• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
aháááááá, tak aninka ty ideš k dr. preto tak skoro!!!.........potom sa hlás!!!.....a nech je všetko OK :slight_smile:
jacka, tak si dobre včera pochodila, to som rada :slight_smile: .......a čo ten dolnák??.....ako davidko?......koľko meria, váži??? :fearful:
25. jún 2009 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni :slight_smile: ................veru,som si musela privstať :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo ja kým sa vychystám :confounded: ...........ani neviem čo si mám obliecť...ani teplo,ani zima vonku :angry:
a kde je jacka??????????????? žeby ešte spinkali :confused: ? :confused:
idem mamky............potom prídem :slight_smile:
pa pa pa pa
25. jún 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa ani!! :slight_smile: ........a bude teplo :slight_smile: .......
25. jún 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ráno... :confused: :confused: :sweat_smile:
25. jún 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...na sono idem v utorok....

MAtovi sa nechcelo s postielky tak sme sa válali.... :wink:

ani len prídi :slight_smile:
25. jún 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella držím aj ja palčeky :wink: ..ked prídeš tak sa ozvi :dizzy_face:
fuj ako som hnusne napísala ..vraj Mato.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Matkovi :dizzy_face:
25. jún 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nejaká mimo :frowning2: .......a čo bolo teda u dolnáka???.......len vypísanie PN?? :wink:
25. jún 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...nie..len som šla na vyšetrenie ..spravil kultiváciu....zhrabol flašu ...pn mi vypíše bud v utorok alebo ked tam nebude tak v stredu :angry:
25. jún 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zhrabol fľašu :grinning: :grinning: :grinning: ........poznáš to z toho filmu "neber úplatky, neber úplatky nebo se z toho zblázniš!", ale na neho to asi neplatí :grinning: :grinning: :grinning: .......zas otravujú nejakí študáci :angry: , idem to vybaviť, .....nemajú zápočet, žeby som dostala fľašu?? :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni... :grinning: :grinning: :grinning: ...neboj niečo ti pohodia :grinning: :grinning: ...len to neprežen :grinning: :grinning:

ideme si pre mliečko...dufam že nezmokneme...vyzerá to tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale ako sa mi nechce :sweat_smile: :confounded:
25. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoro som zabudla...aninka..tebe dr. kázal ist aj na vyšetrenie pre pečiatku do teho knižky aj k obvodnemu dr.?...sa mi zda že ten moj to prehána :angry:
25. jún 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!
U nás svieti slniečko...huraaaa...
Idem vysávať.Prídem
25. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak fľaša sa nekonala :angry: :angry: :angry: ........lakomci..........ha, nedostali zápočet. :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj utka!!.......ako dunaj, už klesá??? :confused:
25. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj matejko zlatíčko!!! :slight_smile: ........dobre mu bolo pod dečkou??!! :wink:
25. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..to su šroby :grinning: :grinning: :grinning:

utka aj ku nám :wink: ...ja som dnes totálne leniva...nemala som byt tak dlho v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vonku je super dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni....by som sa šupla aj k nemu..keby som sa zmestila :slight_smile:
25. jún 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechali ste ma tu osamote :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som tuuuu!!!
jacka, už som aj u vás, nie je vidno?
leni, vôbec neviem, ako Dunaj, sme ďaleko :wink:.
25. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :slight_smile: som doma už dááááááááááááááááááávno,ale nebol čas na vás kuk :wink: ...........musela som variť,upratovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: hádzať do práčky,vyberať z práčky :grinning: a leje sa zo mňa ako z krhly :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............hrozne horúco tu máme :dizzy_face: ale hlásia búrky zase :angry:

jacka,Maťko je zlatulinký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

papier na MD mám,zajtra zanesiem na socku :wink: ........a doktorka ma už aj vyšetrila :slight_smile: takže mám za sebou aj poradňu a nemusím sa tam trepať budúci týždeň :slight_smile: ..všetko je v poriadku,kontrolovala mi aj prietoky a srdiečko Sabkine......a všetko je tak ako má byť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............o dva týždne ale idem na nejaké odbery,joj som zabudla ako sa to volá :confounded: spravila mi kvoli tomu dnes aj kultiváciu,aby ma nabudúce nezdržiavali :slight_smile:

jacka mňa doktorka k obvoďákovi neposiela :confused: a aké vyšetrenie Ti má urobiť????????
25. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka...vidno
25. jún 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj dr. ja nejaky senilný..a neviem čitat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tam je napísane ine odborne vyš......hádam si nemyslí že tam budem sediet medzi chorými a dochodcami celý den...zubár mi tam dal pečiatku..tak ho hádam oklamem ...možno to nebude študovat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no vidíš ako si to pekne všetko vybavila

ja som si nachystala prádlo do práčky ale MAtko ma niečim zabavil tak som zabudla zapnut tak perem od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to je hic.......som sa vrátila z obchodu spotená ako myš.........ale nevadí, ja mám teplúčko rada :slight_smile: .......nejaké ste pracovité dnes.........žeby som sa pridala až budem doma................. :grinning: :grinning: :grinning: .......aninka super, že je to všetko OK!!!......teším sa :wink:
25. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niejký je ten kon pomalý.........či to len mne blbne PC??? :angry:
25. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tu straším sama, čooooooooooooooo???? :angry: ............zajtra sa neukážem, ideme do Lešnej.........tak sa majte krásne......pa, pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, to kôň, nie PC. Aj mne to blbne, je to pomalé :frowning2:...
No sme šikovné, ale neviem ako budem všetko stíhať, keď budem chodiť do práce :confused:
25. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebudeš utka, budeš robiť len veci nevyhnutné!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........už fakt idem pa, pa!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, paaaa...
No mňa asi z toho picne...veď ja musím mať čisto doma...Každý deň povysávané a pozmývané :frowning2:
25. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ..aj kon je lenivý...sa mu nechce dýchat :angry: :angry: :angry:

utka...no hádam sa sem raz denne staviš :sweat_smile:

ani....tak Sabínke je dobre v tom brušku...nikam sa nechystá? :wink:

leni...tak pa.....v pondelok :wink:

ideme trochu na vzduch...ale len do chládočku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....je tam totálne nedýchatelno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, jasné, že sa tu stavím...ale to je ešte ďalekoooo...
U nás nie je až tak horúco. A nám konečne prerábajú ihrisko. Hurááááá :wink:
25. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooo!!!
Nikde nikto :frowning2:...
25. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som trochu špízlovala, čo je s ivellou a našla som toto: Ivella nam uz je v nemocke, dnes ze to nechaju na nahodu a ked nie tak zajtra vyvolavacka...
25. jún 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok