• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. októbra 2017 
..idem skôr pre Lillku, učka im zrušila triednickú hodinu lebo vraj musí ísť niekam suplovať.......
16. jan 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 však ja som prajná :grinning: :grinning: :grinning: ..........................................................možno tvoja mamina vytiahne tajnú zásobu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. jan 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 hlavne ešte prídi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jan 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..už som tuuuuuu :slight_smile: :wink: ........stretla som s škole zástupkyňu pre škôlku, tak som sa rovno pýtala na prihlášky do škôlky :frowning2:.......strašne mi je ťažko keď musím na to myslieť, že Lolka pôjde do škôlky :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:...........
16. jan 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..to vieš, že mamina ma nenechá v štychu :wink: ..ale ja tak.......ale ja mám skôr nejaký odpor voči týmto ostrovom..každý to ospevuje ako neviem čo úžasné :unamused: ......a to ma nejako odpudzuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......ja som max spokojná s Bulharskom :slight_smile:
16. jan 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ty si rýchla..... :slight_smile: :slight_smile: .................................veru stará klasika :slight_smile: :slight_smile: ...............................aj ked čo ja viem...BG sa mi velmi nepáčilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .......................pojde už do školky?... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nemáš ju s kým nechať?........a .....a zoberú ti ju :frowning2: :frowning2:
16. jan 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@utka
@jacka
@leninka75
@denisenko deni, leni, no vy ste mi tipérky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zvedavé by to bolo a tip nikde :sweat_smile: ....zas tých mozností je málo :sweat_smile:
jacka, teba som dobre pochopila, že si dala seba? zlatá :dizzy_face: ale najsamlepšia bola utká- prvá a presná :wink: :dizzy_face: ...takže s leninkou sa mi snívalo a s jej babami. Počuj, nabudúce mi tam nanominuj aj manžela, lebo tam nebol :grinning:, bola tam tvoja mamina, vyzerala tak na 45 :sweat_smile: a stazovala saaaaaa...už len tri roky do dôchodku a dostala výpoved, čo teraz a ten systém na Slovensku :grinning: :grinning: ...ináč si bola u nás, potom sme isli na prechádzku von a v jedenj sekunde si sa prezliekla do kráááááásneho kostýmu bielo-zeleného, ale v druhej sekunde si už zase mala niečo iné :grinning: :grinning:
16. jan 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ....dnes som nejaká plná energy :grinning: :grinning: :grinning: ...už mám nachystanú kopu žehlenia, dám Lolku spať a idem na to :wink: ...ja viem Bulharsko každému nevyhovuje, už som počula veľa negatív :frowning2: ...my sme možno mali zatiaľ šťatie pri výbere miesta a hotela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......skúsim ukecať svokru či by nemohla byť Lolka pri nej, nechcem hovoriť dopredu :zipper_mouth: .......ale inak sa pripravujem na to, že si dám žiadosť od septembra s tým, že september a október by boli adaptačné mesiace.......pomóc ja nechcem :cry: :cry: :cry: :cry:
16. jan 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..ja som nikdy nevedela tipovať :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....ale to sa ti celkom pekne snívalo :dizzy_face: ...mám to chápať tak, že máme prísť na návštevu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..noooo mamina bude mať 55, skoro si sa trafila :slight_smile: ...a výpoveď na betón nedostane :grinning: :grinning: :grinning: ..prechádzku beriem a aj to prezliekanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......len komu som sa asi tak chcela páčiť??? :confused:
16. jan 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka..chytro švihaj dať športku!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 :dizzy_face: netuším komu, moj tam tiež nebol...vidíííš...mozno nasi chlapi dali pivo mimo mojho sna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no jasne, prídte :wink:
16. jan 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka prísne??...ani nie... :unamused: ...dneska doniesol za včerajšiu úlohu až dve jednotky..... :grinning: :grinning: :grinning: tak sme sa dohodli, že dnes si môže zahrať s tatinkom.... :wink: ..aj pekne obeduje...gulášovú polievku, aj chlebík si vypýtal:...maminka, aby som ťa potešil...... :sweat_smile: ..nie, madarskú rozprávku nie...Pišta preto, lebo stále piští....Pištík moj.... :confounded: :confounded: :confounded:
16. jan 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ...že aké sny ty máš.....tak Leninkinho manžela sa ti zachcelo vidieť???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 uf, školka...už??,...myslíš že od septembra nastúpiš??? :confused: .....inak, zachvílu bude mať aj Simčo už pomaly rok, ako to beží...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...zuby...pri Deniskovi som vedela, až ked som ich našla v puse....tak to mám pri Simonkovi duplom...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...ani jesť nechce..... :pensive: :pensive: :pensive:
@utka dobrá si...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
16. jan 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
fuj, bola som v meste...no, iná kačkanica je tam.......človek aby chodil po strede cesty, aby na neho niečo z tých striech neskyclo :angry: :angry: :angry: :angry: sa teším, ked to koncom týždna všetko zamrzné a budeme sa mocť akurát tak korčulovať......
16. jan 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ......no super, že si aj naši chlapi sadli !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..neboj ani nebudeš ako a zvoníme ti pri dverách :grinning: :grinning:

@denisenko..ukázať chlapa ukážem, ale to je všetko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........ako exponát v múzeu, kukať môžeš ale chytať nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........
16. jan 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..strašne beží ten čas :frowning2: ..veru som na vás myslela, že o chvíľku oslavujete rôčik :dizzy_face: :dizzy_face: ...síce semester začína od septembra, ale povedala som si, že na to kašlem a pôjdem pekne až od novembra...však ďalšie takéto voľno si užijem možno až na dôchodku, tak nech to stojí za to :wink:
16. jan 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....si to dobre vymyslela....tretie nehrozí???? :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Takže som tipla správne? Tak mne sa toto často nestáva.
@leninka75 nieeee, nechcem sa ťa zbaviť, ešte to!!!
@denisenko tento rok pôjdem na dovolenku iba ja sama...a prídem z nej aj s bábom. Dr. na hematológii mi povedala, že cca mesiac pred pôrodom budem v nemocke. A vraj určite porodím skôr, lebo to tak pri takejto chorobe robia...
@jacka takže teraz zase Peťko? Hmmm :frowning2:. tak nech je rýchlo fit a nech to už nedostane radšej nikto!
@letty86 takže leninkinho chlapa sa ti zažiadalo vidieť :wink: ...
16. jan 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ....však už teraz mám tri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........nehrozí :wink: .......stačí ..čím viac detí, tým viac strachu o ne :frowning2:

@utka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ešte že tak :wink: ...som si vydýchla :slight_smile: .......fíha, takže ty už vieš čo ťa v lete čaká .....kedy máš presne termín?......
16. jan 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka fúha.....tak ti držím palce.... :wink: takže možno koncom júna? :confused: ...no, hlavne aby ste boli ok.... :wink: ked to končia skor, znamená to sekciu??? :confused: ..ja som zvedavá....až sa za seba hanbím.... :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len na to 3.tie ti nikto MD nedá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....to hej :frowning2: ...ale má to tú výhodu, že si na seba zarobí samo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........je tu aj väčšia zvedavka ako ty :wink: :wink: ......jacka hádaj kto??? :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby, Simonko konečne zalomil...celé doobedie sa o to snažíme...nakoniec som mu dala tie čípky Viburcol...a teraz už chudák spí.....
16. jan 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75
@denisenko termín mám 15.7. a neviem, či to bude sekcia, lebo pri nízkych trombocytoch je väščie nebezpečenstvo vykrvácania pri operácii. takže asi spontánne, ale vyvolajú...Ešte sa na to nepýtam, mám čas...Radšej sa nestresujem.
16. jan 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ..veru máš čas, načo sa zbytočne nervovať :slight_smile: ..akurát som myslela, že sa ťa opýtam či ti už nevykúka bruško :wink: ..nevykúka? :slight_smile:
16. jan 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....zlatíčko malé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..to má nožky pod nosom??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.......tomu sa fakt povie, že zalomil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

...vraj sa ideme hrať na vlak :slight_smile:
16. jan 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 dám si nohy pod hlavu a spím.... :grinning: :grinning: :grinning: na vlak??? to je ako?
16. jan 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 už trochu hej, ale tým, že som aj bez toho tučná, tak to nie je vidno...
16. jan 2013 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty máš výhovorku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to nie je výhovorka...to je bohužiaľ krutá realita...
16. jan 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 to akože kto je zvedavý......ha :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................dúfam že si nemyslela mna....že nie :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko ako krásne spinká...........to čo sú za čapíky?....aj mu pusinu niečim potieraš?....drobčiak si užije ....zlatinko... :frowning2:
@utka to fakt vyvolávať?..brrr.............prečo nie ked to nepríde samo????
16. jan 2013 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok