• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@utka nám sa to v poslednej dobe nejako darí...sadneme k telke a za 5 minút sme tvrdí........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka jááj..ty si sa pýtala asi na to ráno... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nooo.....tatinko zacapil budík skor, ako sa presvedčil, že sme vstali.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko určite je v dobrých rukách........aj ked musel byť aj on v šoku :pensive: :wink: ................................................................no čo aspon ste sa riadne vyspali :grinning: :grinning: :wink: .......už máš napečené všetko??
21. dec 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .........ja by som k svorke nikdy nešla na vianoce........to prečo nie ste doma???............ako ti je???
21. dec 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko hlavne že tie zrná sú jedlé...nie :slight_smile: :slight_smile:
21. dec 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pekný víkend......a.....dobrú noc.... :dizzy_face:
21. dec 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my ideme na Vianoce k našim :wink:, nie ku svokrovcom. Jednoducho sme si povedali, že ideme preč. kedysi sme tak chodili - na Vianoce tam, na Silvestra tam a ďalší rok naopak. Posledné asi tri roky sme boli na štedrý deň doma a ďalší sme už cestovali a vracali sme sa pred Silvestrom. Ale tým, že budúci rok tu bude už aj bábo, tak nepôjdeme nikam. Takže asi preto. A budem oddychovať a nebudem musieť nič robiť a variť :wink:.
@denisenko áno, myslela som ráno. Ale ja som si myslela, že vy nepotrebujete budík, že Simonko vstáva ráno zavčasu. Tak super :wink:.
21. dec 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka keď si včerajšok a dnešok porovnám so stredou, tak mi je dobre...ale aj tak to ešte nie je ono :frowning2:.
21. dec 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Náááádherné Vianoce, dievčatá moje, krásne si ich užite v kruhu rodinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dec 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 aj tebe............krásne vianočné sviatky.....celej Tvojej rodiny.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................
22. dec 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Odfúkni snehovú vločku z dlane
a praj si niečo nevídané.
Veď dnes je ten kúzelný čas,
keď šťastie a pohoda vládne v nás. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte...
Aj ja Vám prajem krásne a pokojné Vianoce.
23. dec 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte maminky.... :wink: stromček stojí, koláčiky napečené...šalát tak napoly...... :wink:

tak... krásne a hlavne pokojné vianočné sviatky prežité s tými, ktorých máme radi..... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Láska je zvon z krehkej ocele,
nech Vám zvoní šťastné a veselé.
Nech Vám zvoní zvon lásky
nielen v čase vianočnom,
ale i po celý ďalší rok .....
23. dec 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte!! .....sneží, budú krásne biele vianoce!!! :dizzy_face:

@denisenko..tie večery u vás doma mi strááášne pripomínajú tie naše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

......konečne mám finiš :slight_smile: ......večer ešte stromček, zajtra kapustnica a kapor a je to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

......krásne veršujete dievčatá!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ja skúsim len tak od srdca :wink:

Prajem všetkým maminkám, tatinom a detičkám krásne vianoce, rodinnú pohodu, veľa lásky a detičkám radosť z darčekov!!!!!.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
krásne vianočné ránko..... :slight_smile:
25. dec 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko kráááásna fotočka.......že sa ti tak nevrhli na balíčky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........................pochvál sa čo ti priniesol ježiško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my sa chystám k strige :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................teším sa domov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dec 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.......... :slight_smile: :slight_smile:
26. dec 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!! :slight_smile:

@jacka..prežila si v zdraví??? :confused:....nemáš nejakú perlu, čo dostali chlapci u strigy??? :pensive: ....a čo doma, tešili sa z darčekov?.......čomu sa najviac potešili? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko...nádherná fotka!! :dizzy_face:..nejazdil hneď Nisko po byte?? :grinning:
26. dec 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..moje vianočné princezničky
26. dec 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte... :wink:
@leninka75 a že aké princezné...Lilka má náádherné šaty...ked tak nad tým uvažujem.......tá má teda poriadny šatník... :wink:
@jacka ty sa pochvál, čo ti priniesol..teda okrem pozvánky k striguli.... :grinning: :grinning: :grinning:

my sme dnes boli u našich...maminka má narodeniny, sestrin Dávidko tiež...plus celorodinné rozbalovanie darčekov od všetkých pre všetkých.....katastrofa, tolko detí pokope.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dec 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte!! .............:slight_smile:..včera posledné rozbaľovanie darček, uf :grinning: .........ale deti boli nadšené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko...s tým šatníkom máš pravdu, ale je to len preto, že sestra ja maniačka na nakupovanie oblečka pre Kiku no a moje baby postupne dedia :grinning: :grinning: :grinning: ...má to svoje výhody :wink:
27. dec 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :dizzy_face:
27. dec 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 aká stručná.... :confused: :sweat_smile:
27. dec 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.................. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dakujem za darček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dec 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 krásnučké sú.................aj si to chceli dať dole zo seba? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................darčeky sme my kupovali takže v pohode.... :wink: :wink: .................................konečne doma...........teda ja to tu neznášam....ale toto je výnimočná chvíla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko ...........od kedy sedí na nočníku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................som ostal milo prekvapená :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .................Denisko ti tam sedával?....lebo moj Maťko nočník nechcel ani vidieť....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte :slight_smile: :slight_smile:
28. dec 2012 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: mam konečne spojazdnenú wifi,tak nikto nevidi,že zas zavislačim :grinning:
@jacka a čo pekne dostali?
28. dec 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :slight_smile: .......

@jacka..Lilka si vymenila sukňu lebo v tej širokej sa nevpratala pod stromček :grinning: :grinning: :grinning:...a Lolka vydržala celý večer :slight_smile:...ako trampoška? :wink:...pekne si to napísala, že to tam neznášaš, ale návraty od strigune potešia :wink:....ozaj a čo u strigy, nejaký vtipný darček?? :grinning:

@denisenko....ako Simko a stromček?.... :slight_smile:
28. dec 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 stromček ešte zazrakom stojí... Keby mohol,tak ho celý otrhá:grinning:
28. dec 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 dostala som babičkovskú nočnú košelu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............inak som sa s nou vobec nebavila :wink: ......................trampoška.......super....len nie je velmi pre deti :frowning2: ....skor taká športová :pensive: ...........................

@denisenko my sme kupili také bagre dva aj s prilbou..........kedže sme mali limit tak tým sme aj skončili...................a od švagra dostali boxerske rukavice a ten mech....či ako sa to volá :grinning: :grinning: ............knižku a spoločenskú hru :slight_smile:
28. dec 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok