Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2013

pekne ste sa rozpísali....žienky 🙂 🙂 🙂 -......

jacka
4. jan 2013

@denisenko nie....ešte sme sa boli bobovať......ale prišli sme mokrý...... ☹ .....tu je ešte sneh.............ale nesiem byť teplo....ak bude aj zajtra tak sme skončili.... 😔

denisenko
4. jan 2013

@jacka u vás aspon dnes..u nás už nič..... 😠 a mokrý chodíme aj my...z tých mlák.... 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2013

@denisenko ved už dávno neboli chorí že 😀 😝 ...........................som rada že je ešte sniežik......ale tá voda ....to je radosti menej 😝

utka
4. jan 2013

Ahojte. Takže Viki má odbery z krvičky negatívne. Akurát má bacila v nose, tak dostal ATB, ale vraj 8.1: môže ísť do školy. Vraj už len doliečujeme. No uvidíme.
A na 3D UZV všetko OK, ale bolo to ešte skoro. Dobre by bolo tak za 2-3 týždne. Nevadí...

letty86
5. jan 2013

ahojte 😉
už sme doma 😵

utka
5. jan 2013

@letty86 ahojky... Ako bolo?

utka
6. jan 2013

Ahojte...
Kde ste všetky? Riadne víkendujete 😉...

letty86
6. jan 2013

ahojte
@utka bolo fajn, stihli sme pár návštev, len počasie mohlo byť krajšie...sneh nikde 😖
veru, dnes sa tu víkenduje vo velkom....u nás je tatik v práci, vikuska u babky a my s matkom 😵

jacka
6. jan 2013

ahojte.....

@utka a my sme boli na Královej.......a dnes na pustom.......len sme sa skoro zabili...cesta samučký lad.... 😝 ........zajtra k dr. a na logo......poobede neviem posledný prázdninový den niečo vymyslieť 😉
@letty86 tebe nie je smutno?.... 😉 či je lepšie ked sú od seba 😉 😉 😵 😵

denisenko
6. jan 2013

ahojte... 😉 ja som dneska "slamenná vdova" 🙂 tatinko šiel do IT ale ved v utorok už bude zas tu.... 😵 😵 😵 tak ma zamestnávajú celý den drobci...... 🙂 včera som ešte bola kuky kuk v žiline na výpredajoch, lebo neviem ako sa to stalo, ale Deniskovi sa asi zmenšili veci...zas narástol...lenže....výpredaje síce sú, ale v jeho velkosti ani prd..... 😔 😔 😔 aspon som kúpila Simčovi zimnú bundičku, lebo tá čo má, je mu úzka...bruško moje veliké..... 😅 😅 😅 😅 😅 a potom som 2 hodiny bola s mojou polovičkou na parkovisku, urobil mi garáže a učil ma cúvať...ten má nervy asi z ocele.... zlatý bol, aj ma pochválil, aj ked viem, že nemal... 😀 😀 😀 😀 😀
@letty86 u vás býva Vikui tuším nejako častejšie u babky, či sa mi to zdá? 😕 😕 😕
@utka peknééééé fotky.....kedy pojdeš zas na 3D?
@jacka vy ste mali pekný víkend... 🙂 my sme boli len v kostole a v Tescu a Denisko stihol 5krát spadnúť a nakoniec do mláky takže chodil s mokrým zadkom....... 😝 😝 😝 😝 😝
@leninka75 ešte stále nezvestná???? 😕

denisenko
6. jan 2013

...idem zas od vás.....Denisko vykrikuje z postele:...... mamíííí, pod sa so mnou pomojkať..... 😵 😵 😵 ...dobrú nocku 😵

jacka
6. jan 2013

@denisenko aj Maťko mal dnes taký večer...... 😵 😵 ...............dobrú noc... 🙂

utka
6. jan 2013

Ahojte...
@jacka tak ste mali super víkend.
@denisenko na ďalšie 3D idem 12.3. To budem v cca 23. týždni.

denisenko
7. jan 2013

Dobré ránko 🙂

leninka75
7. jan 2013

ahojte! 🙂 ......včera nám trošku nasnežilo, akurát čo schovalo ten ľad, ale Lilke na skúšanie lyžovania to stačí 🙂

@denisenko ..15 ečiek na hodinu je dosť moc 😝 😝 😠 😠 😠 .........prečo išiel Peťo do IT? 😕 ..zlatý je, že má takú trpezlivosť 😵 😵 😵 ...ale zasa tebe to už určite ide dobre 😉 .......kedy ideš zasa do autoškoly?......vieš čo tie výpredaje 😝 ...ja mám pocit, že navešali vysačky s prehnanými cenami, ku tomu, že zľava a aj tak je to ešte stále moc 😝 😝 😝

@jacka ..prečo ste u Dr? 😕 😕 😕 .........veru posledný deň prázdnin ☹ , nejako rýchlo to ubehlo ☹......ale divím sa, že Lilka sa už teší do školy 😅 😅

@utka ...aké je to iné to 3D sono 🙂 ...to máš ako štandardné vyšetrenie, či si za to doplácaš?......foťák už máš naštudovaný? 😉

@letty86......dnes ste doma už v plnej zostave? 🙂

utka
7. jan 2013

Ahojte...
@leninka75 za 3D som si platila. To som nebola u môjho gyndoša. Foták už ako tak ovládam 😉.

denisenko
7. jan 2013

@leninka75 ....veru 15e je až moc..... 😝 😝 😝 😝

utka
7. jan 2013

Ahojte...
Na hematológii dnes nič moc, ale nie je to až také tragické.
A na gynekológii všetko v poriadku. Bábo má 6,2cm. Som presne 13+0tt. NT nameral 2,2 /na 3D v piatok to bolo 1,5/. Vraj to vyzerá na chlapca, ale to mi napísal s otáznikom. Bol so mnou aj manžel aj Viki a keď vošli dnu, bábo akurát zakývalo, tak sme sa vytešovali 😉. Ale mala som vyšší tlak-140/95. Mám si dávať Magnézium ráno a večer, 3x za deň merať tlak a v piatok tam mám zavolať, že čo a ako. Ak nič, tak v pohode a ak bude vyšší, budeme to potom riešiť.

letty86
7. jan 2013

ahojte 😉

@denisenko nemýliš sa, vikus tam chodieva na víkendy, mamka je doma, tak sa jej plne venuje...Peto isto neprehána, ked ta tak chváli 😉...ten moj manžel by mi to hned natrel...má mnoho dobrých vlastností, ale diplomat velký nie je 😝 😅
@jacka volame si, tak nám to rýchlo zbehne, teraz tam bola od soboty , ked sme prisli od svokry a dnes je už doma
@utka som zvedavá, či sa pridás k jacke a deni, alebo ku mne 😉 lenka má baby, tam to už nedáš 😀 ....ináč, ked si na teba spomeniem, vždy sa mi vynorí Zuzanka 😵 ...neviem, prečo, dcérke by si nedala meno po sebe?

@leninka75 lilka poctivo trénuje?

denisenko
7. jan 2013

@letty86 začneme tipovať??? 😀 😀 😀 😀

letty86
7. jan 2013

@denisenko 😀 ja kazdému v poslednej dobe tipujem babu, čo ti poviem 😀 a vychádza to tak 50na 50 😀 ...aj tebe a leninke som povedala, že baba...a vidíš, 50% úspešnosť 😀

denisenko
7. jan 2013

@letty86 tak vidíš....Ty daj babu, ja chlapa....jedna z nás sa trafí....... 😵 😵 😵 😵

letty86
7. jan 2013

@denisenko o.k, ked som aj meno vybrala 😵

denisenko
7. jan 2013

@letty86 ....tak zas ty si popredu.... 😀 😀 😀 😀

letty86
7. jan 2013

@denisenko 😀 😀 😀 tiež mi je to divné 😀 😀

denisenko
7. jan 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
7. jan 2013

@letty86 nie, po sebe by som meno nedala. My sme s manželom za Lucku, Viki za Lenku. A chlapčenské my nemáme a Viki má Lukáška...

letty86
7. jan 2013

@utka 😵 pekné 😵

jacka
7. jan 2013

@denisenko
@letty86 ja z vás nemožem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre