Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
11. jan 2013

Ahojte...
Aj u nás trochu sneží, ale na zemi nemáme ani kvapku snehu.
Dnes idem po Vikiho o 11:40. Ideme na kontrolu na Kramáre.

leninka75
11. jan 2013

@utka ..buď rada..je to síce pekné, tak z okna pozerať...ale na cestách je to des 😝 .....dúfam, že na kontrole bude dobre 🙂

denisenko
11. jan 2013

....hore brehom, dolu brehom...zapadla nám chajda snehom....... 😀 😀 😀 😀 😀 a stále len sneží, sneží, sneží...............
@utka pošlem ti????
@leninka75 idem jazdiť v nedelu...ha ha....dam hádam aj lyže..... 😀 😀 😀 😀 😀 ....vyfasovala som lepšie auto, origoš inštruktora a vraj ma možno dokopú na skúšky 28. januára....ak si teda trúúúfnem, ale v tomto počasí asi to nevýjde..... 😝
@jacka tá vaša školka.....normálne do lampárne dať...to oni naschvál deti neoblečú aby ti potom tvrdili, že deti majú soplíky, nech sú doma????.....škoda že existuje len úradný dohlad nad zdravotníctvom....možno by sa zišiel aj vašej školke.... 😔 😔 😔

leninka75
11. jan 2013

@denisenko ..aj máte zapadnutú chajdu? 😀 😀 😀 😀....tu normálne, že snežnice na nohy a hybaj 😀 😀 😀....fuha to fakt pôjdeš jazdiť?? 😨..si odvážna 🙂....my sme chceli ísť večer do kauflandu, ale pustila som do gatí 😀 😀 😀 😀.....a čo sa stalo s tým pôvodným inštruktorom? 😕

denisenko
11. jan 2013

@leninka75 ..veru zapadla.... 😀 😀 😀 😀 ja som bola jazdiť v stredu, už vtedy to bolo super.... 😝 povodný inštruktor....nemal na mna nervy..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. jan 2013

@denisenko ....plánuješ vyradiť všetkých inštruktorov, či tento sa zdá byť odolný? 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. jan 2013

@leninka75 ...toto je majiteľ autoškoly aaj nás vyučoval teorku...klasik, čierny humor v malíčku.... 😀 😀 😀 len máva hlúpe dvozmyselné reči....ale tak zas aspon mi počas jazdy netvrdí, že všetko som už teoreticky mala vedieť, ale mi krásne vysvetluje dianie na ceste....aj plán cvičiska mi vraj dá, aby som si to mohla v klude doma popremýšlať....ten, čo som ho mala pred tým, je bývalý policajt....takže nevhodný na učenie, skor na skúšanie... 😝 😝 😝 😝

utka
11. jan 2013

@denisenko ja mám brata policajta, čo chodí na skúšky 😉. Ale on je dobráčisko od kostí...

denisenko
11. jan 2013

@utka práve aktuálna situácia...posielam aj Tebe.... 😀 😀 😀

denisenko
11. jan 2013

@jacka vidííím ťa 😉

jacka
11. jan 2013

😎 😎 😎 😎 😎 😎 .............pošlem kto chce 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
11. jan 2013

@jacka ....už čakááám.... 😎 😎 😎 😎

jacka
11. jan 2013

@denisenko chytáááj................... 😎 😎 😎 ale máme aj vietor.........aj to?

denisenko
11. jan 2013

@jacka ...aj to....aspon nám odoženie tie snehové oblaky.... 😅

jacka
11. jan 2013

@denisenko to sa mi páči........posielam 🙂

jacka
11. jan 2013

konečne som ich vyhnala von aspon na chvilu..... 😉

denisenko
11. jan 2013

@jacka ja som pred chvílkou stiahla dovnútra Deniska...bol vonku takmer 2 hodiny...totálne je premočený..taký ťažký mokrý sneh nám tu padá..... 😝 😝 😝

jacka
11. jan 2013

@denisenko ja som chcela aby si trochu oddýchli kedže v školke nespia........a pokial som ich vyhnala......som ostarla o pol roka 😝 😝 😝 .....................nebudu dlho je mokro......a otužený sú dosť zo školky 😝 .............................ufff ale riadny fučí to neviem či by si chcela 😕 .....................ako bolo v škole?

jacka
11. jan 2013

@denisenko inak nechápem ako možu takto deti obliekať........a hlavne ked vedia že si pre neho prídem 😔 😝

utka
11. jan 2013

@denisenko ďakujem, neprosím...u nás svieti slniečko. Ale je kosa, lebo fúka vietor. Tak Viki je vraj OK. Do nedele berieme ešte ATB, má sa šetriť a dr. povedal, že už teraz musí len poslúchať 😉

utka
11. jan 2013

Baby, už víkendujete?

jacka
12. jan 2013

ahojte.....

@utka veru studený víkend je 😎 😎

utka
12. jan 2013

Ahojte...
Ja ani neviem, ako je u nás...viem, že svieti slniečko, ale asi bude dosť zima. Idem robiť zemiakové placky. Chlapi mi chystajú zemiaky na robote.
Som nejaká chorá...kašlem ako tuberák. Aj manžel ☹.

denisenko
12. jan 2013

ahojte... 😉 my sme ostali so Simonkom doma a Denisko s tatinkom šli lyžovať.... 🙂 aspon v klude navarím obed.... 😉

jacka
12. jan 2013

@denisenko že čo to je v klude ☹ 😉 ..........................Deniskovi ide ako lyžovanie?

@utka aj niečo berieš?

denisenko
12. jan 2013

@jacka DEnisko je už starý lyžiar.... 😀 😀 😀 lyžuje sám, tatinko len robí kulisu.... 😀 😀 😀 😀 ...ale nie....vraj mu to ide super....neviem, tento rok som ho ešte nevidela...a zajtra chce už aj tatinko ísť snowbordovať, tak sa hádam konečne aj spolu pustia.... 🙂 ....veru...čo je to klud.... 😠 😠 😠 ...minule som sa babám v marcovčatkách sťažovala, že Simonko vobec nič nerozpráva....okrem áááá, a grrr....a dnes sa mu ústa nezavrú....bla bla bla, ava, ata...a celý den dookola....a naučil sa vyliezť na Deniskovu škatulu s hračkami, tak už musím mať oči fakt na stopkách...a je po klude.... 😝 ...chalani sú vonku?..u nás práve začalo zas snežiť....dávno nesnežilo..... 😝 😝 😝 😝

utka
12. jan 2013

@jacka len homeopatiká-Stodal, oscilo atď.

jacka
13. jan 2013

ahojte.........

@denisenko šikovný je Denisko........... 😵 😵 😵 .................super že ste ho naučili lyžovať 🙂 🙂 .............................Simonko už začína kecať 😵 😵 ............................si užiješ 🙂 ...............tak tak oči aj na zadku 😉 😉

utka
13. jan 2013

Ahojte...
Aj my chceme (manžel) s Viki lyžovať. len nech je už konečne zdravý a schopný športovať 😉.

denisenko
13. jan 2013

ahojte... 🙂 juj, ako krásne svieti...... 😎 😎 😎 😎 obed navarený, chlapi šli zas do čičman ja ešte spracem prádlo a idem jazdiť..... 😅 😅 😅 ...tak radšej nevychádzajte na cesty..... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka a ako vlastne dopadol plavecký???? 😕
@jacka ..veru, šikulka je....dokonca včera prvý krát vyhral v šachu nad tatinkom...... 😉 😉 😉 ...už sa mu to podarilo viac krát, ale tak, že ho tatinko nechal vyhrať...ale včera to bolo prvý krát sááááám a bez pomoci...... 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre