• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@jacka nevidno..ja žijem z lásky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: predtým som žila zo vzduchu, ale to vieš, dnes tam už všeličo vypúšťajú.....tak som to zrušila...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ďakujem...včera som stiekla z krvi, zajtra. No ale zajtra musím byť nalačno a to je dosť problém teraz pre mňa...
22. jan 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no ja mám pocit že že asi ani dr. nie sú velmi nadšený s tými testami............prečo povedz že máte v rodine celiatika.....a chceš sa dať vyšetriť......a dupni si.....na to máš nárok.... :wink:
22. jan 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko keby si šla k dr. do iného mesta..?...
22. jan 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no, naši sú na Z..ale oni majú tuším iný šlabikár....a tiež si myslím, že idú na to prirýchlo.... :pensive: :pensive: :pensive: ..nedajú im moc čas zdokonaliť jedno, nech sa im to poriadne uleží v hlavičke a rýchlo na dalšie písmenko....ako...pri čítaní mu to nevadí, prečíta všetko...ale písanie...niekedy si nevie spomenúť ako sa píšu niektoré velké písmenká, ked ich nepoužívajú často.... :pensive: :pensive: :pensive:
22. jan 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ved tak vela vodičky...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: neboj zvládneš to :slight_smile: :slight_smile: ...........mysli pozitívne :wink:
22. jan 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja mám teraz doktorku tu, asi dva roky...ale stojí za...radšej nekomentujem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jan 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko bež rýchlo k inej........... :wink: .........ju pošli niekam....a šup inde..... :slight_smile: ...........iné mesto :slight_smile:
22. jan 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko naši brali z minulý týždeň...a teraz už majú Šlabikár 2. Tam začali š a dnes b...
@jacka však ja viem, že veľa piť...ja už som v tomto profík pri mojích častých odberoch :wink:
22. jan 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ked budem motorizovaná, tak asi aj pouvažujem... :wink:
@utka naši ešte neskončili 1....majú tam ešte B a ešte jedno.....bežím..Simčo piští... :pensive: :pensive:
22. jan 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko a r už brali? Bežkaj :wink:
22. jan 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....vypadol mu cumel...a ešte aj macko .....no hotová tragédia.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka R? ..nie......majú: A E I O U Y J L M N Z P V S ...tuším že je to všetko...
22. jan 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved zachvilu budeš...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..dobrý pocit byť nezávislá :grinning: :grinning: :grinning: ...............potom ma o všetkom informuj.... :wink: ....ako prvá :slight_smile:

@utka no vidíš tak sa nebojkaj..... :wink:
22. jan 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre žienky fakt sa lúčim...............sme dvaja a jeden pc........hroza :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú...po druhý krát :wink:
22. jan 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ak to výjde...prídem vás navštíviť.... :wink:
22. jan 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dobrú nocku...
22. jan 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko beriem ťa za slovo.......už sa teraz teším :dizzy_face: :dizzy_face:
@denisenko dobrú aj vám....spinkajte celú noc :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jan 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj tebe dobrú...ja sa nebojím odberu, ale toho, že tam musím isť nalačno a hlavne čakať na výsledky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko spinká s mackom?
22. jan 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka hej...Denisko spinká s havkom...taký vankúšik..má ho od 1 roka..a Simonko...dostal ešte na meniny takého macka, ako maňuška, strašne hebké na dotyk..tak toho pred spaním musí mať...pošúcha si ním tváričku, zakryje očká a spí...a ked sa zobudí, tak mu ocuckáva šálik, brnká po nose a vyškrabuje oči..... :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
22. jan 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a idem už aj ja do hajan...dobrú noc... :wink:
22. jan 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zlatý smejko...
Viki má svojho obľúbeného psíka od malička, už je taký zodratý a má vyťahaný krk. Ale ten je naj...potom má v posteli vanúšik srdiečko, a ešte okrem toho cca 7 plyšákov /dva psi, ovca, panda a 3 potkany/ A tých má tak nad hlavou, že mu nezavadzajú. A ešte ho stráži jeden veľký plyšový pes...Celá ZOO
22. jan 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrú noc...
22. jan 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré predpoludnie!
23. jan 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.......
snežííííí :slight_smile: :grinning: :grinning:
23. jan 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty čo také stručná...ha?..... :confused: :confused:

@denisenko zlatý je Simonko.......tá hračka nevydáva aj zvuky?.............ja som celkom rada....že moji nespávaju s plyšákmi....moj muž im hovorí......lapač prachu.....................................

navarené......ešte tak dietne........paradajková polievka a granadír...... :slight_smile: ......................................mohla by som dať Peťkovi už mliečko vypiť..neviete..?...niekde som čítala že dieta má trvať tolko kolko je hančka.....ale on ju mal týžden.... :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
23. jan 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok