Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
18. jan 2013

@utka to poznám..my to máme bežne.... 😀 😀 😀 len dávaj pozor, nech sa ti niekde nešmykne, ked to všetko ponamrza....u nás je ľad ako na klzisku....a to ľadové vetrisko...nejdem von, ani za milion..... 😀 😀 😀

utka
18. jan 2013

@denisenko no snažím sa dávať pozor, ale ozaj niekde je taký ľad a na ňom sneh ☹.

denisenko
18. jan 2013

@utka ved presne to je to....najlepšie je, ked ho není vidno.... 😠

utka
18. jan 2013

Ja by som už chcela jar. A chcela by som aj vedieť, čo budem mať, lebo už chcem nakupovať vecičky...

denisenko
18. jan 2013

@utka hmm....to ešte počkááááš.... 😉

jacka
18. jan 2013

@denisenko aj na šibenicu 😀 😀 .............................sme sa poriadne zmenili že 😀 😀

jacka
18. jan 2013

@denisenko počuj ty si tu dnes riadna závisláčka 😀 😀 😀 😉

jacka
18. jan 2013

@utka ja nechcem ešte jar....pokial je sneh.......som rada že je 😵 😵 ...............na vecičky máš čas 😉

denisenko
18. jan 2013

@jacka závisláčim..od jedu.....muža nemám doma, možem si dovoliť..... 😀 😀 😀 😀

jacka
18. jan 2013

@denisenko aha takže viem kde je pes zakonaný...........zajtra sa tu ani neukážeš čo.........či?..... 😀 😀 😀 😀

utka
18. jan 2013

Zajtra tu budem sama...

denisenko
18. jan 2013

@jacka zajtra veru nie....alebo možno až po obede..idem jazdiť.... 😉
@utka neboooj...ja aspon jedným očkom nakuknem.... 😉

denisenko
18. jan 2013

neviem ako kreslia vaši drobci...ale toto je Deniskov dnešný výtvor...sopka , ktorá chrli lávu a ohen, hasia ju lietadlá....ten žralok pod lietadlom je preto, lebo ked tankovalo vodu, natiahlo aj žraloka...to aby ste boli v obraze..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
18. jan 2013

@denisenko krásny výtvor

denisenko
18. jan 2013

@utka dakujeme... 😅 😅 😅 ...mna vždy prekvapí, že čo on nakreslí...a hlavne kam na to chodí..... 😕

utka
18. jan 2013

@denisenko zlatý je. Viki každý deň donesie z družiny obrázky nejakých príšer. Aj mená vždy majú...

denisenko
18. jan 2013

@utka no ved aj musia, ked ich má toľko....majú bujnú fantáziu tí naši drobci... 😀 😀 😀 ...ale to je len dobre... 😉

utka
18. jan 2013

@denisenko ale áno, je to dobre...

utka
18. jan 2013

@denisenko a tvoji chlapi už spia?

denisenko
18. jan 2013

@utka moji??...už dááávno....Simonko chodí spať po 18-tej..niekedy vydrží až do 18.30.... 😀 😀 😀 ale to sa stáva málokedy.... 😀 😀 😀 uložím Simonka, spracem po nom všetky veci, naženiem Deniska prezliecť, najesť, umyť zuby, ako tak spratať hračky a do postele....väčšinou okolo tej pol osmej je už KO.... 😀 😀 😀 a najstarší ešte nie je doma... ☹

denisenko
18. jan 2013

@utka kedže sme všetci ranostaji, chodíme spať so sliepočkami...a niekedy ešte aj pred nimi..... 😀 😀 😀

utka
18. jan 2013

@denisenko aha...no Viki drví nejakú hru na PC. Dnes si ničí oči ☹. najprv TV, teraz PC. No nevadí...Zajtra sa idú pokorčuľovať 😉...

denisenko
18. jan 2013

@utka Denisko drvil celé poobedie...potom si zmyslel, že ide von....a ked sa asi po hodine vrátil pustil si rozprávku z USB...no čo k nim treba dodať???.... 😠 😠 😠 ...tá dnešná mládež..... 😀 😀 😀

utka
18. jan 2013

@denisenko tak som rada, že nie len my... 😝

denisenko
18. jan 2013

dobrú nocku... 😵

utka
18. jan 2013

dobrú noc

jacka
19. jan 2013

ahojte..........

žeby prvá?? 😕 😕

@denisenko dobrý výtvor........tiež sa čudujem čo sa v tých hlavičkách vždy zrodí... 😵

utka
19. jan 2013

Ahojte...
Dnes to vyzerá vonku celkom dobre. Ja nevarím. Máme paradajkovú polievku a ibjednali sme si pizzu. Poobede ideme po obchodoch a chlapi sa potom idú korčuľovať. Ale Viki nejako kašle ☹.

jacka
19. jan 2013

@utka .........tak tu je to strašné........fúúúj ani sa mi tam nechce 😝 😝 ..............................my sme boli doobedu..........kupili sme v tescu vetrovky za 10e..........tak budu mať na dalšiu zimu..... 😉

utka
19. jan 2013

@jacka vetrovky? My sme boli minule a nemali. Potom sme kúpili v Kik-u.
Ja chcem ísť kuk-v Avione otvorili Baby market. A chlapi sa tam pokorčuľujú...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre