Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. dec 2012

@utka nám sa to v poslednej dobe nejako darí...sadneme k telke a za 5 minút sme tvrdí........ 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. dec 2012

@utka jááj..ty si sa pýtala asi na to ráno... 😀 😀 😀 😀 nooo.....tatinko zacapil budík skor, ako sa presvedčil, že sme vstali.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. dec 2012

@denisenko určite je v dobrých rukách........aj ked musel byť aj on v šoku 😔 😉 ................................................................no čo aspon ste sa riadne vyspali 😀 😀 😉 .......už máš napečené všetko??

jacka
21. dec 2012

@utka .........ja by som k svorke nikdy nešla na vianoce........to prečo nie ste doma???............ako ti je???

jacka
21. dec 2012

@denisenko hlavne že tie zrná sú jedlé...nie 🙂 🙂

jacka
21. dec 2012

pekný víkend......a.....dobrú noc.... 😵

utka
21. dec 2012

@jacka my ideme na Vianoce k našim 😉, nie ku svokrovcom. Jednoducho sme si povedali, že ideme preč. kedysi sme tak chodili - na Vianoce tam, na Silvestra tam a ďalší rok naopak. Posledné asi tri roky sme boli na štedrý deň doma a ďalší sme už cestovali a vracali sme sa pred Silvestrom. Ale tým, že budúci rok tu bude už aj bábo, tak nepôjdeme nikam. Takže asi preto. A budem oddychovať a nebudem musieť nič robiť a variť 😉.
@denisenko áno, myslela som ráno. Ale ja som si myslela, že vy nepotrebujete budík, že Simonko vstáva ráno zavčasu. Tak super 😉.

utka
21. dec 2012

@jacka keď si včerajšok a dnešok porovnám so stredou, tak mi je dobre...ale aj tak to ešte nie je ono ☹.

letty86
22. dec 2012

Náááádherné Vianoce, dievčatá moje, krásne si ich užite v kruhu rodinky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
22. dec 2012

@letty86 aj tebe............krásne vianočné sviatky.....celej Tvojej rodiny.... 😵 😵 😵 ...................

jacka
23. dec 2012

Odfúkni snehovú vločku z dlane
a praj si niečo nevídané.
Veď dnes je ten kúzelný čas,
keď šťastie a pohoda vládne v nás. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
23. dec 2012

Ahojte...
Aj ja Vám prajem krásne a pokojné Vianoce.

denisenko
23. dec 2012

ahojte maminky.... 😉 stromček stojí, koláčiky napečené...šalát tak napoly...... 😉

tak... krásne a hlavne pokojné vianočné sviatky prežité s tými, ktorých máme radi..... 🙂 😵 😵 😵

Láska je zvon z krehkej ocele,
nech Vám zvoní šťastné a veselé.
Nech Vám zvoní zvon lásky
nielen v čase vianočnom,
ale i po celý ďalší rok .....

leninka75
23. dec 2012

ahojte!! .....sneží, budú krásne biele vianoce!!! 😵

@denisenko..tie večery u vás doma mi strááášne pripomínajú tie naše 😀 😀 😀 😀 😀 😀

......konečne mám finiš 🙂 ......večer ešte stromček, zajtra kapustnica a kapor a je to 🙂 🙂 🙂

......krásne veršujete dievčatá!!!! 😵 😵 😵 ...ja skúsim len tak od srdca 😉

Prajem všetkým maminkám, tatinom a detičkám krásne vianoce, rodinnú pohodu, veľa lásky a detičkám radosť z darčekov!!!!!.... 😵 😵 😵 😵

denisenko
25. dec 2012

krásne vianočné ránko..... 🙂

jacka
25. dec 2012

@denisenko kráááásna fotočka.......že sa ti tak nevrhli na balíčky 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........................pochvál sa čo ti priniesol ježiško 😵 😵 😵

my sa chystám k strige 😝 😝 😝 .................teším sa domov 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. dec 2012

ahojte.......... 🙂 🙂

leninka75
26. dec 2012

ahojte!!! 🙂

@jacka..prežila si v zdraví??? 😕....nemáš nejakú perlu, čo dostali chlapci u strigy??? 😔 ....a čo doma, tešili sa z darčekov?.......čomu sa najviac potešili? 😵 😵 😵

@denisenko...nádherná fotka!! 😵..nejazdil hneď Nisko po byte?? 😀

leninka75
26. dec 2012

..moje vianočné princezničky

denisenko
26. dec 2012

ahojte... 😉
@leninka75 a že aké princezné...Lilka má náádherné šaty...ked tak nad tým uvažujem.......tá má teda poriadny šatník... 😉
@jacka ty sa pochvál, čo ti priniesol..teda okrem pozvánky k striguli.... 😀 😀 😀

my sme dnes boli u našich...maminka má narodeniny, sestrin Dávidko tiež...plus celorodinné rozbalovanie darčekov od všetkých pre všetkých.....katastrofa, tolko detí pokope.... 😝 😝 😝

leninka75
27. dec 2012

ahojte!! .............🙂..včera posledné rozbaľovanie darček, uf 😀 .........ale deti boli nadšené 😵 😵 😵

@denisenko...s tým šatníkom máš pravdu, ale je to len preto, že sestra ja maniačka na nakupovanie oblečka pre Kiku no a moje baby postupne dedia 😀 😀 😀 ...má to svoje výhody 😉

letty86
27. dec 2012

ahojte 😵

denisenko
27. dec 2012

@letty86 aká stručná.... 😕 😅

jacka
27. dec 2012

ahojte.................. 🙂 🙂 🙂

dakujem za darček 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
27. dec 2012

@leninka75 krásnučké sú.................aj si to chceli dať dole zo seba? 😵 😵 😵 😵 .........................darčeky sme my kupovali takže v pohode.... 😉 😉 .................................konečne doma...........teda ja to tu neznášam....ale toto je výnimočná chvíla 😀 😀 😀 😀

@denisenko ...........od kedy sedí na nočníku 😵 😵 😵 😵 ....................som ostal milo prekvapená 🙂 🙂 🙂 .................Denisko ti tam sedával?....lebo moj Maťko nočník nechcel ani vidieť....... 😝

jacka
28. dec 2012

ahojte 🙂 🙂

denisenko
28. dec 2012

Ahojte 😉 mam konečne spojazdnenú wifi,tak nikto nevidi,že zas zavislačim 😀
@jacka a čo pekne dostali?

leninka75
28. dec 2012

ahojte!! 🙂 .......

@jacka..lilka si vymenila sukňu lebo v tej širokej sa nevpratala pod stromček 😀 😀 😀...a Lolka vydržala celý večer 🙂...ako trampoška? 😉...pekne si to napísala, že to tam neznášaš, ale návraty od strigune potešia 😉....ozaj a čo u strigy, nejaký vtipný darček?? 😀

@denisenko....ako Simko a stromček?.... 🙂

denisenko
28. dec 2012

@leninka75 stromček ešte zazrakom stojí... Keby mohol,tak ho celý otrhá😀

jacka
28. dec 2012

@leninka75 dostala som babičkovskú nočnú košelu 😀 😀 😀 😀 .............inak som sa s nou vobec nebavila 😉 ......................trampoška.......super....len nie je velmi pre deti ☹ ....skor taká športová 😔 ...........................

@denisenko my sme kupili také bagre dva aj s prilbou..........kedže sme mali limit tak tým sme aj skončili...................a od švagra dostali boxerske rukavice a ten mech....či ako sa to volá 😀 😀 ............knižku a spoločenskú hru 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre