• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. januára 2017 
@denisenko ja ti mám pocit že čím sú väčší tým musím dávať na strom väčší pozor :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 inak mi tam fajn vytrovilo možem sa obžierať dalej :grinning: :grinning: :wink:

ešte dovarím a bežíme von.... :slight_smile: .........................škoda že sa nám sniežik topí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. dec 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko..aspoň vieš kto ti potom pomôže spratať stromček :slight_smile: :wink: :grinning:.....

@jacka .....to nejako skoro babičkovská košulka :sweat_smile: :sweat_smile: ........len papkaj, na trampoške vyskáčeš :slight_smile: .......u nás je taká ľadová škrupina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a stále prší :frowning2:
28. dec 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..a ďakujem za darček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dec 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..........asi ma chce pochovať :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................no ja ti neviem s tej trampolíny mi treba tak akurát cikať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: --............a ešte aj v boku ma pichá to nie je pre mna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................tu neprší........boli sme kuk kačičky.......celýýýýý mokrý prišli domkov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ale sniežik sa ešte drží :slight_smile: :slight_smile:
28. dec 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
kuk...... :slight_smile: :slight_smile:
28. dec 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..
Aj ja ďakujem za darčeky :wink:.
@jacka už som o tom počula,ze ženám sa chce na trampoline cikat.
28. dec 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...že pochovať :grinning: :grinning: :grinning: ............ja ti neviem s tým cikaním, asi je to indi vindi ako so všetkým....mne sa zatiaľ nikdy nechcelo cikať keď som skákala na trampoške :wink: .......už varíš či ešte dojedáte zvyšky?

@utka....hallo! :slight_smile:..už ste doma? ......
28. dec 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@leninka75 riadne parádnice tie tvoje babule :dizzy_face:

@jacka :grinning: babičkovská košulka :grinning: , nesfotíš?...počuj, to je darček 2v1....košela a antikoncepcia v jednom :grinning: :grinning: má to starká premyslenéééééé :grinning:
28. dec 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 a to len tak normálne tam hopsáš......alebo čo tam robíš?... :grinning: :grinning: :wink: ................varím .......fúúúúj kto by to jedol....zas rezne a rezne a nič viac............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt vyprážané....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............varila som koprovú polievku a cestoviny so syrovou omáčkou..............bezmäsitý den aj zajtra.....ak vydržíme bez slaniky a klobásky :wink: :wink: :wink:

@letty86 vidíš už viem kde je pes zakopaný............... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....s fotím.....ale musím tajne.....aby ma nik nevidel......akcia babička :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka len sa nám pekne odfoť, nech vidíme ten babičkin vkus-nevkus :grinning: ...a tá trampolína je pre chalanov, že :grinning:...teraz je aj nejaká pre žienky na cvičenie... my sme nad tým rozmýšlali, ale vikus skáče ako bláznivá a keby sa pridal matko...a navyše svokruša, že nieee...v telke dávali, že aké urazy, si na tom deti sposobili, tak sme to nechali tak

a dakovala za balíčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dec 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ale to my máme takú malu trampolínu pre jednu osobu.............a to som myslela že sa tam vyšťavia....ale eeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: baterky stále fungujú :grinning: :grinning: :grinning: ........................síce Maťulo mal zakázané kvoli kašlu......a ja tam hopsám s Peťkom.... :grinning: :grinning: :wink: ...............................striguna mala vždy vkus ..............neviem komu to darujem....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka tak na tej mozes aj cvičiť :wink: .. asi .viem, akú myslíš...v centre na nej deturence skákali
som rada, že si práve mne dala ako prvej príslub, že ked sa mi zapáči, bude moja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máš to u mna :sweat_smile: ....a niečimta nahnevala, že si sa s nou nebavila, či to len tak preventívne :wink:
28. dec 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 možeme aj cvičiť :wink: ......................mali ju v lidli...... :slight_smile: ......................ved to ja len zo srandy vidíš že to tam už nie je :wink: :grinning: :grinning: ...........................ja s nou preventívne.......tie je názory na život ako jej všetci na zemi idú na nervy nepotrebujem počúvať.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
28. dec 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka jaaaj, ten verejný príslub si nemusela mazať :grinning:
idem do hajan, dobú noc :dizzy_face:
28. dec 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 musela :slight_smile:.........náhodou by si sa chytila....čo potom :grinning: :grinning: :grinning: ................... :grinning: :grinning: .................dobrú noc.... :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dec 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojky...... :slight_smile: :slight_smile:
29. dec 2012 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko... :slight_smile: fuj...aký guľatý mesiac svietil celú noc.... :angry: :angry: :angry: :angry:
@jacka aj ja som zvedavá na foto.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .dáááj.............. :grinning: :grinning: :grinning: my sme od svokrovcov dostali spoločný darček s tatinkom.....rádio s CD a mp3.....vždy si púšťam cez internet, tak ma prekvapili..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a od našich hlinené pekáče....takže ja som s darčekmi celkom spokojná..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dec 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!! :slight_smile: ..konečne slniečko :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........a parádny mrázik :slight_smile:

@jacka ..jaaj na trampoške všeličo robím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...aj to čo by som nemusela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........isto budeš kočka v tej košulke :grinning: :grinning: :grinning: ..už sa teším :wink: .....na varenie som sa pýtala, lebo aj ja už meliem z posledného pri kapustnici a vyprážonom kadečom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......dnes som urobila gulášovú polievku a cestoviny :dizzy_face:

@denisenko ..zle ste spinkali?? :frowning2: ......to ste dostali super darčeky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..nisko už skúšal "bajk"? :grinning:
29. dec 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...chcem sa ťa opýtať moja pekná, aké šuhajdy si to nakoniec robila?.....tie so salkom či s ľadovými kaštanmi?......mama mi dala zopár a Lilka sa ich nevie dojesť a už sú len posledné dva, tak som rozmýšľala, že by som jej urobila, len nieviem ktoré.....
29. dec 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...trefa...100 bodov.... :angry: ..velmi zle sme spali...a nakoniec ho ráno musel ísť tatťík kočíkovať, lebo len plakal :frowning2: ale teraz už dve hodinky spí....klop,klop,klop..... :slight_smile: ...jáááj, sladkosti a koláčiky....Deniskovi to tento rok nejako ide.... :slight_smile: ...ja som si dnes navarila zeleninovú polievku s haluškami a grilovaná ryba s hranolkami...Deniskovi špeciálne rajčinovú polievku a parené buchty...a Simonko cestoviny s rajčinami a mrkvou.... :wink:
29. dec 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....brr v takej zime boli chlapi vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale zasa keď to mladému pomohlo :wink: ...........fíha u vás sa varí každému na želanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a tatík si čo rozkázal? :slight_smile:
29. dec 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
letty86..ahoooooj!! :slight_smile:
29. dec 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 že brrr...ja som bola ešte skor v obchode...už mi chýbal čerstvý vzduch.... :wink: ....a je tak kráááásne.... :wink:
29. dec 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 vidííííím ťa :wink:
29. dec 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte
@denisenko aj my sme zle spali, dokonca aj ja :frowning2:
@leninka75 to čo to stváraš na trampoške, pochvál sa :grinning: nech sa inšpirujem, ke ju budem mať, nech len sucho neskáčem :sweat_smile:
@jacka kde si nám zmizla?
29. dec 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko
@leninka75 odhalili ste maaaaa :sweat_smile:
29. dec 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....ranní ptáče dál doskáče? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........my sme sa boli prevetrať včera večer :dizzy_face: ....to bolo najskôr frfotaniaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a musím ísť?....a mne sa nechce!!...a prečo nejdeme autom? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: ...a nakoniec sme sa z prechádzky vracali so spevom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........
..veru krásne je dnes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...však konečne, už mi chýbalo :sunglasses: :sunglasses: ........
29. dec 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ......to vieš keď sme tam tri baby naraz, tak nie je blázneniu konca kraja :grinning: :grinning: ......ale doteraz somsa nenaučila vyskočiť, spadnúť na zadok s vystretými nohami a po odraze zasa vyskočiť...Lilka je v tom majster :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......také, že kotrmelce sú úplne bežné..kadejaké skoky s vykopávaním, s vystretými nohami...a čo ja viem čo ešte všetko ....tam sa dá robiť čo ťa napadne :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
29. dec 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 vy ste aké akčné baby :dizzy_face:
matko len nedávno dobral atb, v utorok a zas kasle a soplí a aj vikus má soplíky...na nervy :angry:
29. dec 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok