• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@letty86 a s tým novým rokom...ani mna to nenapadlo...som myslela, že či ste minulú zimu ešte nesánkovali..... :grinning:
9. jan 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko minulú zimu sme sa vozili na saniach, to si pamatám :dizzy_face: , ale či sme sa spúštali, asi áno...boze, ta skleroza :grinning:
9. jan 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem, dobrúúúú noc
9. jan 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dobrú...aj ja už pomaly idem...v poslednej dobe som fakt vééélmi unavená..... :confused: :pensive:
9. jan 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som dnes bola na výjazde s kamoškami. Od 18:30 a prišla som domov o 22:00. Konečne sme pokecali :wink:.
Tak dobrú noc.
9. jan 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte!!........nemohli by byť ešte vianoce?? :dizzy_face: .......neskutočne tu sneží, všetko biele ako v rozprávke :dizzy_face: ...len šoféri fajne nadávajú, lebo u nás cestári čakajú kým príde jar a sneh sa roztopí :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko ...super fotka!!! :slight_smile: :slight_smile: ..veru aj u nás je to tak, že sa vždy peniažky nájdu ak ide o deti :slight_smile: ...včera tiež Lilka doniesla, že idú mať pasovačku prvákov a z toho DVD a tiež nejaké foto spoločné a v triede jednotlivo, som zvedavá.........a to čo s tými žalúziami? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...Simkovi sa už nepáčia??.... :wink:

@jacka...ako sa máte?.......aká bola noc?..... :confused:

@utka ...to asi všetkým deťom pošibkáva keď sú dlhšie doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........si mala fajn relax večer :slight_smile:

@letty86 ...a čože sa slečinka ofukuje? :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: .......žeby moc pohybu na raz?!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobré ránko... :slight_smile:
10. jan 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
klasika ako každé ráno....nakrmim dieťa, dám ho do postielky a v klude idem variť obed.....ale tuším mi zlaté časy skončili......myslíte, že zaspí????
10. jan 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko .........veru máš dobrého tušáka :wink: ........nezaspííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........čo varíš? :dizzy_face:
10. jan 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

kuk..... :slight_smile:
10. jan 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 veru kráááásne sneží..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................noc....o jednej a o pol 4tej sme boli kakať.... :pensive: .........jedol ...MUSEL....smectu......lebo chcel ísť do školky.....aj šiel.......len neviem či som urobila dobre... :pensive: .........ale ved idem zachvílu pre neho........nich :slight_smile: ....................vám sa chcelo do školy?...
10. jan 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no čo zaspinkal drobec? :dizzy_face: :wink: ............................keby bola jar tak si myslím že ide na mna jarná únava.-.......inak som na tom podobne.-..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 rajčinovú polievku a Deniskovi palacinky....nám s tatinkom cestoviny so syrovou omáčkou a slaninkou.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....po 50-tom raze čo som ho bola zložiť dolu,tak zaspal..... :grinning: :grinning: :grinning: a ja som tiež musela hodioť šlofíka...aj včera doobeda...aj dnes....fakt neviem, čo sa deje...... :confused: :confused: :confused: :confused:
@jacka .....do školky???...aj vrackal?......chuda malé....nemohlo to byť z jedla???....ja len, že či sa mu náhodou nepodarilo zjesť čosi dobre lepkové...... :frowning2: :frowning2: ....inak, mna ráno čakal Denisko v izbičke, sedel smutne na posteli a bol výnimočne ticho...až som sa zľakla, že čo sa deje.....a on že: mami, ja nechcem ísť do školy....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....ved zachvílu je tu víkend, tak som mu nasľubovala, že pojde s tatinkom lyžovať, tak sa nejako dal presvedčiť.....vobec neviem, čo sa mu stalo....žeby fakt ta jarná únava????
10. jan 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dobré ránko..... :grinning: :grinning: :grinning: ...bolí ma hlava..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vraj sa doma nudí a tam má kamošov..........sa nečudujem doma bol mesiac.... :frowning2: ............kakal ....negrckl...........ja neviem ....kupila som mu nanuk v lidli.......že bez LEPKu tak ja neviem či to to ...alebo cencúl :angry: ...........ti vravím psychiatria....... zajtra nechám doma.....teda ich..... :sweat_smile: ......no uvidím ako mu ešte bude ....a poletím zas k dr. nech....dávno ma nevidela ...tot v pondelok :pensive:
10. jan 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj mna..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo si si dala?.. :grinning: :grinning: :grinning: ....................................ja kávu..len neviem či som dobre urobila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...................Simonko spinká :sweat_smile: :slight_smile:
10. jan 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka juj, tiež ste tam tuším pečený varený.... :pensive: :pensive: :pensive: tiež papajú cencúle???...ja ked vidím ako Denisko pchá do seba ten špinavý sneh.....bléé.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: minule som vravela mojej polovičke, že nech mu niečo povie, ked ho vidí, že to je....nechci počuť, čo mu povedal.... :grinning: :grinning: :grinning: doslova citujem......: Denisko, ale nejedz ten žltý....ten je ocikaný...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka práve som dopila kávičku..... :wink: :wink: :wink: Simonko ešte driemká...zaspal....neviem..asi pred pol deviatou? ...áááá...spomen čertíka.....už ho počujem.,...sme ho privolali..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....fíha, normálne sa až čudujem, ako radi chodíte do škôlky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......my v pohode do školy...Lilka vie, že predsa len má ten deň pestrejši keď je v škole ako keď sa len váľa doma :slight_smile: ..a má tam aj kamošky..a jednotky nosí jak na bežiacom páse, tak sa jej páči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...načo ideš k Dr.?..pre istotu?...ako sa ti jazdí?

@denisenko ..no to veru nebude všetko s kostolným poriadkom, tá tvoja únava :confused: :confused: .......nepôjdeš si dať skontrolovať tú štítnu?
10. jan 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..Denisko sa stále nudí v škole??
10. jan 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko o vidíš máš o zábavku už postarané :slight_smile: :grinning: :grinning: ..................................fúúúúj veru cencúle a mne sa dvíha s toho žalúdok............tak som mu im....povedala že ked to nedaju do pusy kupim nankuk......aj nedali...... :wink: .......až na druhý den :angry: .....................tatino nemá chybu......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................
10. jan 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 MAťulo rád chodil...... :slight_smile: ........Peťko je exzot :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............................pre istou.......ale podla mna smecta mu zaberie........nerada by som tma zas šla........to ked ma tam uvidí.......si tam možem dať prechodný pobyt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
super..............jednotky sa tešíte že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......................a v družine?....................................no dnes pojdem s mužom.......doma je........ :grinning: tak preto sa vytešujem že sneží....inak by som :cry: :cry: :wink:
10. jan 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...som objednaná na koniec januára...tak som zvedavá..... :frowning2: ...Denisko sa veru nudí.....a hlavne..nebaví ho písať.....číta rád, matematiku a angličtinu zbožnuje...ale to písanie mu lezie na nervy..... :angry: :angry: :angry: :angry:
@jacka ...chlapský prístup.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vás normálne známkujú? a ako to bude na vysvedčení? známka? :confused:
10. jan 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, ešte sa chcem spýtať.....neviete, či možem dať Simčovi puding z normálneho mlieka? :confused: :confused: jogurty mu problém nerobia, a ked varím Deniskovi, tak chudák len kuká.....
10. jan 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....sa vytešuješ zo snehu, to akože škodoradosť? :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: ....jaj družina :frowning2: ...to je iná kapitola :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... v utorok bola a ako som odišla začala hučať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......včera nešla a tipujem, že ani dnes nepôjde a zajtra chce ísť, lebo majú čarovné vrecúško, to sú krížovky, pantomíma, nejaký kvíz a neviem čo ešte .....ale to ju baví :slight_smile: .......

@denisenko ..našich známkujú hneď od začiatku...žiadne zvieratká ani nič podobné....a od Mikuláša im učka rúbe veselo aj iné známky ako jednotky..takže deti majú bežne za čítanie 3 alebo za diktát 5 :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: .......a na vysvečku budú známované predmety jednotlivo...to nie ako bolo za nás..jedna známka za všetko :frowning2: ........škoda, že Denisko to má už od prvej triedy také znechutené, či ako by som to.......... :pensive: .......ja by som Simkovi ten puding dala......
10. jan 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 fúúú...že normálne známkovanie......ja som zvedavá, čo budú mať na vysvedčení naši......nejaké prekvápko..... :slight_smile:
10. jan 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...a dostanú vysvečko?......už som počula také reči, vraj v rámci štrajku deti nedostanú vysvečko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..........čo si myslím, že je kravina......ozaj si spomínala lyžovanie..tak sme sa rozhodli, že bližšie máme Čertov, tak skúsime najskôr tam a potom uvidíme...možno cez jarné prázdniny by sme išli niekam aj s prespaním aspoň na dve noci...... :slight_smile:
10. jan 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..Čertov????...to nepoznám.... :confused:
10. jan 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok