• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka ....sa nerob, daj aj ty...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja jej prajem dievčatko ak chce :wink:
ale tipuje že sa pridá ku nám :slight_smile: :wink:
7. jan 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: može byť...... :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ved to...keby sa dalo rozhodnúť ako v obchode....aj tak neviem, čo by som si vybrala.... :slight_smile:
7. jan 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja viem......ja by som nemenila.....a brala by som z vákladu aj tretieho :grinning: :grinning: :wink:
7. jan 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko kde si zas zmizla?.... :slight_smile:
7. jan 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak zmiznem aj ja :grinning: :wink:
dobrú noc.... :dizzy_face:
7. jan 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..nemizni..ja som túúúú..... :grinning: :grinning: :grinning: aj ja by som, isto zas šla do regálu s fešákmi...... :wink: :wink: :wink:
7. jan 2013 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak pobosoruj aj ty :wink:...čakám na tipy...
7. jan 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú nocku...idem aj ja....niekto tu zalomil na nočný spánok už o 5-tej, tak si ani nejdem predstavovať, že o kolkej bude vyspatý..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!....... :wink: ...brrrr aký mrazisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......

@utka.....ja som jednoznačne za Lenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:........

@letty86...veru teraz netrénuje :frowning2:......včera sa aj dalo ale tatino nám už bol v práci a ja Lilke neviem dávať rady keďže nelyžujem :frowning2:...........
8. jan 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..ozaj ako ste zvládali prvý deň po prázdninách v škole a v škôlke?
8. jan 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Viki večer nevedel zaspať. Bol nervozny pred školou. A stále hovoril, že nechce ísť do školy. Ráno ledva vstal, ale keď sa prebral, napapal a tak, tak už bolo dobre. Zaniesť ho bol muž, ale vraj dobre.
@leninka75 prečo asi Lenka :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ...Viki bol koľko doma?..hádam aj mesiac, nie?....však oni nám do toho zasa nabehnú :slight_smile: ......to vieš s malým Peťkom oslavujeme spolu narodky a s malou Lenkou by sme spolu oslavovali meniny :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..a ty nič, ani kuk?? :wink: :confused:
8. jan 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Viki bol pred prázdninami 3 týždne. Takže spolu 5 týždňov.
8. jan 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..........

@leninka75 kuk........................už nemáme stromček :frowning2: :cry:

@utka aj moji boli mesiac doma a tešili sa do školky.....uvidíme zajtra :grinning: :grinning:
8. jan 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka tak super, keď sa tešili...však aj Vikimu je určite dobre v škole medzi kamošmi.
8. jan 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.... :slight_smile:
@leninka75 no..Denisko do školy....ráno sa mu moc nechcelo, ale nepovedal, že nejde..... :grinning: :grinning: :grinning: .. akurát ráno nabehol do spálne, sme si kecali so Simčom...a Denisko si myslel, že už je tatinko doma....ostal trošku zarazený, ale našťastie kým odišiel do školy, tatinko prišiel.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....aj som tak rozmýšlala, že neviem, ako by som si zas zvykala, keby mal ísť preč na dlho.... :confounded:
@jacka ja som spratala stromček včera.....a zistila som, že nejako nám z neho zázrakom pomizli salonky a čokoládky...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka práve pozerám, že ti preskočilo....týýžden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a už sa ti to odsýpa... :dizzy_face: :dizzy_face:

som včera zistila, že aj moja sesternica je tehulka, taká čerstvá, tak sa teším, že zas bude bábätko...švagriná čaká koncom februára, ona asi v auguste...juj, ja tie malé detičky možem vždy......také ťuťťuťu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko veru, preskočilo mi :wink:. Dnes som 13+1tt.
8. jan 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte
@leninka75 viki išla do skoly v pohode, len večer nevedela zaspať, tak sa jej nechcelo velmi vstavat
8. jan 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jáááj, mamky...idem sa sťažovať........ :angry: :angry: :angry: :angry: dneska ráno prišiel tatinko z IT .....a už zas je preč...no na porazenie..... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....prečo nemože fungovať to, čo kedysi???? ráno o 6.00 začne...o 14.00 padla a hotovo????, :pensive: :pensive: :pensive: ....Denisko šiel s plačom spinkať...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
8. jan 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko lebo je hnusná doba................ :angry: :frowning2: ............... :cry: ................lutujem vás :frowning2: :frowning2: .....................len nech neplačká :frowning2: :frowning2: ..........a šiel daleko.................aj moj pojde.. asi na tri týždne do BA....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........................tebe je ako?
8. jan 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko hmmm, to vám nezávidím :frowning2:. Máte to ťažké. Chúďatko Nisko :frowning2:.
@jacka máš, pravdu, doba je hnusná :frowning2:.
Ja som ešte teraz večer trhala Vikimu zúbok...
8. jan 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...........

@utka ....ja som Maťulovi vytiala šiesty........už len čakám key tie horné začnú konečne rásť,............má tak super prievan :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

to som ani netušila že v školke budú len jeden den...........Maťulo mi v noci zvracal.......o tretej som sa veru nenudila.....teraz periem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: .................ma nervy.... :frowning2:
9. jan 2013 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! .....

..no tak moja slečinka do školy v pohode, ale hučala potom v družine :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........a večer mi hovorí "mami len tak sa ťa opýtam...kedy budú ďalšie prázdniny?"......teraz neviem či s ana ne teší,, alebo nechce aby boli :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka
@denisenko ..jaaaaj tak to mi ešte veselo vysvecujeme stromčekom a všetkým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...u nás čokoládky miznú z košíka pod stromčekom :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
9. jan 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..Peťo bol IT tam čo ste žili?.....a teraz išiel pracovne s kamiónom?........nezávidím vám, je to na figu keď sú naši drahí dlho preč :frowning2: :frowning2:

@jacka ..muža budeš mať v kuse preč či sem tam príde?........ako teraz Maťko?....Peťko v pohode?
9. jan 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 .............si tipnem...nechce prázdniny :grinning: :grinning: :grinning: ................. :wink: ....................................vieš čo to fakt netuším či na víkend príde :unamused: .................................Maťko ležká.........uvarila repíkový čajík.......udivím ako mu bude.......ráno mal hnačku tak som dala čierne uhlie............hádam už lepšie.........teraz som v rozpakoch či ísť s ním von alebo nie......ale skor nie..................................a Lolke nechýba Lilka ked je v škole?
9. jan 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .... :grinning: :grinning: :grinning: .....hej, tiež som si myslela, že to bude tak len som chcela počuť čo ty na to :wink: ......Peťko je v škôlke?.....nechaj Maťka oddychovať :wink:..........kedy si rušila stromček?.....večer bez detí či s nimi?....
9. jan 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok