Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. jan 2013

@letty86 a s tým novým rokom...ani mna to nenapadlo...som myslela, že či ste minulú zimu ešte nesánkovali..... 😀

letty86
9. jan 2013

@denisenko minulú zimu sme sa vozili na saniach, to si pamatám 😵 , ale či sme sa spúštali, asi áno...boze, ta skleroza 😀

letty86
9. jan 2013

idem, dobrúúúú noc

denisenko
9. jan 2013

@letty86 dobrú...aj ja už pomaly idem...v poslednej dobe som fakt vééélmi unavená..... 😕 😔

utka
9. jan 2013

Ja som dnes bola na výjazde s kamoškami. Od 18:30 a prišla som domov o 22:00. Konečne sme pokecali 😉.
Tak dobrú noc.

leninka75
10. jan 2013

ahojte!!........nemohli by byť ešte vianoce?? 😵 .......neskutočne tu sneží, všetko biele ako v rozprávke 😵 ...len šoféri fajne nadávajú, lebo u nás cestári čakajú kým príde jar a sneh sa roztopí 😠 😠 😠 😝 😝 😝

@denisenko ...super fotka!!! 🙂 🙂 ..veru aj u nás je to tak, že sa vždy peniažky nájdu ak ide o deti 🙂 ...včera tiež Lilka doniesla, že idú mať pasovačku prvákov a z toho DVD a tiež nejaké foto spoločné a v triede jednotlivo, som zvedavá.........a to čo s tými žalúziami? 😅 😅 😅 😅 ...Simkovi sa už nepáčia??.... 😉

@jacka...ako sa máte?.......aká bola noc?..... 😕

@utka ...to asi všetkým deťom pošibkáva keď sú dlhšie doma 😝 😝 😝 😝 .........si mala fajn relax večer 🙂

@letty86 ...a čože sa slečinka ofukuje? 😀 😅 😅 .......žeby moc pohybu na raz?!! 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. jan 2013

dobré ránko... 🙂

denisenko
10. jan 2013

klasika ako každé ráno....nakrmim dieťa, dám ho do postielky a v klude idem variť obed.....ale tuším mi zlaté časy skončili......myslíte, že zaspí????

leninka75
10. jan 2013

@denisenko .........veru máš dobrého tušáka 😉 ........nezaspííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 ........čo varíš? 😵

jacka
10. jan 2013

ahojte......

kuk..... 🙂

jacka
10. jan 2013

@leninka75 veru kráááásne sneží..... 😵 😵 😵 😵 😵 ............................noc....o jednej a o pol 4tej sme boli kakať.... 😔 .........jedol ...MUSEL....smectu......lebo chcel ísť do školky.....aj šiel.......len neviem či som urobila dobre... 😔 .........ale ved idem zachvílu pre neho........nich 🙂 ....................vám sa chcelo do školy?...

jacka
10. jan 2013

@denisenko no čo zaspinkal drobec? 😵 😉 ............................keby bola jar tak si myslím že ide na mna jarná únava.-.......inak som na tom podobne.-..... 😝

jacka
10. jan 2013

@denisenko vidím ťa 😵 😵

denisenko
10. jan 2013

@leninka75 rajčinovú polievku a Deniskovi palacinky....nám s tatinkom cestoviny so syrovou omáčkou a slaninkou.... 🙂 🙂 🙂 .....po 50-tom raze čo som ho bola zložiť dolu,tak zaspal..... 😀 😀 😀 a ja som tiež musela hodioť šlofíka...aj včera doobeda...aj dnes....fakt neviem, čo sa deje...... 😕 😕 😕 😕
@jacka .....do školky???...aj vrackal?......chuda malé....nemohlo to byť z jedla???....ja len, že či sa mu náhodou nepodarilo zjesť čosi dobre lepkové...... ☹ ☹ ....inak, mna ráno čakal Denisko v izbičke, sedel smutne na posteli a bol výnimočne ticho...až som sa zľakla, že čo sa deje.....a on že: mami, ja nechcem ísť do školy....... ☹ ☹ ☹ ....ved zachvílu je tu víkend, tak som mu nasľubovala, že pojde s tatinkom lyžovať, tak sa nejako dal presvedčiť.....vobec neviem, čo sa mu stalo....žeby fakt ta jarná únava????

denisenko
10. jan 2013

@jacka dobré ránko..... 😀 😀 😀 ...bolí ma hlava..... 😝 😝 😝 😝

jacka
10. jan 2013

@denisenko vraj sa doma nudí a tam má kamošov..........sa nečudujem doma bol mesiac.... ☹ ............kakal ....negrckl...........ja neviem ....kupila som mu nanuk v lidli.......že bez LEPKu tak ja neviem či to to ...alebo cencúl 😠 ...........ti vravím psychiatria....... zajtra nechám doma.....teda ich..... 😅 ......no uvidím ako mu ešte bude ....a poletím zas k dr. nech....dávno ma nevidela ...tot v pondelok 😔

jacka
10. jan 2013

@denisenko aj mna..... 😀 😀 😀 😀 čo si si dala?.. 😀 😀 😀 ....................................ja kávu..len neviem či som dobre urobila 😝 😀 ...................Simonko spinká 😅 🙂

denisenko
10. jan 2013

@jacka juj, tiež ste tam tuším pečený varený.... 😔 😔 😔 tiež papajú cencúle???...ja ked vidím ako Denisko pchá do seba ten špinavý sneh.....bléé.... ☹ ☹ ☹ minule som vravela mojej polovičke, že nech mu niečo povie, ked ho vidí, že to je....nechci počuť, čo mu povedal.... 😀 😀 😀 doslova citujem......: Denisko, ale nejedz ten žltý....ten je ocikaný...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. jan 2013

@jacka práve som dopila kávičku..... 😉 😉 😉 Simonko ešte driemká...zaspal....neviem..asi pred pol deviatou? ...áááá...spomen čertíka.....už ho počujem.,...sme ho privolali..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. jan 2013

@jacka .....fíha, normálne sa až čudujem, ako radi chodíte do škôlky 🙂 🙂 🙂 🙂 .......my v pohode do školy...Lilka vie, že predsa len má ten deň pestrejši keď je v škole ako keď sa len váľa doma 🙂 ..a má tam aj kamošky..a jednotky nosí jak na bežiacom páse, tak sa jej páči 😀 😀 😀 😀 😀 ...načo ideš k Dr.?..pre istotu?...ako sa ti jazdí?

@denisenko ..no to veru nebude všetko s kostolným poriadkom, tá tvoja únava 😕 😕 .......nepôjdeš si dať skontrolovať tú štítnu?

leninka75
10. jan 2013

@denisenko ..Denisko sa stále nudí v škole??

jacka
10. jan 2013

@denisenko o vidíš máš o zábavku už postarané 🙂 😀 😀 ..................................fúúúúj veru cencúle a mne sa dvíha s toho žalúdok............tak som mu im....povedala že ked to nedaju do pusy kupim nankuk......aj nedali...... 😉 .......až na druhý den 😠 .....................tatino nemá chybu......... 😀 😀 😀 😀 😀 ................

jacka
10. jan 2013

@leninka75 MAťulo rád chodil...... 🙂 ........Peťko je exzot 😝 .............................pre istou.......ale podla mna smecta mu zaberie........nerada by som tma zas šla........to ked ma tam uvidí.......si tam možem dať prechodný pobyt 😝
super..............jednotky sa tešíte že 😵 😵 😵 😵 😵 .......................a v družine?....................................no dnes pojdem s mužom.......doma je........ 😀 tak preto sa vytešujem že sneží....inak by som 😢 😢 😉

denisenko
10. jan 2013

@leninka75 ...som objednaná na koniec januára...tak som zvedavá..... ☹ ...Denisko sa veru nudí.....a hlavne..nebaví ho písať.....číta rád, matematiku a angličtinu zbožnuje...ale to písanie mu lezie na nervy..... 😠 😠 😠 😠
@jacka ...chlapský prístup.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. jan 2013

@leninka75 vás normálne známkujú? a ako to bude na vysvedčení? známka? 😕

denisenko
10. jan 2013

ozaj, ešte sa chcem spýtať.....neviete, či možem dať Simčovi puding z normálneho mlieka? 😕 😕 jogurty mu problém nerobia, a ked varím Deniskovi, tak chudák len kuká.....

leninka75
10. jan 2013

@jacka .....sa vytešuješ zo snehu, to akože škodoradosť? 😀 😀 😀 😉 😉 ....jaj družina ☹ ...to je iná kapitola 😝 ... v utorok bola a ako som odišla začala hučať 😝 😝 .......včera nešla a tipujem, že ani dnes nepôjde a zajtra chce ísť, lebo majú čarovné vrecúško, to sú krížovky, pantomíma, nejaký kvíz a neviem čo ešte .....ale to ju baví 🙂 .......

@denisenko ..našich známkujú hneď od začiatku...žiadne zvieratká ani nič podobné....a od Mikuláša im učka rúbe veselo aj iné známky ako jednotky..takže deti majú bežne za čítanie 3 alebo za diktát 5 ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 .......a na vysvečku budú známované predmety jednotlivo...to nie ako bolo za nás..jedna známka za všetko ☹ ........škoda, že Denisko to má už od prvej triedy také znechutené, či ako by som to.......... 😔 .......ja by som Simkovi ten puding dala......

denisenko
10. jan 2013

@leninka75 fúúú...že normálne známkovanie......ja som zvedavá, čo budú mať na vysvedčení naši......nejaké prekvápko..... 🙂

leninka75
10. jan 2013

@denisenko ...a dostanú vysvečko?......už som počula také reči, vraj v rámci štrajku deti nedostanú vysvečko 😅 😅 😅 😅 😅 ..........čo si myslím, že je kravina......ozaj si spomínala lyžovanie..tak sme sa rozhodli, že bližšie máme Čertov, tak skúsime najskôr tam a potom uvidíme...možno cez jarné prázdniny by sme išli niekam aj s prespaním aspoň na dve noci...... 🙂

denisenko
10. jan 2013

@leninka75 ..Čertov????...to nepoznám.... 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre