• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
....my sme mali včera rodičko.....skoro som skolabovala keď som na lavici našla normálne, že polročné testy z matiky a zo slovenčiny :confused: :confused: :confused: :confused: ........poviem vám, že na takých krpcov, čo chodia do školy 4 mesiace to bolo dosť náročné......
18. jan 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :slight_smile: @utka fíha, konečne máte aj vy zimu....som rada, že nás to tentokrát obišlo, ja už mám snehu až po krk.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 viburcol mu dávam.....je to trošku lepšie....ale cez den je totál nemožný.....a ja som už na prášky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte mám aj pred mrchou...no kombinácia tak na rozvod...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...testy???...naši mávajú písomky, tiež dosť náročné....včera Denisko doniesol 6 jednotiek.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@jacka tak sa nepolepšilo, ked idete k mudrej? ...tuším ste dávno neboli..... :pensive: :pensive: :pensive: vám nejako tá školka neprospieva.... :confounded: :confounded: :confounded:
18. jan 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Veru, zima aj k nám zavítala...a samozrejme kalamita. Odhrnutý len obchvat a ostatné cesty načo?
18. jan 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vidííím ťa :slight_smile:
18. jan 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nepolepšilo.......v noci som ho 4 krát prezliekala.....tak predsa len ide víkend :sweat_smile: ..veru dávno........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................školka tá je tak dobrá na nervy.............................. :angry: :angry: .....................juj Simonko sa stále trápi :frowning2: :frowning2: ..................................................sme si z mužom robili test na vodičák.............a...radšej sa ani nepýtaj na výsledok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................6 jednotiek..........krása :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: .............................................to čo všetko am čaká v škole........sa asi skor ja zbláznim :pensive: :pensive: ...................................inak s tým rozvodom sme na tom rovnako....aj som už pekných pár nocí nespala.......deti akoby s nimi šili všetky čerti................a mrcha tiež klope.................hlavu mi ide rozdrapiť....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko pekné od teba.....................to vieš pokial naťukám :slight_smile: :slight_smile:
18. jan 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...no, neviem, či ma to má tešiť, ale teší...aspon nie som na tom tak sama.... :grinning: :grinning: :grinning: ..čo povedala doktorka??? :confused: .....testy na vodičák??....kto bol lepší?...možem hádať?.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
18. jan 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
normálne som dneska od rána čumela na kalendár asi sto krát...či predsa len nie je piatok 13-teho, ked je taký blbý den.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a zaklincovala to moja drahá polovička....... :grinning: :grinning: :grinning: ..že: čo mi stále nadávaš, ved ja som ti nič neurobil.... :grinning: :grinning: :grinning: ...chudák, zas si to zlizol...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. jan 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no skus hádať..........ale potichu :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................................vraj črevná chrípka :confused: :confused: :confused: ............dala nám enterol....poznáš?.......................aspon som nie sama........ :slight_smile: :wink: .............. :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: radšej ona ako deti.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
18. jan 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja mám asi celý týžden piatok trinásteho :angry: :angry: :angry:
18. jan 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved ja len potichu....nahlas by som si nikdy nedovolila.... :grinning: ...enterol?.....nie, nepoznám...ja vždy len smectu...ale zo starých čias mojho mládi poznám endiaron..nie je to podobné??? :confused:
18. jan 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ale...nadala som aj Simonkovi...lenže ten sa mi len rehoce, tak to potom nemá ten správny účinok.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ooooooooooooo...............nejako je ticho zo spálne...žeby milionty pokus o spinkanie vyšiel????? :confused: :confused: :confused:
18. jan 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, u nás je ptras počasie. zase sneží a fúka hnusný vietor. Som rada, že nejdeme nikam na víkend :wink:.
18. jan 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Viki dnes doniesol 3 jednotky. Ste lepší :wink: . Včera dve a predtým dve jednotky a jednu dvojku...
18. jan 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no , dnes isto nie...dnes doniesol len 2 ..... :wink:
18. jan 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .............tiež je to prášok.... :slight_smile: .........chutí ako droždie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................................si ho viem predstaviť aký pekný úsmev hodí na teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................ako dlho spinkal?
18. jan 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pred chvílkou sa zobudil....zas hore zadkom.....no čo už....nurofen na noc to istí..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 1,5 hodinka je OK... :slight_smile: a už robí velké upratovanie....celý po mame....všetko vyháááádžem a až potom sme spokojný...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ale dnes som sa aj potešila...bola som úplne náhodne v Tescu..a tam zľava 20 % na plienky, mliečka, kaše.....len škoda, že tatinko príde neskoro, samej sa mi to nechce vláčiť...si urobím zásobu.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. jan 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko takže má náladičku po maminke???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ....................................však ho pošli aj ku nám...trošku to tu ..........urovnať ako sa jemu bude páčiť :slight_smile: :slight_smile: .............................................super zajtra možete ísť na nákupy :slight_smile: :slight_smile: ..........mne sa aj tak zdá že to tesco je celkom drahé...... :sweat_smile: :sweat_smile:
18. jan 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nooo...neviem či by si bola s upratovacími službami spokojná... :grinning: :grinning: :grinning: ....drahé..ako čo....ale to, čo ja kupujem aj tak nikde nekúpim za lepšiu cenu..... :slight_smile: ...aspon neviem o tom, v blízkej dobe..... :grinning: ...Denisko šiel ešte na dvor...taký mrazivý vetrisko je tam...a on bez rukavíc sa hrá v snehu.......skoro mi oči vypadli aj cez okno..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja som predsa skromnučká :grinning: :grinning: :grinning: ...mne to postačí :wink: :wink: ..................trošku si ho pomojkám vystískam......a vrátim :dizzy_face: :dizzy_face: ..................................teda bez rukavíc.........že necíti zimu :sweat_smile: :sweat_smile: ........
18. jan 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ved to...vrátim... :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......v neporušenom stave...... :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...no on by isto ostal neporušený....len neviem, ako by na tom boli ostatný...... :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............tu sa to stratí...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi by som na to ani neprišla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...to je zaujímavé, na čo všetko si nakoniec človek zvykne, že?.... :grinning: :grinning: :grinning: u nás tiež tak nejak.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a nazamrzol vonku?
18. jan 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ...nie....sa mu čudujem...mna by tam nikto nenašiel...som mu potom zhodila rukavice z okna.... :grinning:
18. jan 2013 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko u nás je kosa....brrrrr...tak hrozne fúka. Napadlo zase trochu snehu a ten vietor robí totálne závaje. Nedá sa sni dýchať, ani ústa otvoriť :frowning2:.
18. jan 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok