• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. mája 2017 
@letty86 ...fuha, to zasa choroba :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........žeby nebol doliečený?....alebo nemal dobré atb.......ja som nespomínala, že sme v piatok pred sviatkami boli s Lilkou na ORL?......už skoro mesiac bola nejaká zahuhňaná, v noci kašlala a prehĺtala akože jej niečo zateká, tak mi to nedalo, objednala som nás a že zápal prínosových dutín :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........Lilka inak nevyzerá chorá, ani teplotu nemala len ten nosík zahuhňaný....ale už je dobre, ešte doberieme atb a dúfam, že bude pokoj :slight_smile: ........
29. dec 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ideme medzi ľud :grinning: :grinning: :grinning: ..smer kaufland :grinning: :wink:
29. dec 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...aj my sme boli "medzi ľudmi"....v Tescu....ale len ja so Simčom....tatinko s Deniskom šli do Čičman...lyžovať...tak som zvedavá, aký prídu.... :sweat_smile:
29. dec 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moji dvaja princovia na vrannom koni...... :grinning:
29. dec 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 toto isté má Viki. Bola som rada,keď nám dr.na ORL povedala,že je OK a nemusí ďalej brať ATB.To bolo vo štvrtok. V piatok trochu kychal,v sobotu zase soplil a zacal kaslat. Na Štedrý deň bol s ním muž na pohotovosti,total zapálené oči. Teraz sú už oči ok,ale stále huhne a hrozné kašle :frowning2:.
29. dec 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krása s tými chorobami ....toto fakt nemá konca kraja................. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
29. dec 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko podarený sú......aký rovnaký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................aj my máme kohutika........len teraz je vonku nezmestil by sa ked je stromček..............ááále možno by sa aj zmestil ale deti nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 moja tu som........len som aj vonku s nimi ......aj sme na povinnej návšteve :wink: :grinning: :grinning: boli...............teraz už okupaný spinkaju a ja mám pokoj :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: ..................a včera som zistila že do školky nepoju v pondelok ale utorok...............to by bol šok keby som ich nachystala v pondelok..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..................
29. dec 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 moja pekná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ako si ma pekne oslovila......čo potrebuješ rada pomožem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................no k veci....ja som robila mix z dvoch receptov..........čoko a ladové gaštany....a plnka zo salka............... :slight_smile: .............ale nejak zmizli neviem kam..........do koho bruška sa schovali netuším :pensive: :slight_smile: .....................................no povedz mi ty teraz moja pekná čo to všetko robíš na tramoplíne............aj to čo by si nemusela..........toto som velmi zvedavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................ako dlho na nej hopsáš?............mna normálne bolia lýtka................asi som súca len do postele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a na gauč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka vy sa ako máte?...........aj ste boli niekde sánkovať?........či radšej nie kvoli Vikimu?.............. :frowning2:
29. dec 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trošku radosti.... :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dec 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
vidno že v telke nič nejde......tak som popridávala fotočky......kuknite :slight_smile:
29. dec 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobrú noc..... :slight_smile: :slight_smile:
29. dec 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.................. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. dec 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka neboli sme nikde :frowning2:... Som zúfalá...čo mu mám dať proti tomu kašľu?
30. dec 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
my sme dnes mali návštevu...bola pre mna, ale tie moje pampušiky si jju normálne privlastnili :grinning: to tak stále dopadne :grinning: prišla moja dobrá kamarátka, ktorá chodieva na Vianoce z Anglicka domov, tak sa vytešíme jedna z druhej na krátku chvílku :pensive:

@jacka ty si aké parádne fotky podávala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som všetkými potešená, ale tú druhú, čo si dala tu, kde si píšeme...tá s tým slnkom...no prekrásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tie kotrmelcové nemajú chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zajtra odchádzame k svokruške....tak vám žienky prajem krásny Silvester a nech je pre vás rok 2013 čo najkraší :slight_smile: :dizzy_face:
30. dec 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .........
..akurát som dozmývala podlahy..opäť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Lilka behá v takých ponožkách čo majú na spodku tie protišmykové gumičky a furt som nevedela prečo sa nám tu tak šmýka, ale zistila som :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka ....fíha to máte divné zasa s tým kašľom :confused: .....pôjdeš ešte k Dr.?......teraz ste doma v BA?....

@denisenko..teraz už len stačí zohnať nejaké princezné a zazvonil zvonec a rozprávke je koniec :slight_smile: :slight_smile:

@letty86 ..si sa hrala na 5. koleso na voze? :wink: ..........ďakujem za prianie :dizzy_face: ..aj tebe prajem nádherný rok 2013 a hlavne nech naši štuplíkovia zvládnu škôlku..toho sa najviac bojím ako to bude :frowning2:

@jacka ..počuj moja pekná čo je pravda je pravda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......a ja len pravdu hovorím :wink: ........vieš, že aj ja som nakoniec urobila mix dvoch receptov na tie šuhajdy :grinning: :grinning:....ľadové kaštany + mliečna čo + horká čoko a orechová plnka, len som dala trošken viac rumu :dizzy_face: :dizzy_face:...aspoň teraz budem na 100% vedieť z čoho je Liluša vychechtaná :grinning: :grinning: :grinning: ......
31. dec 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..inak predstavujem si ťa ako v pondelok stojíš pred zavretou škôlku s oboma chlapcami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........vieš čo o tej trampoške až po 22. hodine :grinning: :grinning: :grinning: ........ale poviem ti, že lýka bolia aj mňa a skáčem koľko vydržím.........
31. dec 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..nádherné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...super zábery sa ti podarili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..tuším už silvestrujete :grinning: :grinning: :grinning: ...tak vám všetkým prajem veselý silvester a šťatný a hlavne zdravý celý nadchádzajúci rok 2013!!....."na zdarovie devušky!!!!" :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......a nezabudnite....do dnaaaaaaaaaaaa!!!! :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
31. dec 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dakujem....aspon fotiť viem... :grinning: :grinning:

veselého silvestra..................a všetko najlepšie do nového roku.......aby sme boli stále spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@leninka75 do dna :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Krásneho Silvestra prajem

My sme od rána na cestách.Zo ZV sme šli do BA na pohotovosť k nášmu super doktorovi.A teraz ideme nazad do ZV. Viki dostal Pleumolysin,Dithiaden a kortikoid Medrol.Našťastie nie ATB.Aj na krcnom sme boli.A urobili mu aj vyter z hrdla a nosa. Tak uzivajte si Silvester.
31. dec 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásny a šťastný celý rok 2013 !
1. jan 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tak už aj teplotujeme :frowning2:
1. jan 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte v novom roku!! :slight_smile: ..začal nám nááádherným počasíčkom :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: ..dúfam, že to bude platiť "ako na nový rok tak po celý rok" :slight_smile:.......ako ste silvestrovali? ......my sme mali návštevu, neskutočne nám letel čas ale bolo fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka.....krásne si to napísala, že aby sme boli stále spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@utka ....to mi je ľúto, že ste zasa chorý :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....rýchlo sa vyzdravte.....a nebolo by lepšie Vikimu v kľude v BA?....
1. jan 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....

aj ja prajem všetko dobré........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................
@leninka75 to by bolo pre teba..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...a ešte teplúčko a je to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. jan 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka rýchlo sa vyliečte........dúfam že toto nebude platiť po celý rok :pensive: :pensive:
1. jan 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 však aj tu má kľud...Sme tu my traja a svokrovci.Leží v posteli,pozerá tv...
@jacka dúfam,že to nebude platiť...
1. jan 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja by som veru s chorým nešla nazad........ :frowning2: sa ti divým že ste šli........ved naj....by mu bolo doma ... :wink: :wink: :wink: :wink: .................................dúfajme že nebude :wink:
1. jan 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to si ty...
1. jan 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok