• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
Pridala som sem pár fotiek....aj na FB :wink:...
leni :wink:
24. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: zlatúšik, dobre si užil v kaluži!!! :slight_smile: ........ozaj utka som sa chcela opýtať tá fotka s babätkom v porodke čo ste boli kuknúť, to tak verejne môže byť bábo keď je tam niekto????.......... u nás v PB som lilku mohla ukázať len cez sklo!!!!! :confounded: ...........bežím pre lilku, paaaaaaaaaaa :slight_smile:
24. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, môže... záleží na pôrodnici...Ja som rodila v Rúžinove a tiež boli detičky za sklom..Toto je na Kramároch.
24. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Normálne mi nefungoval kôň :confused:
Kde ste všetky???
24. jún 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky bola som v meste nakúpiť zase nejaké vecičky pre bábo :slight_smile:.............ideme s manžom kosiť trávičku,tak prídem neskor :wink:
jacka čakáme ťa :dizzy_face:
24. jún 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka a čo si pokúpila?
A u vás neprší???
24. jún 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka neprší :wink: svieti slniečko a je horúco :slight_smile: ešte aj teraz :slight_smile: ........tak dúfam, že sa to nepokazí :wink:
nakúpila som dupačky,deky do kočíka,cumlíky,ponožtičky.............ešte musím nakúpiť bodinká :wink: a poštolky,či ako sa to volá :wink:
už sme okupkané,ideme papať :slight_smile:

jacka kde si??????????????? :dizzy_face:
24. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka nás napína...
aninka, tak si pomíňala euráčiky :wink:
24. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no utka,pomíňala :wink: ..bože,všetko je neskutočne drahé :unamused:

joj,veru napína nás :angry:
24. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka pekne fotečky :dizzy_face: ......Viki bol pekne vystrojený do vody :slight_smile:
24. jún 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...u nás tiež krásne slnečno a horúco :sunglasses:
a kde šla jacka? nie som v obraze :sweat_smile:
24. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri, šla k horníkov a dolníkovi :grinning:
K zubárovi a gynekológovi :grinning:
aninka, no vystrojený bol a aj tak bol mokrý ako myš :unamused:
24. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....tu som.... :wink:

u vrtákov bolo dobre...ale radšej budem chodit k dolnákovi ...ten nepýta prachy :grinning: ....u zubára som nechala vyše 40 eurákov :angry: :angry: :angry: ...našiel mi 3 kazy tak si chlapec zarobil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a budem mat aj pn....mám si pre nu príst v utorok...ked mi budu robit sono..sa teším ako bude plávat.....a že či bude všetko o.k.
24. jún 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vobec som nenapínala...muž pre nás neskoro prišiel :angry: ..tak som mala čo robit celu cestu aby nezaspal..teraz je už okupkaný a krásne hajušká :slight_smile: :pensive:
24. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíte ja prídem a tu nik :wink:

skoro som zabudla...maličke v brušku bude asi zubár...celý čas čo mi robil tak maličky sa prevaloval a kopal ..ako ešte nikdy.....mala by som častejšie ...aby som vedela že je tam :slight_smile:
24. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ahooooooooooooooj :slight_smile:
som rada, že ste v poriadku a že si všetko vybavila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...takže malý bude zubár :slight_smile: tak potom aj moja malá bude zubárka :grinning: a jedna z najlepších asi :grinning:

ja idem zajtra ráno k svojej doktorke pre papier :slight_smile: a bude pokoj :wink:

som ešte upratovala kuchyňu,lebo tatko chystal večeru,takže to tam vyzeralo ako po výbuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak super, že je všetko OK. :wink:
24. jún 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aninka......sa budeme mat dobre..ked nás naše deti budu živit :wink: :grinning: :grinning:
a ideš aj na vyšetrenie?.....

ja som si ešte nezistila kam tu pn odniest...asi ma porazí :angry: ...tebe je ako dobre...to aj ja som mala byt o mesiac skor tehotná...nemala by som starosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

muž ma s tadeto vyhdzuje ..že čo vraj tolko píšem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ..aj tebe prajem dobre výledky..kedy ideš na kontrolu... :wink:

no musím končit.....lebo bude vojna :wink: :wink:

dobru noc..zajtra som tu ako na koni :wink: pa
24. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejdem na vyšetrenie,ale skúsim sa opýtať či mi už nemože urobiť :wink:..... .lebo inak mám poradňu budúcu stredu :unamused: uvidím,koľko žien tam bude :slight_smile:

dobrú nocku :slight_smile:......idem aj ja......ráno si musím privstať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pa pa pa pa pa pa :dizzy_face:
24. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ďakujem pekne. Nakontrolu idem až 30.7....a dobrú nôcku
24. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa lucim,idem si posledny krat pospat :wink: :wink: drzte mi prosim palce,nech to moc neboliii :grinning: :grinning: --nie som taka naivna,viem ze bude,ale ta myslienka ma drzi pri zivote :grinning: :grinning:
info bud v junovkach alebo porodnica v trencine :wink:
papa
24. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella,tak držím prsty,nech ti to rýchlo zbehne a nech to neboli :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú noc :wink: :dizzy_face:
24. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella, budeme na teba myslieť.Drž sa!!!Paaaa
mirri, ahojky. Nespíš?
24. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikde nikto??? :frowning2:
Žeby zase posledná??? Hmmm :grinning:
24. jún 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :grinning: :grinning: :grinning: ...............prvááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning:
25. jún 2009 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning:
bé bé spachtošky :grinning: :grinning: :grinning:
ivela držkaj sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: myslíme na Teba :dizzy_face: ..............info nám podá leninka :wink:
25. jún 2009 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!.........aninka???????? :confused: :fearful: .......ahoj tehoška!!! :wink: ........kto ťa zobudil??? :grinning:
ahoj jacka!! :slight_smile:
25. jún 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok