• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
No ideme my von.Papa
25. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sooooooooooooooooooooom......... :slight_smile:

máme tu dalšiu tajnu :wink: ...dobre utka si šikulka :slight_smile:

som sa napráskala čerešní.....som zvedavá kde dám večeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky ja na vás dnes vobec nemám čas :frowning2: ..............šli sme poobede na nákup,jasné, že sme sa zdržali najdlhšie v hračkárstve :stuck_out_tongue_closed_eyes: my normálne skrachujeme pri našej dcére :grinning: .............a potom sme boli až doteraz vonku v záhrade :sunglasses: práve som okúpala Simku,idem nachystať večeru :slight_smile:

utka,dobrá špiónka je z teba :wink:

jacka,noooooooo :slight_smile:Sabínke je chválabohu dobre u mňa :dizzy_face: :dizzy_face:ešte má čas,len nech si ešte pláva v bruchu :slight_smile:
25. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a matko už spinká...muž volal že pride dost neskoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vraj ho nemám ani čakat :angry: ...tak mám radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čo sme zmokli s toho lejaku..tak Matko už druhy den chodí každu chvilu cikat....dnes mu aj ušlo do slipíkov....hroza den.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a čo ste kupili Simke v hračkárstve?? :wink: :slight_smile:
25. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj malinký zlatunký :unamused: .len nech nie je choručký drobček :unamused:

Simka ešte večeria,ale tiež už o chvílku ide do hajan :slight_smile:

Kúpili sme jej velľký bublifuk,kriedy a samoška ďalšiu barbinu :confounded:..................včera keď sme boli nakupovať pre bábo,tak som jej povedala nech si vyberie jednu hračku........dala som jej na výber,buď bárbinu,alebo veľký bublifuk,alebo takú sadu fúrik,lopatu a hrable..samozrejme Simka chcela všetko,ale nepochodila,takže si vybrala bárbinu :wink:....a domka začala revať ako najatá, že ona chce velký bublifuk...............tak jej tatko sľúbil, že až pojdeme na nákup,tak jej ten bublifuk kúpi.............no a jasné, že dnes to už nebol len bublifuk :angry:
25. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda tí ocovia su padavky...ten moj teiž neodola tým jeho očkám...a ked mu niečo poviem ...tak ohen na streche.. :angry: :angry:

aj tiež dufam že nebude chorý...a rýchlo ho to prejde....len nech je teraz pekne slnečko :sunglasses:

a čo ste mali na večeru?..ja som spravila knedlík s vajíčkom...skoro som praskla...a aj MAtko..len za chvilu mi vraví..maminka ja som hladný :confused: :confused: tak druha večera behom pol hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali rohlík so šunkou a cotage chees :slight_smile: a pol hodku pred tým zjedla plnú misku nakrájaných broskýň a banánov :slight_smile:
25. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa ja sprchnúť a asi zaľahnem :slight_smile:
dobrú nocku mamky :dizzy_face: :dizzy_face:
zajtra som tu ako na koni :slight_smile:
25. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme boli do pol osmej vonku, potom sme sa napapali a teraz pozeráme Panelák. Viki ide o chvíľu do vane.
25. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc aninka.... :pensive:

idem aj ja...ešte kuknem poistovnu a padám..som nejaká vyčerpana...asi to počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja tu budem tiež ako na koni.... :grinning: :grinning:

tak dobru noc prajem :pensive: ..

hádam budem aj posledná :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tehošky, dobrú nôcku. A ešte vyšpízlovaná správa o ivelle: Ivell predychva kazde 4 minuty,ale stale nic....vraj ked na nu tak myslite mate si kazda zanu zobrat jednu kontrakciu a dychat s nou
Vyvolavcku by mala dostat az zajtra rano,zatial stale nic teda...bola aj na CTG a tam nic neukazuje....
Dr.jej merala babo a vraj by mohlo mat az 4.5kg Tak trosku ma Ivell obavy
25. jún 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nôcku :wink:
25. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú :wink: :wink: :wink:
25. jún 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobreeeeeeeeeeeee ranko maminky,neviem spat :angry: :angry: :angry:
26. jún 2009 o 05:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nikto nikde??????????????????? :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi.... :angry:
26. jún 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko.... :slight_smile:

siwi..kedže si bola stratená??? :wink: ..
26. jún 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno :slight_smile: ...........ani ja neviem spať :unamused: ....som hore už od šiestej :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj v obchode som už bola :wink: šikulka som :dizzy_face: ..........Simonka ešte sladko chrapká a tatko už otravuje :slight_smile:

mamky ste počuli??????????vraj Michael Jackson zomrel :confused: :confused: :confused: ...........teraz mi manža hovorí :confused:
26. jún 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aninka...
nepočula som :confused: ...teda...to je šok :unamused:

veru si šikulka..ja si idem poriadit kupelku a a požehlit...ale ako vždy...zas sa mi nehce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,veď ešte oddychuj trošku :wink: tak skoro ráno a už upratuješ? :wink:

ja počkám kým vstane Simonka,sa najeme a pojdem na tú sociálku odniesť papier
26. jún 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaa už sa zobudila :slight_smile: ...........joj tie očká krásne :dizzy_face: by som ju zjedla :slight_smile:
idem chystať papaníčko,lebo už kričí"mami ja som už tak hladná" :slight_smile:
26. jún 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo sa mi poobede nebude chciet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som mužovi kázala nech mi zistí kam mám odniest pn..ale určite zabudne :angry:

aj Matko je nejaký hladný...už má druhe ranajky :dizzy_face:
26. jún 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
nechce sa vám spať? ja by som tááááák spala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bože baby,u nás bola v noci taká horúčava - celú noc sme mali otvorené okno,aj tak som sa zobudila celá spotená :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz to isté - horúčka neskutočná :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. jún 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri aj ja som spala pri otvorenom okne :stuck_out_tongue_closed_eyes: nenormálna dusnota :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............ale teraz sa nám trošku schovalo slniečko :unamused:
jacka tak len upratuj :slight_smile: ale pomaličky :slight_smile: ..............len nech papká,aby mal celý deň veľa energie :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Helou teraz sme vstali,lahla som si spet a teraz by som taaaaaaaaaaak spinkala :grinning: :grinning:

http://www.topky.sk/cl/11/496263/Zomrel-kral-popu--Jacksonovi-zlyhalo-srdce-

Aj unas je teplo,idem upratat. :wink: :wink:
26. jún 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Toto čo je??????????????na druhej strane sme???????????????kde ste????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja mam navarene ,poupratovane,vyprate a aj som pretriedila štuplovy hračky :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme doma.... :wink:

siwi si šikulka :slight_smile: ..ale ved ti to vieš :wink:
26. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ty naša špionka...čo ja nove u ivelli :wink: ...ešte že ta tu máme :dizzy_face:
26. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jacka a kde ste boli???ja som si chcela ist kupit niečo,ale nemam čas dneska ist do mesta a ani sa mi moc nesce.Zajtra ideme spat svokre :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: su tam trhy,tak si kupim niečo tam :grinning: :grinning: :grinning: .Zas ich počuvat cely vikend :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .Už teraz sa mi tam nechce ist :frowning2:
Utka maš niečo nove s Ivelou??? :wink: :wink: :wink: :wink:
Baby kde ste všetky???
26. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Strašne som otapenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
26. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok