• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
ahojte
15. jan 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..........
15. jan 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ty si čo tu včera ani kuk???
15. jan 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..aaale nejaká som na dve veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........ani rozmýšľať sa mi nechce a aj som upratovala čo som nestihla cez víkend.........a treba mi ísť na úprsav a neviem kedy :fearful: ..a ty ako?...čo robíš?.....
15. jan 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak ja som na tom taky tak.........radšej sa ani nejdem .."chváliť"...............prečo na úrad?
15. jan 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka len sa "pochváľ" , možno ti potom bude lepšie :wink: .....na úprsav potrebujem potvrdenie pre muža, že aké milióny som od nich dostávala minulý rok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..vrátia nám dane :dizzy_face:
15. jan 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aha dalšia čo bude pracháčka.... :wink:
15. jan 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka... jasné!!......to bude toľko prachov, že si za to postavím dom, kúpim auto a dokonca života chodím do roboty len pre zábavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......idem pre dieťa :slight_smile:
15. jan 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteee...
@leninka75 náhodou my sme vždy dostali pekné peniažky, keď som bola na MD. Bolo akurát na dovolenku. Dúfam, že to bude aj teraz tak :wink:
15. jan 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty sa máš..... :grinning: :grinning: :wink:
my ideme von....stavať snehuliakov.....alebo čosi :wink:
15. jan 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :wink:
dievčatá, ja s vami žijem uplne naplno :grinning: :grinning: nielen cez den,ale už aj v noci :grinning: :grinning: :grinning: celú noc sa mi s jednou z vás snívalo, som zvedavá, či uhádnete s ktorou :wink: raz strašne dávno sa mi snívalo aj s aninkou, tak dúfam, že tá, s ktorou sa mi snívalo, teraz sem neprestane chodit :grinning: :angry:
my nič nové...matulo je zbesnený ako sto čertov :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zajtra máme rodičko a dnes som bola viki prihlásit na obed, ale len vo štvrtok...vtedy má krúzok...a to pride po nu a pol 12tej a o 13tej má už kruzok a druhej opat po nu...tak prídem až o druhej :wink:
15. jan 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ahoj.
Tak ja si tipnem, ze s leninkou :wink:.
15. jan 2013 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ahoj.......................jáááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...............kedy sa dozvieme správnu odpoved?
15. jan 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 som rada že nielen mne stáva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dobrú....
15. jan 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

nejak to tu viazne :confused: :frowning2:

a moji chalani sú doma....Peťko má hnačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile:
@jacka Peťko?....máte to na pokračovanie...???? to bude asi nejaký vírus, ked najskor Maťko, teraz Peťko.... :confounded: :confounded: :confounded:
@leninka75 ...ked dostaneme toľko penazí, aby sme ešte nemuseli aj tú milionársku dan platiť.... :grinning: :grinning: :grinning: ... ja som tiež bola včera nejaká taká nijaká.....Simonko vstal pred 4-tou a len mrnčal...tak som mala celý den na draka..... :pensive: :pensive: a ešte ma vytočil Denisko...učitelka sa na neho sťažovala...odflákol písomku, strašne....proste ju načmáral, ale tak že sa to nedalo čítať...videla som to...a celý den vyrušoval a robil zle spolusediacemu.....ako čert..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ja neviem kedy ho to prejde???
@letty86 ...no ved povedz..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...ja odjakživa netipujem.....neviem prečo, ale nejako som proti.....len bosorujem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka aj sa chystáte tento rok niekam na dovolenku???...asi nie, že?
16. jan 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! :slight_smile: ..toľko vody zrazu všade, brr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........včera sa nám s Lilkou neskutočne zle chodilo po meste...chodníky samá voda so snehovou kašou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale vybavili sme :slight_smile: ........ešte sme kúpili aj darček pre Kiku na meniny :slight_smile: ......

@utka..prečo sa ma chceš zbaviť???? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:.......baby pomóc, nedajte maaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
,,,tie vrátené dane môžu byť max cca 700 eur...podľa toho či si na MD celý rok alebo len časť roka :wink: ...to veru pre nás 4 už na dovču stačiť nebude :frowning2:

@letty86 ..nenapínaj nás!!!...s ktorou sa ti snívalo? :wink:...........ten štvrtok pôjde Viki na chvíľku do družiny?.....

@denisenko ..čo sa to s Deniskom stalo?.....žeby tak protestoval proti škole? :confused: .....

@jacka .........zasa??????? :frowning2: ............teraz si na rade ty s mužom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...keby som vedela, tak som rada...ale...neviem, čo sa deje......doma píše celkom dobre :angry: ...slúbil, že sa polepší....uvidíme...povedala som mu, že nebude hrávať s tatinkom šach a ani chodiť lyžovať, pokým sa nepolepší.... :pensive: :pensive: :pensive: ....žiadna TV, žiaden PC.... :pensive: :pensive: :pensive: ....Simčovi idú hádam všetky zuby naraz, tak mám dosť z neho celý den, nemusí mi pridávať starosti ešte aj Nisko..... :pensive: :pensive: :pensive: ......a vy kam na dovču??? :confused: ...snehová kaša.....s kočíkom je to supúer....radšej keby som mala tank, bolo by to lepšie...u nás je odhrnutý len hlavný ťah..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..ale máš aj tak pevné nervy, keď toto všetko zvládaš!! :slight_smile: ...a bábeno, ktorému idú zuby, na zbláznenie :frowning2: .........s odhŕňaním sa ani u nás cestári nekašlú :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....cesty v dedine si ľudia sami odhrabali a máme tu jedného s traktorom a snežným pluhom, tak keď má starosta naviac prašule, tak sú cesty OK..ale väčšinou starosta nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
jaj dovolenka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......sa s mužom už asi dva týždne rehoceme, že moja mamina nám už vybrala......cez Hydrotour na Ibizu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......len nepovedala či nám to aj zaplatí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........
16. jan 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...super...Ibiza a s deťmi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...práve rozmýšlam, že chcem nechcem idem von ....rovná čiara do lekárne , kúpim nejaké sedatíva a bude klud......dúúúúúfam..... :angry: :angry: :angry: :angry: ...nebrali ste Viburcol??? :confused: ..mna už nebaví, každé ráno vstávať o 4-tej..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...celé ruky v puse a len mrnčí....úplne na nom vidno, že by spal...ale nedá sa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera pobudil celý dom....poobede musel aj Denisko hodiť šlofíka, lebo bol nevyspatý..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko klobúk dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa čudujem že ešte na ničom nefrčíš :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...................užije si svoje aj Simonko :frowning2: :frowning2: :frowning2: .............................Desniko teda hodil riadny štrajk....kto ho napálil? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: čo ste vybavili s učkou?.......
16. jan 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nedaj sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: drž sa zubami nechtami...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................aj ked ..zachvilu pojdeš do roboty tak tu tak často nebudeš :cry: :cry: :cry: ..................................sa máte.......takú dovolenku......a takú doležitu otázku ako prašule sa nespýtate???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tu su cesty super......kedže pred domom máme hlavný ťah :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no dúfam že na rade bude další chlap a mna to obíde :grinning: :grinning: :grinning: .................aj tak to nechápem.....po týždni?....nie je to nejaké opozdené????..........................ale napchávam ho smectou tak hádam zaberie..... :wink:
16. jan 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...nič..len mi to poukazovala..povedala, čo vyviedol...inak že je šikovný, len dosť živý...ale to vieme všetci.... :angry:
...frčím, frčím...na koni...... :grinning: :grinning: :grinning: ....a Simonko je kapitola sama o sebe....v poslednej dobe riešime zubky a to, že vobec nepije....tatinko ho volá Pišta.....hádaj prečo? :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
strašný hnus je von.....ani tam nepáchneme :angry: :angry: :angry: :angry: ....................hmla....mokro........na nervy :angry: :angry: :angry:
16. jan 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko si mu všetko pozakazovala....... :frowning2: ,,......................nebolo to velmi prísne? :confused: :sweat_smile: .....................Simonkovi dávaj striekačkou....ja som to robila pri Peťkovi ked zvracal..........Pišta..myslíš tú kreslenú madarskú rozprávku?? :slight_smile:
16. jan 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
keby ste len videli aká bomba tu padala....... :angry: :angry: :angry: .......................nič nie je na svojom mieste :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jan 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..o Vibrucole som len čítala......o nás zúbky nešli až tak dramaticky ako u vás :pensive: .....ale viem, že niektoré maminy dávali aspoň na noc panadol sirup..ten klasický od teploty.....má tam tuším zložku aj proti bolesti......
16. jan 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......moja mamina je neskutočne zaťažená na Hydrotour a Ibizu, Malorcu a Formenteru :confused: ......strašne rada by nás tam dostala, len našťastie na takú dovolenku nemáme prašule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......
16. jan 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...si nejaká prajná svojmu chlapovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok