejako sypať :dizzy_face: a tuším každý je horší ako ten predchádzajúci :frowning2: ....kvapky som riedila s nasivinom, pol fľaštičky nasivinu a jedna fľaštička toho unifloxu.... :slight_smile: ...dúfam, že vám zaberú :slight_smile: ...si ukecala niekoho v lekárni? :grinning:
7. dec 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...mamina bola u susedy...a poslala poštou....nasivin nemám....s čím ešte to možem????, :confused: ..veru, sypú sa zúbky....katastrofa...len mrnčí, plače....celé noci nespíme, cez den ani ruky nie sú dobré, nič.... :pensive: :pensive: :pensive: ...zas leží na dlážke a nahána mačky....minule malej cuckal chvostík.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. dec 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok