Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
16. dec 2012

@jacka ..................no aby si nezvykla na zlé držanie tela, aby sa jej nezakrivila chrbtica a tak 😒......tiež budete mať živý stromček? 😵 😵.....muž doniesol krásny smrek, ale taký iný nie klasický pichľavý, ale vyzerá ako jedlička a za 8 eur 🙂 🙂 🙂 🙂 ....ja som tiež celý deň ako vrecom pacnutá 😝 😝 😝 ...som chcela babám upratať izby, prezliecť periny a urobila som veľké nič 😝 ..ešteže som sa prinútila obed navariť, lebo inak by hladovali 😀 😀 😀

@denisenko ....to je fakt, že toho veľa nosia a Lilka ešte naviac kadejaké kraviny - zápisník, album s pokémonmi a podobne 😝 ....to si dobre nakúpila, 2 v 1 😀 😀 😀 😀 ...tú vodičku dávaš aj deniskovi?

jacka
17. dec 2012

ahojte.........

snežíííííííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 ...

jacka
17. dec 2012

@denisenko ..to je zo včera....... 🙂 🙂..............nejskor popridávam foto....😉.........trošku vám pošlem sniežiku....😵

leninka75
17. dec 2012

ahojte!!!....a tu zasa prší 😝 😝 😠 😠 😠 ...hnus je vonku 😝 😝 😝

@jacka ..paráda toľko snehu 😵 😵 ..chalani sa tešili!! 🙂 ...a rodičia tiež, že musia odhadzovať 😀 😀 😀

letty86
17. dec 2012

ahojte

@leninka75 a nebude to tým, akú ma lilka vetrovku?....ja som zistila, že sa taska smyka kvoli vetrovke...mam to odskusane na sebe, lebo ja ju vačšinou nosim...ked je z lesklejšieho materialu, tak sa mi smýka taska, ked zoberiem druhu bundu, ktorá je z takeho matnejšieho materilu, tak sa mi nešmyka
@leninka75 paráda...aj my máme sneh, ale už sa trosku oteplilo 😖

letty86
17. dec 2012

@leninka75

@jacka ten živý stomček vám závadím. 😵 v dome si clovek moze dovoliť parádne stromisko....ale my len taký mini stromček

leninka75
17. dec 2012

@letty86 ..jasnačka, určite je to teraz aj vetrovkou..ale Lilka je také tintítko, chudé pliecka..tak je taška nemá na čom držať ☹ ........našťastie máme do školy kúsok, takže zvládame 😉 ....veru živý stromček je nádherný a tá vôňa 😵 😵 😵 😵 😵 .........máme kúpený aj umelý, ale ešte sme ho nikdy nemali .......teraz čo bol muž na stromček, tak to je dokonca legálne 😀 😀 ...neďaleko Púchova je škôlka a tam vždy takto pred vianocami predávajú a srandovné ceny 6-8 eur za kus......prídeš, vyberieš si, ujo odreže a šupom domov 🙂 🙂 🙂 ..ty robíš do akej farby stromček?

leninka75
17. dec 2012

@letty86 ..ozaj a ako detičky? ....

letty86
17. dec 2012

@leninka75 tak to bude plieckami 😵 ved tie tasky su dost velké a tazké a veruže potrebujú dobrý základ na nosenie....aj mne je ta taška ťažká 😝 ...a to nie som tintitko
stromček....ja milujem klasiku...červenú, plus som dávala zlatu...podla mna sa k zelenej najviac hodí ta červená 😵 aleeeee...už sme mali dosť dlho červenú, tak tento rok bude fialovááá so zlatou...teším sa na zmenu 😵 😵 už mám aj obrus fialovy, aj veniec adventný aj svietnik
vikuska dnes ráno pokaslievala a matko je zasoplený, ale velmi nekasle, tak som rada, lebo tie jeho kasle sú hrozné

leninka75
17. dec 2012

@letty86 ..ty si môj človek 😵 😵 😵 ..aj mám červeno - zlatý a minulý rok sme pridalit rošku medenej 😵 😵 😵 ......fialová so zlatou tiež pekná kombinácia 😵 😵 😵 ......
..veru tie kašliská 😝 .....Lilka mala v noci taký záchvat dráždivého kašľa ..bola som jej dať skorocelový sirup a ten pekne zabral .....uvidíme ako bude dnes

jacka
17. dec 2012

kuk......... 🙂

utka
17. dec 2012

Ahojte...
@jacka to je snehúúúú...Dúfam, že vydrží, kým pôjdeme do ZV 😉.
Ozaj, siwi má chlapca-Sebastiana. Čítala som na FB. Ani neviem miery ani nič, len, že sa narodil, a že ju všetko bolí...

leninka75
17. dec 2012

@jacka ...no čo kukulienka, čo porábaš? 🙂 🙂

leninka75
17. dec 2012

@utka ...noooo zas aaž taká ubolená nebude keď vládze ťukať 😀 😀 😀 😀 😀 ...čo myslíš? 😉

utka
17. dec 2012

@leninka75 noo, to ja neviem 😉

leninka75
17. dec 2012

..dobrú noc!! 😔

letty86
17. dec 2012

@jacka kukulienka, ty si dnes veru len zakukala 😉 ako sa máte?

jacka
17. dec 2012

@leninka75 kukám,,,,nechce sa mi rozmýšlať..... 😝 ..........................nerobím nič....som s nimi bola vonku doobedu.......teraz prší...............asi bude po snehu........ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ................zajtra nepojdem von s nimi.......kvoli maťkovi........asi ma s toho kašla šmarí o zem.............. 😝 ...............................

@letty86 ako ?.......ani neviem ...mám pocit že som v jednom kruhu.......a ide mi to na nervy................. 😠 😝 .............aj počasie ma serká.......tolko snehu a teraz ej teplo a prší......... 😝 ...............nejak som nie dobre naladená 😉 ..................zajtra bude lepší den 🙂 🙂

dobrú nocku a pekné sníčky..............ja zalahnem až okolo 23......Maťkovi atb 😝

letty86
17. dec 2012

@jacka ja som tiež nervná ako pes...a deti zlostia 😠 ...neviem ako vy, ale ja mam pred kazdou druhou menstruáciou nervy v kýbli...teda, jeden mesiac ok. a potom dalsí na nervy.....ja neviem, čo si tie hormony so mnou robia... 😔
dobrú noc

leninka75
18. dec 2012

ahojte!!! ................

@jacka.......ako dnes lepšie? 😨.....

@jacka @letty86................... mne to tiež ide hore krkom to počasie 😝...vám aspoň cez víkend snežilo, ale tu stále len prší 😝 😝 😝.....Lolka sa už nevie vpratať do kože čo sme stále doma a Lilka má obdobie, že ju s obrovskou radosťou dráždi, aby sa hnevala, kričala atď.......občas som už v takom otupenom stave, že Lilka sa rehoce, Lolka reve a ja len na ne kukám a nič 😝 😝 😝...............

@jacka ..Maťkovi sa ten kašeľ nelepší?

@letty86 ..ach jo hormóny ☹ ...mávajú s nami ako sa im chce 😝

jacka
18. dec 2012

ahojte..........

@letty86 týžden pred týžden po........ a potom zas dookola.........ja som nervná aj ked mám ovulku.........a teraz ma už po 3x čaká mrcha okolo vianoc..... 😠 😠 😝

@leninka75 ja ti ani neviem...............som nejaká nemastná neslaná..........................som volala so sestričkou....dr tam je poobede............tak mi poradila dithiaden a skorocelový sirup............aj tamtum a ešte nejaké homeopat.....ale zabudal som názov,..............nie ten ocsilo.......musím poslať muža do lekárni.............len neviem čo tam kúpi................vy sa ako máte??? 😵 😵 😵

jacka
18. dec 2012

jáááj..................a zas sneží.................to by mi nevadilo keby sa to hned netopilo...................mohlo by tak riadne primrznuť,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

nerobíte niektorá šuhajdy???

denisenko
18. dec 2012

ahojte... 🙂
@jacka vám zas sneží????? 😕 😕 😕 ...u nás je zeleno.... 🙂 ...šuhajdy...chcela som robiť, ale ešte som ich nikdy nerobila, tak musím pohľadať nejaký recept...alebo sa opýtam svokry, ona robieva celkom fajn... 🙂

denisenko
18. dec 2012

@leninka75 tá nedá vodička...je to nejaká zlúčenina striebra...dávam aj Niskovi....Simonko prestal sopliť úplne a Nisko už nesoplí...aspon nie navonok...ale dovnútra mu to ešte trochu zateká.... 😠 😠 😠 ..len tam sa to vytrieť asi nedá...... 😖
@utka nemala mať siwi ten rez až po Vianociach???...čo sa stalo??? 😕 😕 😕

jacka
18. dec 2012

@denisenko no vitaj kde so bola stratená.............. 🙂
popýtaj a potom daj vedieť................... 😉 ide mi o to salko ......či si ho možem uvariť aj den vopred alebo musím v ten den..... 🙂 ......................vy sa ako máte? 😵 😵

leninka75
18. dec 2012

@jacka .....ten skorocelový sirup je dobrý..ja dávam v noci Lilke skorocelový Mucoplant a do rána je pokoj..a ešte som ju natrela prsnou masťou .............jooj to by bolo keby sem sa mali tako ako píšeš, že 😵 😵 😵 😵...ale stačilo by trošku slniečka a bolo by OK.....od zajtra má muž dovolenku a Lilušu aj porazí keď zistí, že budeme všetci doma a len ona pôjde do školy 😀 😀 😀......

leninka75
18. dec 2012

@jacka ..vraj sa má od štvrtka ochladzovať, uvidíme........mamina robieva šuhajdy, ale bez salka...inak čo si nekúpiš to čo je už skaramelizované???....máš ušetrenú robotu...len otvoríš konzervu vymiešaš s masloma máš hotový krém 🙂

denisenko
18. dec 2012

@leninka75 ten Mucoplant zaberal aj u nás...vidíš, musím dokúpiť.... 😉 ..tam je ešte nejaká látka na ukludnenie.... 🙂
@jacka ..že stratená...nestíham.....včera som bola 3x v škole s Deniskom, dneska ma to čaká zas....a do toho sem tam aj navariť, upratať...napiekla som vanilkové rožky a medvedie labky....dnes sa chystáme ešte na linecké a potom kávové zrná...niekedy....ale pri Simonkovi toho veľa neurobím. lebo ked nie je na rukách tak trajdá po celom dome a rámuje všetko čo vidí......vianočné upratovanie...... 😠 😠 😠

leninka75
18. dec 2012

@denisenko ..mi niečo hovor o tom zatekaní sopľov 😝 😝 😠 😠 😠 ........aj mňa zaujíma kde si sa nám stratila 😉

leninka75
18. dec 2012

@denisenko ..prečo s Niskom 3x v škole?...máš malého pomocníčka 🙂 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre