Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
22. jan 2013

@jacka no užila som si ho cez okno 😉

jacka
22. jan 2013

@utka nebola si vonku?...kto šiel pre Vikiho?......chodí aj do družiny ked si doma?

utka
22. jan 2013

@jacka celý deň len polihujem, lebo ma totálne bolí hlava. Bola som po neho o pol štvrtej, ale to už nesvietilo. Viki chodí do družiny keď má ekrúžok tak normálne do pol štvrtej, keď nemá, tak do pol druhej. A v piatok, keď nemajú nejaký dobrý obed, tak idem po neho hneď po vyučovaní o 11:40. Zajtra majú divadielko, tak mi družinárka vravela, že ho mám nechať do pol štvrtej.

jacka
22. jan 2013

@utka juj to je na nič ked bolí hlava......horšie že sa nemožeš ani zdrogovať.... 😝 😝 ................aj naši maju divadielko v školke....teda Maťko 🙂 🙂 .................to by som si musela normálne písať do kalendára....riadny chaos 😔

jacka
22. jan 2013

u nás sa už spinká vo velkom.....to ticho...... 😵 😵 😵 ......

dobrú noc.... 🙂

denisenko
22. jan 2013

@jacka aj u nás sa už spí... 😉 😉 dneska som si bola to sneženie užiť....pre Deniska do školy, potom zas do školy zaniesť ho na šach a potom pre neho...no paráda.... 😔 😔 😔 😝 ...Simonko....kaká...ale už menej....a torty....lenže papá len ten ryžový vývar ...uvidíme...čo bude zajtra..... 😖 ...jáj, máte bacily na striedačku... 😔 😔 😔
@utka a čo tak sniežik nehcceš???..hlava...teplý fén nepomáha???...

denisenko
22. jan 2013

@jacka ...už viem, čo som zabudla...ja som tiež mala klobásu....tak sa potom stretneme pri kotloch.... 😀 😀 😀

ja idem zajtra na krv na endokrinologiu....si zas privstanem....a detičky nechám tatinkovi....nech si to vyskúša.... 😀

denisenko
22. jan 2013

kam sa stratila @leninka75?? 😕

denisenko
22. jan 2013

@jacka vidíím ťa.... 😵

jacka
22. jan 2013

@denisenko aj ja 😵 😵 😵

jacka
22. jan 2013

@denisenko zajtra sa drž ....pokial ta vycicaju upirky... 😵 .............to ako často tam ideš chodiť?.........................a nechceš sa radšej stretnuť aj niekdy inde....... 😀 😀 😀 😀 ....stále len pri tom kotli 😀 😀 😀 ...................nič iné Simonkovi nedávaš??......mu to pojde hore krkom ☹ ☹ ...........................takže tatinko si užije.....nuž ...dala nachystala si mu nejké ukludnujuce tbl: 😉 😉 .........................................a autoškola ide ako????

jacka
22. jan 2013

@denisenko stále ťa vidím 😵 😵

denisenko
22. jan 2013

@jacka ...to idem len na kontrolu...ak to bude ok, v norme..tak je to posledná kontrola.....tak dúúúfam... 😉 ..pri kotli, ved tam bude aspon teplúčko...kde inde by si chcela v tomto počasí???? 😀 😀 😀 ...tatinko....nech si dá radšej frťana ako sedatíva..ked už bude najhoršie..... 😀 😀 😀 ..autoškola..ide ..nejde...13.2. mám skúšky..... 😉 teda boli aj skor, ale ja som nechcela ísť.... 😀 😀 😀 ..čakám na tú moju polovičku a on mi volá, že príde asi okolo desiatej...no neviem...sa dovtedy stihnem aj vyspať..... 😀 😀 😀 a ty čo ešte na MK?

jacka
22. jan 2013

@denisenko 😀 😀 .................len bežkaj spinkať............ak sa ti to podarí 😀 😀 ..................už skúšky......skusila si si len tak urobiť testík 😉 😉 .......................ved teraz je ideálne rande pod kotlom 😀 😀 😀 😀 😀 ....................máš pravdu 😀 😀 😀 .............len ked si dá frťana nemože už šoferovať 😀 😀 😀 😀 ......................ale starším tu....som sa zabudla na teme o celiakii...že sa dozviem niečo nové........ 😝

jacka
22. jan 2013

@denisenko ozaj,...........................snežíííííí 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 ....huráááááá...

denisenko
22. jan 2013

@jacka a dozvedela si sa???....ozaj, tie domáce testy na celiakiu, vieš, čo sa predávajú v lekárni...myslíš, že je to spoľahlivé??? 😕 ..testy...bola som najlepšia v teorii z kurzu, tak sa s tým netrápim..... 😀 😀 😀 😀

utka
22. jan 2013

@denisenko ja sneh nemusím. Hlavne, keď mám niekam ísť autom. A cez víkend chcema ísť k našim...Tak za chvíľu skúšky? Super, neboj, to zvládneš!
Ja idem zajtra tiež na krv-AFP testy.

denisenko
22. jan 2013

@jacka ..no vidíš..teraz, že: HURÁ...a zajtra bude....už by hádam aj stačilo..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. jan 2013

@utka tak pri odkrvovaní budem na teba myslieť... 😉 ..aj ked...mne asi vezmú menej...a som rada, že nemusím nalačno, ja sa vždy bojím, že potom odpadnem.... ☹ ...

jacka
22. jan 2013

@denisenko ..............nič nové..všetko viem............len ma serká to že jedna tema je zamkuntá.....nechááápem prečo..................vieš čo...pochybujem že je to spolahlivé........ani krv ti to neukáže na 100%.........možeš mať dobré výlsedky a biopsia bude zlá......takže ísť na biopsiu je zaručená na isto 🙂

jacka
22. jan 2013

@denisenko to vieš......neviem čo chcem..... 😀 😀 😀 😀 ..................len nech pekne sype sype.......muž chodí pre deti....tak sa vytešuje 😀 😀 😀 😀

denisenko
22. jan 2013

@utka vidíš..ešte že si tu..celý den som sa chcela niečo spýtať.....ako ide Vikimu písmeno malé Z???... 😕 fúúú, teda ja som sa s tým poriadne natrápila...Denisko mi v škole písal niečo úplne iné..... 😔 😔 😔 ..ale už som ho dala "do obrazu"....ale aj tak si myslím, že asi im to mali v škole nejako inak vysvetliť, kedže je tam aj oblúčik aj špic...mal z toho guláš....

jacka
22. jan 2013

@denisenko ved ráno možeš piť...........aspon bude ..."redšia" 😉 😉 😉 ......a do kabelky horalku a ideš 😉

denisenko
22. jan 2013

@jacka no ale ak by ti ten test ukázal, že je to pozitívne, tak to určite je?... 😕

jacka
22. jan 2013

@utka držím palce na krvičke..............len to čakanie na to je nekonečné 😝

denisenko
22. jan 2013

@jacka ved ja nejdem nalačno, na endo netreba...inak chodím s rožkom v kabelke..... 😀 😀 😀 ..ale aj tak...ja bývam ráno vždy strašne hladná, a ked taká niekam mám ísť....katastrofa.... 😝 😝 😝

jacka
22. jan 2013

@denisenko no .....je to dosť možné..........si si robila?..... 😕 😕

jacka
22. jan 2013

@denisenko .......no vidíš ....večer a moje bunky už chrápu 😀 😀 😝 ........................ty a hladná.....ako fajn že to na tebe nevidno 😉

denisenko
22. jan 2013

@jacka nie, nerobila...len, možno by som vyskúšala...len preto sa pýtam, lebo tu sú taký doktori...že až...tak som chcela vedieť, že keby to vyšlo pozitívne, či by ma aj niekam poslali...to je len teoria...

utka
22. jan 2013

@denisenko malé z celkom dobre, na počudovanie...Ale dnes sa učili malé b a nič moc...jemu nejako nejdú slučky-ani l, ani e...ale však do toho príde...dúfam 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre