Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. dec 2012

@leninka75 ked som sa bála kombinovať lieky.......radšej si zavolám.......... 😉 .........dúfam že už zaberie lebo mi ráno povedal že ten kašel ho už nebaví ☹ ................................................vidíš keby si bola na linke mohla si mi s tým salkom poradiť ......v kauflande mali akcii...teraz ma to bude mrzieť................no daj recept 🙂

@denisenko aj ja som zvedavá prečo tri krát................ja som musela pečivo schovať..........z rožkov tam ostalo len 10ks....a linecké ešte nie sú napatlané

leninka75
18. dec 2012

@jacka .....ja sa tiež bojím kombinovať lieky ☹ .......a hlavne také oblbováky s inými, brrr.........tak budeš vedieť na budúce s tým salkom 😉 ..čo chceš za recept?......na šuhajdy?...

leninka75
18. dec 2012

@jacka..chlapcom chutia koláčiky? 😵 😵 ..nejdeš ešte upiecť?.......

jacka
18. dec 2012

@leninka75 ano ano na šuhajdy................dakujem 🙂 🙂 .......................lebo bral jedny oblbováky......ale len 5 dní ....potom som ich vysadila...... 😝 .........................................idem ešte bude kremešku...alebo oblíž prst...........a chcem ešte tie šuhajdy a neplnkové také jogurtové muffinky...................ale len chcem ....uvidím..............ak mi bude tak nijako tak nič nebude 😀 😀 😀 😀 ..................idem toto urobiť............
http://varecha.pravda.sk/recepty/oskvarkove-pag...

leninka75
18. dec 2012

@jacka ..ešte neďakuj 😉 ..nemám ten recept, ale vypýtam od mamy 🙂 .....ja idem ešte urobiť taký medový zákusok, navrchu sú orechy s karamelom 😵 😵 😵 ....jeej oškarkové pagáče, akurát ich mám v miske 🙂 🙂 🙂 😉

leninka75
18. dec 2012

..akurát som z krbu pozvešovala čižmy so sladkosťami a dala som to do krabice...som zvedavá kto to všetko popapká 😒 .........

denisenko
18. dec 2012

@jacka @leninka75 tak 3x preto, že som bola po neho do školy, potom zaniesť na futbal a potom zas z futbalu domov.... ☹ ☹ ...niežeby som nemala aj inú robotu, že áno..... ☹ ešte mi stále ostáva dokúpiť pár darčekov...možno koncom týždna sa aj niekam dostanem.... 😠 😠 😠 ..a akože najlepší vtip týždna....dneska je utorok, a moja polovička práve odišla...že do Holandska....som mu mala asi pribaliť aj kapustnicu, lebo tam bude hádam aj Vianocovať.....alebo si to rozmyslia a vrátia sa ešte dnes, lebo aj tak už nestíhajú..... 😝 😝 😝 😝

jacka
18. dec 2012

@leninka75 popapaju detičky.......... 😵 ..................................no neviem či budu jedlé.........ešte som ich nikdy nerobila............. 😖 ..........................tak len vypýtaj 🙂 .........za ochotu dakujem 😵

denisenko
18. dec 2012

@utka nemala mať siwi sekciu až po Vianociach???? 😕 😕 😕 😕 ...ako sa máš? ešte ti býva zle?

jacka
18. dec 2012

@denisenko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ................sa ti darí zas ☹ ☹ ☹ .......................na takýchto cestá na kamion.................asi by som ani nespala 😔

denisenko
18. dec 2012

jáááj...a dneska zas šachový krúžok....na porazenie....čo už...... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
18. dec 2012

@denisenko ved aj tu to dala..........a rodila sekciou.............nejak sa popnáhlal 😉

denisenko
18. dec 2012

@jacka nespala....čo už....som si zvykla pred 14-timi rokmi.... 🙂 🙂 🙂

jacka
18. dec 2012

@denisenko ............ty kedy oddychuješ?...............

jacka
18. dec 2012

@denisenko vy nemáte teraz výročie???

denisenko
18. dec 2012

@jacka poponáhlal....chcel vianocovať už doma....hádam ich aj pustia.... 😉

jacka
18. dec 2012

@denisenko prečo pred 14 rokmi??

jacka
18. dec 2012

@denisenko ved hádam prídu domov.............preboha ved sú vianoce...... ☹ ☹

denisenko
18. dec 2012

@jacka oddych??? to čo je????? 😀 😀 😀 😀 ...ale nie...sem tam aj oddychujem...vyložím nohy a kukám na ten bordel naokolo a teším sa z toho, ako mi je to ukradnuté......... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. dec 2012

@jacka dneska.... 😵 😵 😵 😵

denisenko
18. dec 2012

@jacka pred 14-timi rokmi tiež chodieval na kamione....odtiaľ sa poznáme..... 😉

jacka
18. dec 2012

@denisenko .............gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

odkial sa poznáte?........ty čo si robila na kamione? 😀 😀 😀

jacka
18. dec 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ....dobrá radosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................ja budem asi dnes taká........ 😀 😀

denisenko
18. dec 2012

@jacka dakujeme.... 😵 😵 😵 ...nie, na kamione som nerobila...ale niečo ako špeditérku.... 🙂 ..len vyskúšaj.... 😀 😀 😀

leninka75
18. dec 2012

@jacka ..presne som sa chcela deni opýtať či aj ona jazdila na kamióne 😀 😀 😀 😀 .....

@denisenko......veľa lásky a šťastných rokov prajem !!! 😵

denisenko
18. dec 2012

@leninka75 ..dakujeme... 🙂 a vieš, že som aj jazdila???...robila som niekedy závozníka...raz až týžden.... 😀 😀 😀 😀 ......idem od vás...Simonko zrušil Deniskovi poskladanú vláčkodráhu....to zas bude revu, ked príde domov a zistí to...... 😠 😠 😠 😠 ...tak sa snažil, podla fotky skladal.....a včul...príde tornádo Bill a všetko je hore nohami..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. dec 2012

he he.....čo som objavila u švagriny na FB...som si ukradla...Simonko s Nicolaskom......

jacka
18. dec 2012

@denisenko kráááásne 😵 😵 😵 ..........................................fíha ty si normálne sedela v kamione?:...... 🙂 🙂 🙂 🙂 .........na teba by som to nepovedala.... 😉 .............................nezávidím ti ked príde Denisko domov................viem čo ťa čaká 🙂 🙂

jacka
18. dec 2012

😠 😠 😠 😠 😠 ........................to je na nervy dnes s nimi 😠 😠 😠 😠 😠 😠

utka
18. dec 2012

Ahojte.
Dnes som bola na hematológii...doštičky nič moc ☹.
Zle mi býva stále ☹
Nooo, siwi mala rodiť niekedy na Silvestra, ale malý sa poponáhľal. Rodila sekciou.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre