Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
7. jan 2013

@jacka ....sa nerob, daj aj ty...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. jan 2013

@denisenko ja jej prajem dievčatko ak chce 😉
ale tipuje že sa pridá ku nám 🙂 😉

jacka
7. jan 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 može byť...... 😀 😀 😀

denisenko
7. jan 2013

@jacka ...ved to...keby sa dalo rozhodnúť ako v obchode....aj tak neviem, čo by som si vybrala.... 🙂

jacka
7. jan 2013

@denisenko ja viem......ja by som nemenila.....a brala by som z vákladu aj tretieho 😀 😀 😉

jacka
7. jan 2013

@denisenko kde si zas zmizla?.... 🙂

jacka
7. jan 2013

@denisenko tak zmiznem aj ja 😀 😉
dobrú noc.... 😵

denisenko
7. jan 2013

@jacka ..nemizni..ja som túúúú..... 😀 😀 😀 aj ja by som, isto zas šla do regálu s fešákmi...... 😉 😉 😉

utka
7. jan 2013

@jacka tak pobosoruj aj ty 😉...čakám na tipy...

denisenko
7. jan 2013

dobrú nocku...idem aj ja....niekto tu zalomil na nočný spánok už o 5-tej, tak si ani nejdem predstavovať, že o kolkej bude vyspatý..... 😝 😝 😝 😝

leninka75
8. jan 2013

ahojte!!!....... 😉 ...brrrr aký mrazisko 😝 😝 😝 ......

@utka.....ja som jednoznačne za Lenku 😀 😀 😀 😀 😀 😀........

@letty86...veru teraz netrénuje ☹......včera sa aj dalo ale tatino nám už bol v práci a ja Lilke neviem dávať rady keďže nelyžujem ☹...........

leninka75
8. jan 2013

..ozaj ako ste zvládali prvý deň po prázdninách v škole a v škôlke?

utka
8. jan 2013

Ahojte...
Viki večer nevedel zaspať. Bol nervozny pred školou. A stále hovoril, že nechce ísť do školy. Ráno ledva vstal, ale keď sa prebral, napapal a tak, tak už bolo dobre. Zaniesť ho bol muž, ale vraj dobre.
@leninka75 prečo asi Lenka 😀 😀 😀

leninka75
8. jan 2013

@utka ...Viki bol koľko doma?..hádam aj mesiac, nie?....však oni nám do toho zasa nabehnú 🙂 ......to vieš s malým Peťkom oslavujeme spolu narodky a s malou Lenkou by sme spolu oslavovali meniny 🙂 🙂

leninka75
8. jan 2013

@jacka ..a ty nič, ani kuk?? 😉 😕

utka
8. jan 2013

@leninka75 Viki bol pred prázdninami 3 týždne. Takže spolu 5 týždňov.

jacka
8. jan 2013

ahojte..........

@leninka75 kuk........................už nemáme stromček ☹ 😢

@utka aj moji boli mesiac doma a tešili sa do školky.....uvidíme zajtra 😀 😀

utka
8. jan 2013

@jacka tak super, keď sa tešili...však aj Vikimu je určite dobre v škole medzi kamošmi.

denisenko
8. jan 2013

ahojte.... 🙂
@leninka75 no..Denisko do školy....ráno sa mu moc nechcelo, ale nepovedal, že nejde..... 😀 😀 😀 .. akurát ráno nabehol do spálne, sme si kecali so Simčom...a Denisko si myslel, že už je tatinko doma....ostal trošku zarazený, ale našťastie kým odišiel do školy, tatinko prišiel.... 😵 😵 😵 ....aj som tak rozmýšlala, že neviem, ako by som si zas zvykala, keby mal ísť preč na dlho.... 😖
@jacka ja som spratala stromček včera.....a zistila som, že nejako nám z neho zázrakom pomizli salonky a čokoládky...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@utka práve pozerám, že ti preskočilo....týýžden 😀 😀 😀 😀 😀 ...a už sa ti to odsýpa... 😵 😵

som včera zistila, že aj moja sesternica je tehulka, taká čerstvá, tak sa teším, že zas bude bábätko...švagriná čaká koncom februára, ona asi v auguste...juj, ja tie malé detičky možem vždy......také ťuťťuťu 😵 😵 😵

utka
8. jan 2013

@denisenko veru, preskočilo mi 😉. Dnes som 13+1tt.

letty86
8. jan 2013

ahojte
@leninka75 viki išla do skoly v pohode, len večer nevedela zaspať, tak sa jej nechcelo velmi vstavat

denisenko
8. jan 2013

jáááj, mamky...idem sa sťažovať........ 😠 😠 😠 😠 dneska ráno prišiel tatinko z IT .....a už zas je preč...no na porazenie..... 😠 😠 😠 😝 ....prečo nemože fungovať to, čo kedysi???? ráno o 6.00 začne...o 14.00 padla a hotovo????, 😔 😔 😔 ....Denisko šiel s plačom spinkať...... 😔 😔 😔 😔

jacka
8. jan 2013

@denisenko lebo je hnusná doba................ 😠 ☹ ............... 😢 ................lutujem vás ☹ ☹ .....................len nech neplačká ☹ ☹ ..........a šiel daleko.................aj moj pojde.. asi na tri týždne do BA....... 😝 ..........................tebe je ako?

utka
8. jan 2013

@denisenko hmmm, to vám nezávidím ☹. Máte to ťažké. Chúďatko Nisko ☹.
@jacka máš, pravdu, doba je hnusná ☹.
Ja som ešte teraz večer trhala Vikimu zúbok...

jacka
9. jan 2013

ahojte...........

@utka ....ja som Maťulovi vytiala šiesty........už len čakám key tie horné začnú konečne rásť,............má tak super prievan 😝 😝 😀 😀

to som ani netušila že v školke budú len jeden den...........Maťulo mi v noci zvracal.......o tretej som sa veru nenudila.....teraz periem 😝 ☹ .................ma nervy.... ☹

leninka75
9. jan 2013

ahojte! .....

..no tak moja slečinka do školy v pohode, ale hučala potom v družine 😝 😝 😝 ..........a večer mi hovorí "mami len tak sa ťa opýtam...kedy budú ďalšie prázdniny?"......teraz neviem či s ana ne teší,, alebo nechce aby boli 😀 😀 😀

leninka75
9. jan 2013

@jacka
@denisenko ..jaaaaj tak to mi ešte veselo vysvecujeme stromčekom a všetkým 😵 😵 😵 😵 ...u nás čokoládky miznú z košíka pod stromčekom 🙂 🙂 😉 😉

leninka75
9. jan 2013

@denisenko ..Peťo bol IT tam čo ste žili?.....a teraz išiel pracovne s kamiónom?........nezávidím vám, je to na figu keď sú naši drahí dlho preč ☹ ☹

@jacka ..muža budeš mať v kuse preč či sem tam príde?........ako teraz Maťko?....Peťko v pohode?

jacka
9. jan 2013

@leninka75 .............si tipnem...nechce prázdniny 😀 😀 😀 ................. 😉 ....................................vieš čo to fakt netuším či na víkend príde 😒 .................................Maťko ležká.........uvarila repíkový čajík.......udivím ako mu bude.......ráno mal hnačku tak som dala čierne uhlie............hádam už lepšie.........teraz som v rozpakoch či ísť s ním von alebo nie......ale skor nie..................................a Lolke nechýba Lilka ked je v škole?

leninka75
9. jan 2013

@jacka .... 😀 😀 😀 .....hej, tiež som si myslela, že to bude tak len som chcela počuť čo ty na to 😉 ......Peťko je v škôlke?.....nechaj Maťka oddychovať 😉..........kedy si rušila stromček?.....večer bez detí či s nimi?....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre