Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
14. dec 2012

@utka volá sa to že Targesini...niečo antiseptické.... 😕

utka
14. dec 2012

@denisenko Keď chodil minule, to bol iný kurz, aj iné miesto, tam nám vrátili tuším 55% z ceny obdobia choroby...Teraz som tu písala e-mail, tak som zvedavá, ale pochybujem, že vrátia niečo ☹.

letty86
14. dec 2012

ahojte
tak matko má atb 😖 už som z toho soplíka zmagorená, leje sa mú taký vodnatý, ale je aj zahuhnany...sa ma mudra pýta, či má aj zapchatý...a ja nie, ale asi už má 😝 ja tie sople a kašle 😠
@leninka75 ja zas lúbim koláčiky, kde je aspon trošku čokolády....ja nemusím vanilkové...teda čisto vanilkové, bez čokolády....ja vobec netušim, ako metódou to robí....ved vidíš, že tričko dvíham a ona zrazu kolík v ruke 😀 😀 😀 😅
@denisenko ti tie soplokašle teda nezávidím ☹ ...ešte jedno šťastie, že si ich matko chce vysávacom odsať, nebojí sa, vikuš donedávna utekala, ked videla, že matkovi ideme odsávať

letty86
14. dec 2012

@denisenko my sme raz mali tú hnedú vodičku do nosa, ale už si nepamatám, ako to zabralo 😕
@leninka75 aj vikinke sa šmýka taška

jacka
14. dec 2012

ahojtééééééééé...........................hlásim odmäk........... 😀 😀 😀 .....................ujo nás rozmrazil 😀 😀 😀 😀 😀

utka
14. dec 2012

@jacka Ahojky...
Tak ako sa máte???

jacka
14. dec 2012

prečíííítanééééé 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. dec 2012

@utka ak sa možem pridať aj my sme na atb....... 😝 😝

utka
14. dec 2012

@jacka vážne? Ktorý? Či obaja? A prečo?

jacka
14. dec 2012

@utka fakt......MAťko mal zlé výsledky z výterov.....má nejakého streptokoka dala penicilín na preliečenie................. 😝

utka
14. dec 2012

@jacka chudáčik ☹

jacka
14. dec 2012

@utka ....ved som bola u dr. pečená varená......som si pripadala ako vadná...............a čo s toho vyšlo..... ☹

utka
14. dec 2012

@jacka buď rada, že sa to zistilo a lieči sa to...bohvie ako dlho by trvalo vyliečenie bez ATB.

jacka
14. dec 2012

@utka som rada...... 🙂 ...ved ja som trvala na výtere aj pre Maťula........ 😉 ............... 🙂

utka
14. dec 2012

@jacka aj naša dr. to riešila pamyconom a krčná sa zhrozila...

jacka
15. dec 2012

ahojte....... 🙂

snežííííí 😵 😵 😵

utka
15. dec 2012

Ahojte.,..
U nás je nejako teplo...

denisenko
15. dec 2012

ahojte... 🙂
aj u nás je odmäk... 😝 😝 😝 takmer celý sneh už zliezol.... 😖

jacka
15. dec 2012

u nás stáááále snežííííííííí.....kráááááááása 😵 😵 😵 😵 😵 ..............................len cestárov to nejak zaskočilo......asi sa im pokazili stroje..... 😝 ................ideme stavať snehuliakov........len ešte ležkaju a kuk tv..... 🙂 🙂

@denisenko ako sa máte.... 🙂

letty86
15. dec 2012

ahojte 😉
u nás ráno snežilo a teraz pršííííí 😖
jaaaj, mi povedz, kedy cestárov ten sneh nezaskočí 😅 😝

jacka
15. dec 2012

nás zachvíli zasype 😀 😀 .........snežíííí 🙂 🙂 🙂

@letty86 vždy každy rok..... 😝

utka
15. dec 2012

U nás lialo ☹

leninka75
16. dec 2012

ahojte!! 🙂 ....

......u nás už 2. deň pršíí 😝 😝 .....a muž sa dnes vybral na stromček 😵 😵 😵

@letty86
@jacka ........zlatíčkam prajem skoré uzdravenie!! 🙂
@denisenko..nepoznám takú vodičku 😕 .....myslíš, žeby svokra nejedla vitamíny?.....gs chondro (asi sa to tak volá) je fajn.....

.........trošken mám obavy čisi Lilka nepokazí chrbátik tou taškou lebo kadejako sa krúti a dáva pliecka odpredu, aby jej taška aspoň trochu držala 😝 😝 😝

jacka
16. dec 2012

ahojte..........

@leninka75 dakujem......dúfam že to bude čo najskor.......nemám pocit žeby sa to lepšilo....ešte aj Peťko zas v noci brhlal.............................ale tiež mi už može aj s toho šibať 😀 😀 😀 😀 ..................čo varíš?..................u nás je toooooko snehúúúúúúúúúúúúúúúúúú................krásne je 😵 😵 😵 .....škoda že nie sú vianoce......... 😵 😵 😵 😵 😵 ................stromček už?......ozdobudete všetci?........u nás nosí ježiško.......den pred štedrým dnom................ale už som videla včera svietiť u susedov..... 🙂

jacka
16. dec 2012

@leninka75 akú máte tašku???

leninka75
16. dec 2012

@jacka .....ja mám tiež Lilku už mesiac zahuhňanú 😝 😝 ..podľa mňa má zasa nedoliečenú nádchu 😝 😝......možno skočím zasa k tej krčnej čo aj v lete..uvidím........muž šiel stromček iba vyťať 😵 😵....potom ho schová niekde za domom..u nás sa zdobí v noci pred štedrým dňom 😵 😵 😵........a len my dvaja........už sa teším ako ráno pôjdu baby opatrne do obyvky 😵 😵 😵 😵 😵....a tie iskričky v očkách 😵 😵 😵 😵

leninka75
16. dec 2012

@jacka ..dnes máme kuraciu polievku, rezne s kašou a šalátom 🙂 ...ty čo varíš?......to keby som si spomenula akú máme tašku 😨

leninka75
16. dec 2012

@jacka ..spomenula som si taška je herlizt.....

jacka
16. dec 2012

@leninka75 prečo máš pocit žeby mala mať problém s chrbátikom?? 😕 ...................aha vyťať.......u nás je už schovaný 🙂 .....aj my večer......a presne ako ty.......teším sa na tie rozšiarené očká 😵 😵 😵 😵 .........na nervy s tými krepými chorobami......a ešte zas budu ked je vonku takto hnusne 😝 😝 ................................piekla som kuriatko.....s ryžou bola som nejak vymletá....a toto lubia.......ale kludne by jedli aj rezne od nevidím do nevidím.... 😉

denisenko
16. dec 2012

ahojte... 🙂 ..my sa máme...no...ako sa to vezme.....hádam večer niečo aj napečiem....Simonko už nesoplí, ani nekašla....tá hnedá vodička to akoby usušila.... 😖 😖 😖 ..a Denisko...ten je stále rovnako....už to vyzerá tak, že asi prestane až v lete.... ☹ ☹
@jacka ...vy máte sneh???.. 😕 😕 😕 ..ja som sa včera pýtala Deniska, že čo budeme dnes variť...tak zas máme černohory, lebo si prosil...a aj zjedol... 😅 😅 😅 ....a taška mu padá tiež z pliec a máme Topgal...to asi nebude v tom...
@leninka75 ..podla mne je to váhou tašky, že im padá...teda váhou tych vecí v nej a gravitácie... 😖 😖 😠 😠 😠 tiež by mohli toho nosiť menej a hlavne ľahšie veci..... 😠 😠 ....nakoniec som svokre kúpila immobilin, plus je tam aj darček meteostanica..tak hádam aspon jedno z toho využije..... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre