Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. dec 2012

@leninka75 nemám 11kg.....lebo som im brala aj rožky........takže mám len 8 kg........s toho potrebujem aspon 2kg na chlebík......takže si možem hlavu búchať.....aká som krepana krepá....... 😠 😠 😠 ..........................aj tebe pekný víkendík 😵 😵

jacka
7. dec 2012

@denisenko hodijkaým ....olyntth...alebo čo máš?.....

to ste pekne vymrzmli...... 😒

denisenko
7. dec 2012

@jacka ....dakujem...pokukám, čo mám...momentálne dávam ten Euphorbium...možem aj s tým?....vymrzli...som si pripadala ako na severnom pole..... 😔 😔 😔 😔....8 kg na mesiac pre dve deti???? 😕
,





,,

leninka75
7. dec 2012

@denisenko .....ja neviem?...aké sú vlastne ešte detské kvapky?...alebo čo máš doma?.......cucká chvostík? 😀 😀 😀 ...to musel byť podarený 😉

leninka75
7. dec 2012

@denisenko hej môžeš aj s euphorbiom 🙂 ....ale lepšie by si mala také kvapky s kvapátkom nie so sprayom....

leninka75
7. dec 2012

@jacka ...aha 😉 ......2kg na chvlieb na mesiac?.. 😕 furt mi to nejako nepasuje 😒

denisenko
7. dec 2012

@leninka75 ..tuším tam mám ešte zvyšok nasivinu s kvapkátkom...ak dobre pohľadám.... 😉

díky, žienky-..... 😉 😉

idem pomaly uložiť malého mrzutca spinkať..... 😔 😔

jacka
7. dec 2012

@leninka75 čo ti nepasuje moja?............ 😕 ....asi aj mne mozog vymrzol 😝 ...............
@denisenko 8kg pre deti ale pečiem a varím z bezl.......dá sa....teda musí sa 😉 horšie je to teraz ked som sa nejak pozabudla 😝 ...............................................aspon ti zaspinká zmrzlinka 😵 😵

som ich hodila do vani spolu....zas.......bude potopa 😝 🙂 😵 ..............aj moji vymrzli z von prišli ....lahli na gauč a kuk telku ani sa nehli........hádam budu dobre spinkať 😵 😵

denisenko
7. dec 2012

@jacka ..mne vymrzli všetky obvody..nielen mozgové..... 😠 😠 😠 ...Denisko tiež pozerá DVD a Simonko...už som ho bola 2x uspávať...nebýva zvykom..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..tak neviem, či mu ten mráz pomohol..... 😖 😖 😝 ...ale niekomu pomohol určite...tatinko už chrápe na gauči..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. dec 2012

@denisenko strašná zima......fuj.......ale aspon že svietilo slniečko....tak sa ako tak dalo.................čože Simonkovi sa nechce spinkať?.........nebolo to na neho vela ?...... 😅 ked ti nechce spinkať?....................moji už spinkaju....mne tiež nejak oči klipkaju.......ešte počkám či aj muž domov dorazí a mizím...... 😉

denisenko
7. dec 2012

@jacka ...aj moji chlapi už spia..všetci traja...len ja straším.... 😀 ..tak ...dobrú nocku 😉

jacka
7. dec 2012

@denisenko ...tak nestraš a šup za nimi.......... 😵 😵

dobrú noc..... 😵 😵

jacka
8. dec 2012

ahojte..........
zimááááááááááá ako v ruskúúúú 😀 😀 😀 😀 😀

utka
8. dec 2012

Ahojteee...
U nás nie je až taká veľká zima...

utka
8. dec 2012

Nikde nikto...

jacka
9. dec 2012

ahojte.....

@utka som túúúúú............. 😵 😵 😵 ..................čo ste včera robili??? 🙂

utka
9. dec 2012

@jacka ahojky...
Do poobedia sme boli s Vikim sami, muž bol v robote. Ja som varila, upratovala. Potom sme sa učili. Viki pozeral nejaké DVD. Poobede som piekla keksíky zo strojčeka, ale prvý strojček sa nejako pokazil, muž ho šiel reklamovať, tak mu dali druhý, ale aj tak mi to veľmi nešlo. recept som našla na nete a stál za ... Nakoniec polka cesta šla do koša!
A vy ako? Boli ste na vláčiky?

jacka
9. dec 2012

@utka si mala radosť... ☹ ...................upečené bolo dobré že nie?.....
boli sme.......muž odbehol z roboty.... 😉 potom sa vrátil čo deti velmi nechápali...ale nevadí... 🙂 .......................čo varíš???

letty86
9. dec 2012

ahojte 😉
matulko spí, manža v robote a viki u babky, idem si ja užiť to tichooooo 😵

na medovinke bolo fajnovo 😵 😵 zisli sme sa tam viacerí, tak bolo veselo...pili sme cherry medovinku...v každom stánku iná chuť 😝 😅 niektorí sa s nou nemaznali, inde bola fajnová 😵 zima bola ako v ruskom filme, ale nám bolo teplo 😉 ...vikuska sa tešila, že bola s nami 😵 😵 ...a ten coca cola kamión....milión ľudí 😝 a keby ste videli, kolko mini bábatiek, v tej kose ich vybrali z kočíkov a sup Mikulášovi na ruky a podme fotiť sa 😖

utka
9. dec 2012

@jacka upečené je celkom dobré, trošku tvrdšie...Varila som zajaca na smotane s hríbami a halušky. Polievočka tiež zajačia, ale tú som varila včera. A ty?
@letty86 my sme boli asi pred cca 3. rokmi na Kamión v BB, ale tiež nič moc. Milión ľudí.

leninka75
9. dec 2012

dobrý večer!!! 🙂 ......

letty86
9. dec 2012

@leninka75 že dobrý večer, paninko 😅
ja mááám dnes táááky dlhýýý den 😝 😝 ale už príde tatík z roboty...sme ani neboli von v tej kose....fúúúka ako opreteky 😖

jacka
9. dec 2012

@utka a som piekla mäsko ............kapusta a zemiaky.........................ja zajka len pečeného nemožem si pomocť ....ale ja takéto cítim zajačinou 😅 😅 😅 ............
@letty86 ved fotka s Mikulášom je fakt doležitá..ešte j dieťa zobudiť.....................tu bude v pondelok.....ale nejdeme.............neznášam dav ludí 😝 😝 .......................juj dlhý den....neznášam.....ja chodím stále von......aspon čas zabiť-...................a dnes sme boli bobovať.........unavený až až......dám ich skor spinkať..... 😵 😵 ........

@leninka75 dobrý dobrý aj tebe 🙂 🙂 ....čo tak stručne 🙂 🙂 ..........ty si čo varila......... 🙂 🙂

letty86
9. dec 2012

@jacka u nás dnes velmi fúkalo...tak som radšej neriskovala...vikus prisla s babkou a táááke boli vymrznuté...vikuska už soplíkuje 😖 už nebola dlho choručká 😖
@leninka75 veru, chceme súvislejšie vety 😵

jacka
9. dec 2012

@letty86 tu nefúkalo......našťastie........juj žeby bola chorá........heš choroby...heš......aj jej niečo dávaš?...

letty86
9. dec 2012

@jacka veru heš, zatial nic, len soplíkuje, ale tým to u nás začína, soplík, potom kasel, no uvidíme 😖
my sme boli pri kamióne 3 sekundy...ked som videla kolko ludi, tak sme sa otočili a išli preč...

utka
9. dec 2012

My ideme zajtra na kontrolu, ale Viki kašle stále ako tuberák ☹. Už neviem, čo mu mám dať. V noci kašle, keď sa prevracia sucho, cez deň vlhko...

denisenko
9. dec 2012

dobrý večer... 🙂 🙂 🙂 😀

veru kosa poriadna.....brrrrrrrrrrrrrrr.................. 😠
@utka ja sa pridávam do klubu reklamácii.... 😝 ..včera sme boli kupovať vianočný stromček....videla som ho rozložený, že presne taký chcem...teta vedúca dala dolu škatulu, kukla, že tento to je....a prídem domov a tam malé ohreblo.... 😖 😖 😝 😝 ..tak sme to boli dnes aj vymeniť...teda..vrátili nám peniažky...lebo síce rozložený majú pekný, ale v predajni nie je... 😝 😝 😝 .
@jacka ...že dlhý den....my sme boli včera v žiline, na návšteve u mojej sesternice...potom nákupy a tak...dneska zas sa tatinko odhodlal, že pojde so mnou cvičiť šoférovanie, potom sme boli vymeniť ten stromček a teraz hrajú šachy...a dneska varil tatinko...mali sme gulášik z diviny a knedlu..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
9. dec 2012

...a pomoooooc...už po x-tý krát mi zas tečie z nosa...katastrofa............................ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

utka
9. dec 2012

@denisenko tak paráda...taký stromček poteší 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre